PDA

View Full Version : D&R Mağazasından oyun alma

furdun
01.Kasım.2012, 19:32
Arkadaşlar ben ön sipariş vermedim fakat oyunu orjinal oalrak almak istiyorum acaba yarın D&R mağazalarında oyun raflarda olur mu? Olursa ön siparişteki gibi fiayatı indirimlimi olur?

balgat80
01.Kasım.2012, 20:13
yarın çıktıktan sonra görebilirsin dr nin sitesinden diye tahmin ediyorum

furdun
01.Kasım.2012, 20:16
yarın çıktıktan sonra görebilirsin dr nin sitesinden diye tahmin ediyorum

Zaten sitede yazıyor oyun fakat raflarda olurmu acaba yarın onu diyorum. Olmassa boşuna yarın almaya gitmeyelim :)

barahir
01.Kasım.2012, 20:18
Zaten sitede yazıyor oyun fakat raflarda olurmu acaba yarın onu diyorum. Olmassa boşuna yarın almaya gitmeyelim :)

Raflarda olur.. En azından İstanbul için raflarda olacağını söyleyebilirim.. Çevre illere de öğleden sonra raflarda olur diyebilirim..

furdun
01.Kasım.2012, 20:23
Raflarda olur.. En azından İstanbul için raflarda olacağını söyleyebilirim.. Çevre illere de öğleden sonra raflarda olur diyebilirim..

İzmirde oturuyorum inş öğleden sonra olur okuldan çıkar çıkmaz gitcem inş raflarda olur :)

Teşekkür ederim cevaplarınız için :)

balgat80
01.Kasım.2012, 20:25
en kötü telefon açıp sorarsın. garanti olur

Homer J.S
01.Kasım.2012, 22:41
İzmirde oturuyorum inş öğleden sonra olur okuldan çıkar çıkmaz gitcem inş raflarda olur :)

Teşekkür ederim cevaplarınız için :)

Alsancak D&R'la konuştum ben geçen hafta, 2 Kasım günü 1'den sonra rafa koyarız diye tahmin ediyoruz demişti adam.. Aman abi 1 tane falan kaldıysa alma ben alayım 5 gibi giderim :D

HKi
01.Kasım.2012, 23:52
Ama tahminimce azıcık daha pahalı olabilir.

furdun
02.Kasım.2012, 00:55
Alsancak D&R'la konuştum ben geçen hafta, 2 Kasım günü 1'den sonra rafa koyarız diye tahmin ediyoruz demişti adam.. Aman abi 1 tane falan kaldıysa alma ben alayım 5 gibi giderim :D

Bana balçova agoradaki D&R yakın oraya gitcem :D orda yoksa alsancağa giderim de alsancakta nerde var D&R ?

bayeagle
02.Kasım.2012, 02:05
Bana balçova agoradaki D&R yakın oraya gitcem :D orda yoksa alsancağa giderim de alsancakta nerde var D&R ?

Kordon'da Askeriye Var Onun 100 Metre İlerisinde (Ayriyetten) (Alsancak Sevinç Pastanesi Sokağından Sola Giriyorsun Tekrar Sol Yapıyorsun 200 Metre Sağ Tarafta Kalıyor.)

slayer34
02.Kasım.2012, 03:09
acaba en ucuz nerede bulabılırız D&R da 62 ytl vatan da 72 ytl acaba vatan da haftasonu 525 ındırımı oyun ıcın gecerlimi?

ancar
02.Kasım.2012, 22:36
Ben bugün aldım D&R'dan oyunu 79.99 TL 12 ay taksit yapılıyor World card'a

furdun
02.Kasım.2012, 23:26
Ben bugün aldım D&R'dan oyunu 79.99 TL 12 ay taksit yapılıyor World card'a

63 TL değilmi ya oyun ne ara 80 TL oldu ? :)

SmtSvm
02.Kasım.2012, 23:31
Bende Az Önce Aldım Oyunu 80 TL
İstanbul Forum İstanbul'dan Aldım ..

furdun
02.Kasım.2012, 23:34
Bende Az Önce Aldım Oyunu 80 TL
İstanbul Forum İstanbul'dan Aldım ..

Vay be demekki ön sipariş fiyatıydı o 63 TL lik fiyat neyse artık 80 TL de olsa alcam bu sefer o kadar Türkçe Dil desteği oldu yarın kahvaltıdan sonra ilk işim D&R mağazasına gitmek olacak :)

harun26180
02.Kasım.2012, 23:54
Vay be demekki ön sipariş fiyatıydı o 63 TL lik fiyat neyse artık 80 TL de olsa alcam bu sefer o kadar Türkçe Dil desteği oldu yarın kahvaltıdan sonra ilk işim D&R mağazasına gitmek olacak :)

gitti gidiyor'dan steam key'i 54 tl'ye alabilirsin.

furdun
02.Kasım.2012, 23:59
gitti gidiyor'dan steam key'i 54 tl'ye alabilirsin.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için ama kutulu oyun almak istiyorum 80 TL olsun bi kere niyetlendik artık alcaz :)

Flawless Victory
03.Kasım.2012, 00:17
DR hangi kargo ile çalışıyor? Siparişim nerede nasıl görebilirim? Sitede öyle bir link yok da. Sipariş numarasından görülebilir mi?

ancar
03.Kasım.2012, 00:48
DR hangi kargo ile çalışıyor? Siparişim nerede nasıl görebilirim? Sitede öyle bir link yok da. Sipariş numarasından görülebilir mi?

