PDA

View Full Version : Yardımcı Araştırmacı Alımı

perpetua
01.Kasım.2012, 19:33
FM 2013 ve FM 2014 araştırması için aşağıda belirtilen takımlara yardımcı araştırmacı alınacaktır. Yardımcı araştırmacılığın maddi bir getirisi yoktur ancak yardımcı araştırmacıların emeklerine karşılık bir adet orjinal FM 2014, oyunun çıkış tarihinden çok kısa bir süre sonra adresinize hediye olarak ulaştırılacaktır. Birden fazla takım üzerinde çalışabilecek yardımcı araştırmacılar genelde tercih edilecektir. Yardımcı araştırmacılık, sadece 18 yaş ve üstündeki arkadaşlar için mümkündür.

Spor Toto Süper Lig
Elazığspor
Gaziantepspor

Bank Asya 1. Lig
1461 Trabzon
Balıkesirspor
Fethiyespor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Kahramanmaraşspor
Mersin İdman Yurdu

Spor Toto 2. Lig
Alanyaspor
Aydınspor 1923
Bayrampaşa
BUGSAŞSpor
Çankırıspor
Dardanelspor
Diyarbakir Bld.
Eyüpspor
Gaziosmanpaşa
Gümüshanespor
Güngörenspor
Hatayspor
İnegölspor
Kartalspor
Kırklarelispor
Kızılcahamamspor
Körfez FK
Nazilli Bld.
Ofspor
Pazarspor
Pendikspor
Sarıyer
Tarsus İ.Y.
Tepecikspor
Turgutluspor

Lütfen başvurularınızı aşağıdaki formata uygun olarak yazınız ve soruları cevaplayınız.
İsim-Soy İsim:
İlgilendiği Takım(lar):
18 yaş veya üstünde mi?
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?

Başvurular ilk olarak yukarıdaki formda yazdıklarınız üzerinden değerlendirecektir. "X şehirinde/semtinde yaşadığım için araştırmak istiyorum" tipinde cevapların sizleri diğer başvurulardan öne çıkartmayacağını hatırlatmak isteriz.

Başvuru yapan arkadaşlara, forumlara üye oldukları e-posta adreslerinden irtibata geçilecektir. Bizden geri dönüş almak istiyorsanız lütfen sık kullandığınız bir e-posta adresi ile forum profilinizi güncelleyiniz.

Başvurular kabul edilip, ekibe yeni araştırmacılar katıldıkça yukarıdaki takım listesi güncellenecektir.

Jaswege
04.Kasım.2012, 03:07
İsim-Soy İsim: Mert Oktay
İlgilendiği Takım(lar): Sarıyerspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Semtimin takimini+ zaten maclara gidiyorum, en azindan football manager'da Sariyersporu yonetenler sahadakine yakin bir takima sahip olsun.

Mert Oktay
[email protected]

Not: Başvuru sahibi foruma üyelik alımı kapalı olduğundan başvurusunu benim aracılığımla yapılmasını rica etti.

Ahmet_77
05.Kasım.2012, 04:46
İsim-Soy İsim: Ahmet Tevfiik Tarım
İlgilendiği Takım(lar): Fethiyespor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Okuduğum üniversite sebebiyle o mevkiide ikamet ediyorum ve sempatim var

sakary Ali
05.Kasım.2012, 10:13
İsim-Soy İsim: Ali Göçmen
İlgilendiği Takım(lar):Sakaryaspor
18 yaş veya üstünde mi?Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Sakaryalıyım ve Sakaryaspor'u çok yakından takip ediyorum.

Jaswege
05.Kasım.2012, 20:18
İsim-Soy İsim: Ender Cihan Ceylan
İlgilendiği Takım(lar): Anadolu Selçukluspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Tuttuğum ve sürekli takip ettiğim takım. Oyuncuları ile birebir muhabbetim var. Konya ve çevresindeki bütün takımlar hususunda iddalıyım.

