PDA

View Full Version : Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Kaka Leite
03.Kasım.2012, 05:08
Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

cmyksl55
25.Aralık.2012, 20:48
paulo albarracin defansif orta saha perulu alianza takımında oynuyor. çok ucuza temin edebilirsiniz :)

cmyksl55
30.Aralık.2012, 19:46
jem karacan bu seride çok pahalı arkadaşlar eski serilerde 2-3 milyon sterline alırken şimdiyse 17 milyona alabildim. özelliklerinde de artış söz konusu.

Dennis Bergkamp
06.Ocak.2013, 21:35
2-3 gündür konusunu açmaya çalışıyorum ama nedense bir türlü açılmadı.

Ranheim'de Rosenborg'dan kiralık Fredrik Midtsjo var AMC mevkisinde herkese öneririm.

Burak Akmanoğlu
06.Ocak.2013, 21:36
Jem Karacan 6.75 M € Başkana getirtebiliyorsunuz Fenerbahçe'de. :)

ozan42
20.Ocak.2013, 02:10
Sivasspora ortasahayı toparlıyabilecek bir oyuncu arıyoruma arkadaslar onerılerınızı beklıyorum :D

Kaka Leite
22.Ocak.2013, 21:51
http://img462.yukle.tc/images/3286Adsiz.png

İlk sezon Eskişehir de böyle kullandım kendisini 2. sezon ayrıldım takımdan.

Eğer doğru kullanırsanız nefis bir oyun sergiliyor Malecki ve ucuza alabilirsiniz.

Rind-i Şeyda
25.Şubat.2013, 21:57
Romulo'yu deneyen var mı içinizde. Profili muhteşem ama maçlardaki performansını merak ediyorum.

NikolaiBelinski
03.Mart.2013, 19:44
Real Betis forması giyen Benat çok iyi bir orta saha.

Sahada varlığı insanın için rahatlatan isimler vardır ya, attığı paslarla ve oyunu rahatlatmasıyla bilinir genellikle. Şu sıralar oynadığım Betis kariyerinin yıldızıdır kendisi. 30+ maçta yaptığı 15+ asist rakamıyla ve mükemmele yakın profili ile dikkatimi çekti. Geriden çok iyi oyun kuruyor, standart orta saha olarak kullanıyorum ve o role de rahat uyum sağladı.

Oyundan çıkardığımda maçları biraz gerilerek izliyorum diyebilirim, sakatlanarak çıktığı Bilbao maçını 2-0'dan kaybetmişliğim var. O olmadığı zaman herkes birbirinin ayağına bakıyor, tıpkı Emre gelmeden Fenerbahçe orta sahasının aldığı hal gibi.

Menajeri sözleşmesine dikkatinizden kaçacak şekilde 17M£ serbest kalma maddesi koyabilir dikkat edin çünkü ben buna aldandım. Değeri sezon içinde 13M£ çıkıyor ki onun yeteneklerinin değeri 17M£'tan çok daha fazla.

ReaList
30.Mart.2013, 13:17
http://c1303.hizliresim.com/17/y/lls3w.jpg

Bu elemanı mutlaka değerlendirin. (Resim oyunda 2.sezona ait)

brtcne
09.Nisan.2013, 04:42
Beyler, artık şu gizli özellikleri de göz önüne alarak paylaşacağınız oyuncuları belirleseniz fena olmaz. Misal; Kaka gibi bi profile sahip oyuncu vardır ama gizli özellikleri rezil durumda olduğu için oyunda hiç bi varlık gösteremez..

Bulstrap87
20.Haziran.2013, 20:33
thomas drage diyorm ortasaha icin mutlaka inceleyin bu adamı ben Mc oyunkurucu hücum olarak oynatıyorm cok memnunum oynadıgım takım besiktas.

Önder HOCA
20.Haziran.2013, 22:32
andrea poli ve james mcarthur iyi performans sergiliyorlar