Görme linki yok benim bildiğimde ama arayıp öğrenebiiyorsunuz

slayer34
03.Kasım.2012, 01:19
acaba vatan da haftasonu indirimi fm icin de gecerlımı bılgısı olan var mı arkadaslar?

edit: vatan ın sitesinde oyun 51 ytl +8(kdv) 10 taksit fena gozukmuyor

harun26180
03.Kasım.2012, 02:20
acaba vatan da haftasonu indirimi fm icin de gecerlımı bılgısı olan var mı arkadaslar?

edit: vatan ın sitesinde oyun 51 ytl +8(kdv) 10 taksit fena gozukmuyor

Hiç düşünmeden al, gerçi her hafta sonu indirim oluyor ama ne olur ne olmaz oyun 80 tl'ye çıktı kaçırmadan al.

biyoloji
03.Kasım.2012, 06:52
Kutulu olarak alınca da Steam'e ''oyun ekle''den Key'i girerik eklememiz gerekiyor dimi başka türlü oynanmıyor oyun ? Yada update'ler den vs vs doğru yararlanmak için ?

ktoid
03.Kasım.2012, 08:01
Kutulu olarak alınca da Steam'e ''oyun ekle''den Key'i girerik eklememiz gerekiyor dimi başka türlü oynanmıyor oyun ? Yada update'ler den vs vs doğru yararlanmak için ?

başka türlü oynanmıyor.

timsah83
03.Kasım.2012, 12:09
Görme linki yok benim bildiğimde ama arayıp öğrenebiiyorsunuz

dr sitesine gir siparişlerine gir. orada kargo takip numarasına tıkladığın zaman kargonu takip edebiliyorsun. yada en kötü müşteri hizmetlerini ara.

timsah83
03.Kasım.2012, 12:10

bu arada 63 tl ön sipariş fiyatıydı. şu anda dr de 72 tl. mağazada ise 80 tl. üründe raflarda bu arada :D

Universal
03.Kasım.2012, 12:31
Dr'da sorun yok kargo şirketine ulaştırmış oyunları. Kargo şirketi yogun olunca oyun bu gün elime gelecekmiş.

azaptar
03.Kasım.2012, 13:50
ben de aradım sabah d&r ı kargo numarasını alıp baktım sabah vermişler bir kaç saate elime ulaşır diye düşünüyorum.Ön sipariş verenlerin eline normal alanlardan geç ulaşıyor oyun nasıl bir saçmalık bu.Ön sipariş verenleri cezalandırıyor resmen yetkililer.

Universal
03.Kasım.2012, 14:03
ben de aradım sabah d&r ı kargo numarasını alıp baktım sabah vermişler bir kaç saate elime ulaşır diye düşünüyorum.Ön sipariş verenlerin eline normal alanlardan geç ulaşıyor oyun nasıl bir saçmalık bu.Ön sipariş verenleri cezalandırıyor resmen yetkililer.

Asıl saçmalık kargo şirketinde dün ulaştırmadık elamanlarımız yoğundu dediler; anlamadığım başka ulaşanlar var neye göre tercih edipde ulaştırıyorlar çok merak ediyorum. Öyle ki bir arkadaşımız kendisi gidip almış. Saçmalık.

NBA 2K13 almıştım 4 gün bekledim oyunun gelmesini, depolarında var iken.

ajan_--
03.Kasım.2012, 14:13
Benim oyunda yeni geldi 15 dk. oluyor pazartesine kaldı diye düşünmüştüm açıkcası ama geldi 2 günde bunada şükür. :)

uAburak89
03.Kasım.2012, 14:21
D&R süreci eline yüzüne bulaştırmıştır. 63 lira ödeyerek aldığımız oyuna kargo takip linki koyamadılar siteye. 10 liraya kitap alın, koyuyorlar. Bunun adı iş bilmezlik, altından kalkamıyorsan ön sipariş almayacaksın. Benim de oyunum dün 17.00 civarında geldi, evdeydim zaten, oyunu oynamak için acelem de yoktu. Şimdi muhtemel şikayetlere biz kargo çıkışını yaptık onların yoğunluğundan dolayı diyecekler. Kargo şubelerinin yoğunluğu değişkendir, yetişemeyen olabilir bunda haklılar. Örneğin benim kargom dün şubeye 15.00 gibi gelmiş, dağıtan kişiyle haftada 2-3 defa görüştüğümüzden öncelik vermiş, normal şartlarda bugüne sarkması lazım. D&R'ın hatası, kargolama sürecindeki saçma sapan hareketleri. Benim sipariş tedarik sürecindeydi, nasıl kargoya vermiyorsunuz, ön sipariş verdim 2 aydır param sizde yatıyor, yarın sabah itibariyle 10 lira fazla verip oyunu benden önce alabilecek insanlar yazmamın ardından 5 dakika içinde kargoya verilmiştire döndürüldü. Ben tüketici haklarına göre gerekli şikayetlerimi yaptım, telafi ettiler ettiler, yoksa bir daha alışveriş yok.

azaptar
03.Kasım.2012, 15:19
Çok doğru söyledin birader.Birkaç saate gelir dedim hala gelmedi benimki de.evin önünden Sürat kargo minibüsü geçti Yurtiçi geçmedi hala bekliyoruz.

Düzeltme:Mesai saatinin bitmesine 1.5 saat kala geldi çok şükür...