Ender Cihan Ceylan
[email protected]

Not: Yazar grubunda olmadığı için tarafıma iletilerek başvurulmuştur.

mpaker66
05.Kasım.2012, 23:13
İsim Soyisım: Mustafa Paker
İlgilendiği Takım:Sivasspor
18 yaş üstünde mi?: evet
Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz?: football manager oyununa katkıda bulunmak istiyorum ve bu işlerle fazla ilgiliyim ve anladığımı düşünüyorum. Ayrıca sivasta üni okuyorum ve maçlarını canlı izleyebileceğim genelde.

Mustafa Paker
[email protected]

serdarbulan
13.Aralık.2012, 04:04
İsim Soy İsim: Serdar Bulan
İlgilendiği Takım(lar): Kayserispor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Edirne'de okuyorum boş vaktim çok var kendim futbol oynuyorum ve futbolla yakından ilgiliyim.Spor haberlerini sürekli tv'den,gazeteden,internetten takip ederim.Kayserisporun maçlarını tv'den takip etme fırsatım var ayrıca özetlerini internetten tekrar izleyeceğim.Sağlıklı ve faydalı bir araştırmacı olacağımı düşünüyorum.

Serdar BULAN
[email protected]

rkmen
13.Aralık.2012, 08:59
İsim-Soy İsim: Mehmet Çalışkan
İlgilendiği Takım(lar): Altay SK
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? İzmirliyim ve tuttuğum takım Altay SK. Bolca boş vaktim var. Maçlarını takip ederim. Oyuncularını iyi bilirim. Football Manager tutkunuyum ve bu oyuna katkıda bulunmak istiyorum.

zemlinskis
25.Aralık.2012, 00:15
İsim-Soy İsim: Berk Altınuç
İlgilendiği Takım(lar):Kardemir Demir-Çelik Karabükspor
18 yaş veya üstünde mi : Kesinlikle.
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz ? Yaklaşık 1.5 senedir üniversite dolayısıyla Karabük'te ikamet etmekteyim. Kulübün bütün maçlarını düzenli olarak stadyumdan takip ediyorum. CM serilerinden beri menajerlik oyunlarının bağımlısıyım ve oyuncu profili oluşturmanın ne türlü zorluklar taşıdığının farkındayım. Bu harika oyunun yapımına en ufak bir katkım olabilirse ne mutlu bana .

hallederizBJK
11.Şubat.2013, 23:26
İsim-Soy İsim: Furkan Motta
İlgilendiği Takım(lar):Manisaspor
18 yaş veya üstünde mi : Kesinlikle.
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz ? Yaklaşık 1.5 senedir üniversite dolayısıyla Manisa'da ikamet etmekteyim. Kulübün bütün maçlarını düzenli olarak stadyumdan takip ediyorum. CM serilerinden beri menajerlik oyunlarının bağımlısıyım ve oyuncu profili oluşturmanın ne türlü zorluklar taşıdığının farkındayım. Bolca boş vaktim var. Maçlarını takip ederim. Oyuncularını iyi bilirim. Football Manager tutkunuyum ve bu oyuna katkıda bulunmak istiyorum.

tolga10r
07.Mart.2013, 22:06
Listede takım olmadığı için soruyorum Göztepe için araştırma ekibine katılabilme şansımız varmıdır ?

Signor Joga
17.Nisan.2013, 03:43
İsim-Soy İsim: Murat Rahimoğlu
İlgilendiği Takım(lar): Balıkesirspor & İnegölspor & Bursa Nilüfer
18 yaş veya üstünde mi?: Evet (23)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Balıkesirspor, şehir son zamanlarda hızlı büyüme ve gelişme yolunda ilerliyor, bunun takıma da yavaş yavaş yansıdığını düşünüyorum, her zaman alt küme takımlarının gelişimleri ilgimi çekmiştir. İnegölspor ise Bursa'da ikamet ettiğimden dolayı yerel takımlarımızdan biridir, kulüple ilişkili tanıdıklarım da vardır, bu gibi sebeplerden ötürü bu kulüplerin araştırmacısı olmak isterim. Mümkünse Bursa Nilüfer Belediyespor için de araştırma yapabilirim. Semtimin takımıdır, maçlarını takip ederim.

LaigLeNoiR
17.Nisan.2013, 10:00
Listede takım olmadığı için soruyorum Göztepe için araştırma ekibine katılabilme şansımız varmıdır ?

