PDA

View Full Version : Hediye ve deneme kuponları yönet.

bir adam varmis
03.Kasım.2012, 03:59
Arkadaşlar, Steam hesabımda, kutulu olarak aldığım FM13 ekli durumda. Biraz önce arkadaşıma hediye etmek üzere GG sitesinden Cd key satın aldım, ancak Steam den hediye olarak yollayamıyorum.

Acaba Oyunu kendi hesabımda 2. kere (steam de oyunu aktifleştir) yolu ile aktif etmeye çalışıp hediye olarak yollayabilirmiyim ? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

lexoqe
03.Kasım.2012, 04:33
Arkadaşlar, Steam hesabımda, kutulu olarak aldığım FM13 ekli durumda. Biraz önce arkadaşıma hediye etmek üzere GG sitesinden Cd key satın aldım, ancak Steam den hediye olarak yollayamıyorum.

Acaba Oyunu kendi hesabımda 2. kere (steam de oyunu aktifleştir) yolu ile aktif etmeye çalışıp hediye olarak yollayabilirmiyim ? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sanmıyorum öyle olacağını. Oyunu alırken başta size soruyor. Kendiniz için mi yoksa arkadaşınıza mı alıyorsunuz diye. Ve yanılmıyorsam kuponlarda olmuyor. Zaten STEAM üzerinden aldığın keyler için geçerli.

Aydin
03.Kasım.2012, 04:40
Steam üzerinden oyunu tekrar satın alsaydın envarterine atardı aldığın 2. oyunu ancak diğer ürünü etkinleştirmeye çalıştırdığında büyük bir ihtimalle "sizde zaten fm13 var" der.

Sen direk cd keyi'i arkadaşına verirsen zaten hediye etmiş olmaz mısın .)

bir adam varmis
03.Kasım.2012, 05:47
Sen direk cd keyi'i arkadaşına verirsen zaten hediye etmiş olmaz mısın .)

Aklın yolu bir (cc)

Teşekkür ederim cevaplarınız için.