PDA

View Full Version : Hiçbir şeyi bulamıyorum !!!

fernando1907
02.Kasım.2012, 13:55
Beyler nolur beni mazur görün.Kafayı yemek üzereyim bi yardım edin.Aradım tüm formu bulamadım cevap.
1)Oyuncu profiline girip özel idman yaptırmak vardı eskiden bulamıyorum.gençlerin güçlenmesi lazım.
2)Benim adıma başkaları kararlar veriyor.Heryeri aradım bulamadım görevleri yönet gibi bir seçenek.
3)Maça girip kadroyu seçerken oyuncunun yanında kondisyonu gözükürdü.Yok arkadaş şimdi herşeyi denedim bulamıyorum.Belki kondisyonu 50 olan oyuncuyu kadroya alıyorum maça girmeden haberim olmuyor.
4)Maçtan önce sonra takıma konuşma yapamıyorum.
5)Yapmak istemiyorum ama basın toplantısıda yok oyunda.

Ya bunların hepsi muhtemelen aynı yerlerden ayarlanıyor nerde bu menü.

Ayrıca maç esnasında oyuncu değiştirmek yemin ediyorum zulüm.Belki mause varsa kolaydır ama notebook'da oyundan çıkacak oyuncuyu seçip girecek oyuncunun üstüne gelene kadar 2-3 dakika geçiyor yemin ederim.

fotosuki
02.Kasım.2012, 14:49
Yanlış modu açmış olabilir misin? Normal mod yerine klasik modu açmışsın gibi geldi bana.

azaptar
02.Kasım.2012, 14:53
1-Futbolcunun üzerine tıkladığında sol üstte antrenman seçeneği var oradan düzelteceksin bunu göremedin mi harbiden:)?ya da başka bir şeyden mi bahsediyorsun?
2-Yönettiğin takımın sağındaki oka tıkladığında personel sorumlulukları kısmından ayarlıyorsun.
3-Maça girip kadroyu nasıl seçiyorsun anlamadım maçtan evvel seçmen gerekmiyor mu kadroyu,kondşsyon yazıyor yan tarafta , yazmıyorsa da görünümden ayarla.
4-Anlamadım valla yapılıyor normal bildiğin..
5-Bunu da anlamadım , transferlerde yeni teknik direktör olduğunda vs hep tolantı yapıyorsun kastettiğin başka şey mi?

exit61
02.Kasım.2012, 15:02
fotosuki de söylemiş bencede normal mod yerine klasik modu açmışsın gibi.

fernando1907
02.Kasım.2012, 15:34
beyler çok teşekkürler yanlış moda açmışım 2 saattir salak salak sanki başka bir oyun oynuyorum.tamamen farklı bu klasik mod bildiğimiz fm den.valla çok rahatladım.