Geç oldu ama listede ismi olmayan takımların mevcut araştırmacısı olduğu için yeni bir araştırmacı alımı olmayacaktır.

4Beluw
11.Mayıs.2013, 13:32
İsim-Soy İsim: Engin Mogul
İlgilendiği Takım(lar): Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Kahramanmarasspor A.Ş. veya Hatayspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Gaziantep, zaman geçtikçe futbol şehri olma özelliğini arttırıyor.Geçmişte diğer takımlardan altyapıya daha fazla önem verilmesi her 2 takımada olumlu yansımış durumda.1. ligdeki çekişmeler de gözönüne alındığında talibi artan bi takım olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u iyi şekilde araştırmak gerek.Kulübün bu yıl hedefi biraz daha yükseltmesiyle farklı bir takım izleyebiliriz, bu farkı oyunda da görmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Derinlerde oynayanların karşısına çıkabilecek 2 takım Hatayspor ve Kahramanmaraşspor A.Ş. çok parlak görünmeyen gelecekleriyle 2 takımın da güncellenmesi gerektiğinin kanaatindeyim.

Görev alırsam araştırmacı kimliği ile oyuna katkıda bulunmak beni sevindirir.Görev almak istediğim bu sezonda iyi katkı yapabilirim.

jojobombo
18.Haziran.2013, 20:36
İsim-Soy İsim: Emre Can Çorumlu
İlgilendiği Takım(lar): Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Bildigimiz gibi Akhisar bu sene ligin ikinci yarisinda Gekas onderliginde bir cikis yapti ve herkesi kendine hayran birakti. Ben de bu cikisa hayran olanlardan biriyim. 12 yildir menajerlik oyunlari bagimlisiyim, hemen hemen her gun oynarim. Arastirmayi zevkle yaparim ve yeterince bos vaktim var. Bu konuda kendime sonuna kadar guveniyorum.

Papi44
22.Haziran.2013, 18:28
İsim-Soy İsim: Furkan Uyumaz
İlgilendiği Takım(lar):Yeni Malatyaspor
18 yaş veya üstünde mi? : Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Memleketimin takımı her bir haberini her bir gelişmesini takip ediyorum klubün a dan z ye herşeyiyle ilgileniyorum 5 senedir hiç bir maçını kaçırmadım . Bu sorumluluğu almak bana zevk verecektir

Laz61g
27.Temmuz.2013, 05:11
İsim-Soy İsim: Hasan Çağrı Katırcıoğlu
İlgilendiği Takım(lar):Boluspor
18 yaş veya üstünde mi? evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? boluspor bulunduğum şehrin takımı ayrıyeten yönetimde tanıdıklarımın olduğu bir klüp her türlü bilgiye sahip olabileceğim bir yer kısaca

Guglielmo
27.Temmuz.2013, 06:44
İsim-Soy İsim:Burak Durat
İlgilendiği Takım(lar):Kırklarelispor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Kırklarelispor memleketimin takımı.Orada olamasam da yazlar dışında,haberlerini,oyuncularını ve maçlarını takip ediyorum.Sevdiğim bir oyun olan Football Manager'de,2014 yılında,memleketimin takımı için görev almak isterim.2007'den beri FM oyuncusuyum,2004'ten beri Kırklarelispor'u takip ediyorum.

sananes
27.Temmuz.2013, 17:56
İsim-Soy İsim: Burhan Çatalyürek
İlgilendiği Takım(lar): Pendikspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Futbola zaman ayırmayı ve gözlem yapmayı,oyuncuların özellikle saha içi özelliklerini analiz etmeyi seviyorum. Yaşadığım şehirin bir takımını analiz etmek hoşuma gider. Bu sayede FM 2014'te araştırmasını yaptığım takımı gururla çalıştırma şansına da erişebilirim.

musti83
29.Temmuz.2013, 04:12
İsim-Soy İsim: Hüseyin Gülşen
İlgilendiği Takım(lar): Ispartaspor - Isparta Emrespor
Yıllardan beri Ispartaspor sevdalısıyım, Emrespor'da da son bir kaç yıldır tüm maçlarına gittim (deplasmanlar dahil.) Ispartaspor ve Emrespor'un tamamen gerçeğe uygun yapılmasını istiyorum. O sebeple. Çoğu zaman ancak editörle üst lige alıp oynama şansım oluyor bari gerçek takımla oynayabileyim.
Teşekkür ederim.

