PDA

View Full Version : Kadro Derinliğinden Rahatsız Olan Oyuncularla İletişim

Flawless Victory
30.Ekim.2012, 01:49
Yeni bir oyuncu aldığımızda bazı oyuncular çok fazla rakibi olduğu için rahatsızlığını dile getiriyor ama kendisiyle konuşurken

"evet çok rakibin var ama ben formayı çalışana veririm"

gibi bir yorum seçeneği yok. Diğer seçenekler ya olumsuz ya da gereğinden fazla vaad eder nitelikte. İnşallah 2013'te bu seçeneği eklemişlerdir. Bu tür durumlarda genelde yorum yapmadan geçiyorum ve ilerleyen zamanlarda patlıyor.

sentugo
30.Ekim.2012, 02:16
Ben de bu tür oyunculara gelecek sene oynatacağımı söyleyip, satıyorum. Sorunlu oyuncuya ihtiyacım yok. Takımın ihtiyacı varsa niye bencillik yapıyorsun kardeşim :D

Flawless Victory
30.Ekim.2012, 03:10
İletişim bölümünde çok eksiklikler var ama parça parça ekliyorlar.

SacrificeGGTC
30.Ekim.2012, 05:05
Ben genellikle tamam senin için kulüp bulacağım ya da satacağım diyorum. Morali yükseliyor ve gerektiğim zamanda kullanıyorum. :D Sattığım falan yok, çok üstelerse kulüplere öneriyorum.

hakankaraduman
30.Ekim.2012, 05:17
Genelde bu oyuncuların hoşnut olmadığı durumlarda ben profesyonel davranmasını söylüyorum ve yetkinin bende olduğunu hatırlıyorum. Bu mantığa uygun hangi seçenek varsa onu seçiyorum ve genelde özür dileyip konuyu kapatıyorlar.

nessus
30.Ekim.2012, 12:14
Oyuncunun karakterine göre de değişiyor durum, Semih Şentürk için bunca zaman geçirdiğin başarı kazandığın bir kulübü neden bırakmak istiyorsun minvalinde bir cümle vardı onu kullandım, hemen aklı başına geldi :)

sentugo
30.Ekim.2012, 13:56
Oyuncuyu oynatmadığımız zaman huysuzlanınca "evet çok rakibin var ama ben formayı çalışana veririm" gibi bir şey var. "Sakatlık durumunu göz önünde bulundurmalıyız" gibilerinden bir şey. Karşıma yeni çıktı.

Flawless Victory
30.Ekim.2012, 22:46
O zaman duruma göre farklı cümleler çıkabiliyor. Ben görmediğim için yazdım. Gördüğünüzde ekran görüntüsü paylaşırsanız sevinirim.