PDA

View Full Version : FMC modunda klasik Taktik

mustinho03
28.Ekim.2012, 15:14
cogu kisiye benim gibi klasik taktik yapmak daha kolay gelir
Cogu kisi benim gibi vakti kısıtlı olanlar FMC modda kariyer acmak isteyecektir malesef klasik taktik
yapma olayı FMC modunda olmadıgı için yine normal modda kariyer acmak zorunda kalıyoruz.

Benim sorum su full sürüm çıktığında FMC modda klasik taktik yapabilecekmiyiz yoksa Şimdiki gibi mı kalıcı bu FMC mod????
Insallah yeterince anlaşılır sekilde yazmışimdir ??? :)

sentugo
28.Ekim.2012, 15:41
İstediğin taktiği istediğin zaman klasik moda geri döndürebiliyorsun.

http://img.photobucket.com/albums/v316/hiperkangaskan/taktikklasik.png

mustinho03
28.Ekim.2012, 15:53

Onu biliyorum ama hızlı ilerleme modu yanİ FMC modda herhangi bir Taktigi klasik moda ceviremiyorsun..

sentugo
28.Ekim.2012, 16:01
o halde siz normal modu açıp, taktiğini yapıp, kaydedip, FMC modunda o taktikle oynayın.

mustinho03
28.Ekim.2012, 16:08
:) onu da denedim olmuyor ama yinede yardımcı olmaya çalıştığınız için sagolun hocam

halil85
28.Ekim.2012, 16:57
cogu kisiye benim gibi klasik taktik yapmak daha kolay gelir
Cogu kisi benim gibi vakti kısıtlı olanlar FMC modda kariyer acmak isteyecektir malesef klasik taktik
yapma olayı FMC modunda olmadıgı için yine normal modda kariyer acmak zorunda kalıyoruz.

Benim sorum su full sürüm çıktığında FMC modda klasik taktik yapabilecekmiyiz yoksa Şimdiki gibi mı kalıcı bu FMC mod????
Insallah yeterince anlaşılır sekilde yazmışimdir ??? :)

Full sürüm çıktığı zaman anlayaibliriz bunu anca şimdilik dedğin gibi FMC modda klasik taktiler kullanaılmıyor

William Rookwood
28.Ekim.2012, 22:55
O da olmuyor. Ben klasik taktiğime baka baka onu normal taktiğe uyarladım aynısını olmadı tabi ama en azından oyun şeklim aynı.

Epitaph
30.Ekim.2012, 20:23
taktiğimizi klasik taktiğe çevirdiğimizde neden kenar talimatı veremiyoruz?

Özgür Çetin
30.Ekim.2012, 20:36
birde okları nasıl çıkartıyoruz klasikte sag tuşa bastım mousenin olmuyor shift+ sol tuş yaptım yimr olmuyor

Epitaph
30.Ekim.2012, 20:40
birde okları nasıl çıkartıyoruz klasikte sag tuşa bastım mousenin olmuyor shift+ sol tuş yaptım yimr olmuyor

okları oyuncu komutlarından derinden koş seçeneğini sıkça yaparsan ileri ok çıkmış oluyor bazen dersen ok olmuyor nadiren dersen geri ok oluyor

balgat80
30.Ekim.2012, 21:31

bende böyle bir secenek çıkmıyor

hakankaraduman
30.Ekim.2012, 21:59
bende böyle bir secenek çıkmıyor

Klasik modda çıkmaz

William Rookwood
30.Ekim.2012, 22:54
taktiğimizi klasik taktiğe çevirdiğimizde neden kenar talimatı veremiyoruz?

Adı üstünde, klasik taktik. Kenar talimatları yeni taktik sisteminden sonra gelmişti.

Önder HOCA
31.Ekim.2012, 01:42

sağ tuşa basılı tutup ileri yada geri çekebilirsin

Epitaph
31.Ekim.2012, 21:01
sağ tuşa basılı tutup ileri yada geri çekebilirsin

sağ tuş ile olmuyor bildiğim kadarıyla oyuncu komutlarından yapılması gerekiyor artık.