mumikoc
31.Temmuz.2013, 00:39
İsim-Soy İsim: Muhammed Kocagöz
İlgilendiği Takım(lar): İstanbul Güngörenspor-Sarıyer SK-Eyüpspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? İstanbul'da yaşıyorum, bahsettiğim takımları araştırmak benim için bir engel teşkil etmeyecektir. FM'ye gönül veren birisi olarak araştırmak benim için bir zevk olacaktır. Teşekkür ederim.

aLphawoNa
02.Ağustos.2013, 09:32
İsim-Soy İsim: Melih Furkan YAKIN
İlgilendiği Takım(lar): Balıkesirspor,Akhisar Belediye Gençlik ve Spor, Sanica Boru Elazığspor
18 yaş veya üstünde mi?: Evet
Son senelerde yükselmekte olan adından sıkca söz ettiren takımlardır. Balıkesirspor kendi ilimin takımı ancak önemli olan takımdaki bağlılık, akhisar ,elazığ bunlardan bazıları . Tüm halk fazlasıyla inanmıştır. Tamamen araştırmalarım tarafsız olacıktır.

krasafcik
13.Ağustos.2013, 23:06
İsim-Soy İsim: İlhan Çiçek
İlgilendiği Takım(lar): Boluspor
18 yaş veya üstünde mi? :30
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Memleketimin takımı devamlı takip ediyorum. Ankara'da yaşadığım için maçlarına çok gidemiyorum. Ama tv den ve Bolu haber sitelerinden maçlarını ve haberlerini takip ediyorum devamlı.

gargi_17
16.Ağustos.2013, 14:30
İsim-Soy İsim: Kerim Çelik
İlgilendiği Takım(lar): 1461 Trabzon
18 yaş veya üstünde mi? :Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Cm serilerinden beri oynadığım bu oyun hakkında artık tecrübe sahibi olduğumu düşünüyorum.Alt ligleri tutkuyla takip eden bir futbolseverim.Bu tutku ve tecrübeyle bana yıllardır keyif veren Football Manager serisine ,1461 Trabzon gibi ruhu ve heyecanı olan ,incelenmeye değer bir takımı araştırarak katkıda bulunmak istiyorum.

DarkWoop
16.Ekim.2013, 23:50
İsim-Soy İsim: Gürkan Dursun
İlgilendiği Takım(lar):Akhisar Belediyespor
18 yaş veya üstünde mi?: Evet 18 Yaşındayım.
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?:Akhisar Belediye Benim En Sevdiğim Ve Çok Sık Takip Ettiğim 2. Takımdır O Yüzden Akhisar Belediye Sporu Araştırmak İstiyorum.

kskn251
18.Ekim.2013, 23:38
İsim-Soy İsim: Faruk KESKİN
İlgilendiği Takım(lar): Sarıyer
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Profesyonel anlamda scoutlık yapmak istiyorum ilk adım olarak da yıllardır oynadığım fm serilerinden başlamak istiyorum

emreozbas09
24.Ekim.2013, 21:23
İsim-Soy İsim: Emre ÖZBAŞ
İlgilendiği Takım(lar):Yeni Malatyaspor,Kahramanmaraşspor AŞ,Kayserispor,Tarsus İdman Yurdu
18 yaş veya üstünde mi? Evet(24)
Hayatım Kayserispor maçları ve antremanlarıyla geçti.Heranlarını yaşayarak hissederek geçirdim ve son 5 yıldır Malatya'da olmama rağmen 40'tan fazla maçına gittim.Yeni Malatyaspor geçmişte Türk futboluna çok emeği geçmiş ve çok oyuncular vermiştir ve eski günlerini aramaktadır.Statlarının yapımı devam ederken gençlere daha çok önem vermektedir.Kahramanmaraş ve Tarsus İdman Yurdu'da çok uzun süreler oyunda ilgilendiğim takip ettiğim 2 takım.Özellikle Kahramanmaraşspor'un son 2 yılda 2 lig çıkması da ilgimi çok çekiyor ve daha yakından takip edip araştırmak istiyorum.Tarsus'un da geçmişte 1.ligdeki hikayeleriyle büyüdüm ve her zaman bende ayrı bir yeri vardır.98'den beri Cm3 serisiyle başlayıp bugüne kadar aksatmadan oynadığım bu oyuna katkı da bulunmayı da canı gönülden istiyorum.
Saygılarımla...

perpetua
29.Ekim.2013, 15:02
Araştırmacı aranan takımlar listesi güncellendi. Şimdiye kadar başvuru yapanlar için teşekkürler. Başvuruları uygun bulunanlarla forum profillerindeki e-posta adresinden iletişime geçildi.

oguzkahn
29.Ekim.2013, 16:49
İsim-Soy İsim: Oğuz Kaan Önal
İlgilendiği Takım(lar):Tokatspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Daha öncede bu takımın araştırmacılığını yaptım ama üniversite nedeniyle şehir değiştirmek zorunda kaldığım için devam edememiştim şimdi tekrar araştırabilirim

Barb92
02.Kasım.2013, 14:38
İsim-Soy İsim: Barbaros Ataer

İlgilendiği Takım(lar): Elazığspor, Gaziantepspor, 1461 Trabzon
Balıkesirspor, Fethiyespor, Nazilli Bld., Körfez FK, Dardanelspor, Hatayspor, Pendikspor,Sarıyer, Tarsus İ.Y

18 yaş veya üstünde mi? Evet.

Bu takımlara özel sempatim var. Sürekli durumlarını takip ediyorum ki zaten FM'de en keyif aldığım şey PTT 2.lig'ten bir takım seçip onunla yükselmek. Bunların dışında özellikle 1.&2.lig ve bazı Anadolu Takımlarına daha çok ilgi gösterilip en ufak ayrıntının bile tam olarak işlenmesine yardımcı olmak istiyorum. Zaman zaman ufacık bir ayrıntı bile gözden kaçtığında, rahatsız edici olabiliyor. Benim açımdan bu durum, sadece FM'ye özel değil. FIFA 14'tede 18 takımlı Süper Lig'i yapıp bitirdim. Dönem dönem eksik kalmış yerleri güncellemelerle kapatıyorum. Şuanda PTT 1.lig üzerinde çalışıyorum, her ayrıntısının birebir aynı olmasına özen gösteriyorum. Aynı özeni FM'yede gösterip tam olarak hayallerimdeki gibi bir oyun oynamak istiyorum.

mahmut243
03.Kasım.2013, 00:00
İsim-Soy İsim: MAHMUT ÇAKAR
İlgilendiği Takım(lar): KAHRAMANMARAŞSPOR
18 yaş veya üstünde mi? EVET 21
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? KAHRAMANMARAŞLIYIM. İSTANBULDAYIM AMA HEP TAKİP EDERİM VE MAÇLARINA DA FIRSAT OLDUKÇA GİDERİM

emreacars
04.Kasım.2013, 15:50
İsim soyisim :Emre Acar
İlgilendiği Takım(lar):Kartalspor , Pendikspor
18 yaş veya üstünde mi? 28 yaşındayım
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Bursaspor taraftarıyım fakat is sebebiyle istanbulda yasamaktayım.Fırsat buldukca takım ayırt etmeksizin macları izlemekteyim.Buludugum mevkiye yakın oldugu icin bu takımların maclarınıda zaman buldukca gitmekteyim.Oyunada katkıda bulunmak istedigimden sizin icin gerekli arastırmaları yapabilecegimi dusunmekteyim.

denizlacin
04.Şubat.2014, 11:51
Deniz LAÇİN
Gaziantepspor
20 Yaşındayım.
2005den beri Football Manager oynuyorum. Bu oyunu çok seviyorum. Ülke takımlarımıza bir destek ve bu oyunu daha çok severek oynamak için bu görevi istiyorum. Bu oyunda bir katkım olması beni çok mutlu edicektir.

Deniz LAÇİN
İZMİR
[email protected]

zulazula
18.Şubat.2014, 02:01
İsim-Soy İsim: Umut Can ÇİFTÇİ
İlgilendiği Takım(lar): BUGSAŞSPOR
sevdiğim takım yaşadığım şehir de filan demiycem zaten değil ama sanırım sadece bu takıma başvuru yapılmamış o yüzden tabikide bide yıllardır severek oynadığımız oyunda bizimde katkımız olsun dedim

William Rookwood
18.Şubat.2014, 23:09
İsim-Soy İsim: Ufuk Ersop
İlgilendiği Takım(lar): Tepecikspor ve Eyüpspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet.
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Tepecikspor, yıllar önce Küçükçekmecespor ile aynı ligde olduğu ve yönetim kurulu üyesinde bir akrabamın olmasından dolayı maçlarını canlı izleme fırsatı buluyordum. Kendi ilçe takımımdan sonra en çok sempatim olduğu ve takip ettiğim takımdır. Kulübün maçlarını canlı izleyebilmemin yanında yönetim içerisinden de rahatlıkla bilgi alabileceğim bir kulüp. Eyüpspor'da doğduğum yerin takımı olduğu için her iki takımında araştırmasını yapabilirim. Geçen yıldan beri maçlarını takip edemiyorum ancak araştırma için tekrar izlemeye başlayacağım.

xwerswoodx
19.Şubat.2014, 15:07
Alınan alınmayanların mesajları silinse (buda dahil :p) liste güncellense pek fena olmaz gibi :)

Jaswege
27.Haziran.2014, 14:14
İsim-Soy İsim: Mehmet Turan Demir
İlgilendiği Takım(lar): Anadolu Selçuklusopor
Daha önceden GOP araştırmacısıydım üniversite sebebiyle bırakmak zorunda kaldım. Konya'da okuyorum ve maçlara gidiyorum gerek basketbol gerekse futbol maçlarına. Konyaspor araştırmacısını tanıyorum ve kontağım var bu yüzden Anadolu Selçukluspor'u en az 3 yıl süreyle araştırmak kaydıyla ekibe katılmak istiyorum.

[email protected]

kcabjk
10.Ağustos.2014, 03:43
İsim-Soy İsim: Kemal Can Aytekin
İlgilendiği Takım(lar): Kartalspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Kartal ilçesinde oturuyorum, Kartalspor maçlarına gidebilir gerekli araştırmayı yapabilirim. Yaklaşık 10 senedir aktif bir şekilde CM&FM oynuyorum.

FeYYaz1989
23.Ocak.2015, 15:32
İsim-soyisim: Feyyaz Taşkıran.
İlgileniği Takım(lar): Dardanelspor ve Bayrampaşa ve Güngören Belediyespor.
18 yaş üstünde mi?: evet
neden araştırmak istiyorum?:
Çanakkale Dardanelspor araştırmasında bulunmuştum daha önce, Dardanelspor'u biliyorum. İstanbulda okuduğum için de Bayrampaşa ve Güngören maçlarını da takip etme imkanım var. Sık sık geldiğim için de Çanakkale'ye Dardanel maçlarını da takip edebilirim.
Dardanel'in en az üç-dört, diğer takımların da yine en az 3-4 maçını yerinde takip etmem mümkün.

emrem88
10.Şubat.2016, 17:54
İsim-Soy İsim: Mustafa Ünlü
İlgilendiği Takım(lar): Sarıyer, Bayrampaşa, Dardanelspor
18 yaş veya üstünde mi? 1988 doğumluyum
[COLOR=#333333]Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Sarıyersporda futbol oynadım, ayrıca sarıyere devamlı gidip gelmekteyim maclarını takip etmekteyim, Dardanelspor ise çocuklugumdan beri ilgimin olduğu bir kulüp. Çanakkaleye gidip maçını seyretmişliğim bile var. Bayrampasa ise tamamen bana yakın olduğu iç.in arastırmak istedim. Ayrıca FM de süper lig altındaki takımlara pek arastırma yapılmadıgında inanıyorum tek site olarak burası mevcut ve insanlar zaman ayırmıyor. En azından sokak kültürü ile birlikte futbol takımlarının taraftar gözüyle nasıl olduğunu arastırarak yardımcı olmak istiyorum