PDA

View Full Version : Klasik Mod

Bohater
03.Kasım.2012, 12:27
Oyuna başlayan ve klasik modda oynayan arkadaşlar bu mod hakkında bilgi verip görüşlerini yazabilirler mi? Sanırım bu mod düşük bir bilgisayar sistemine sahip olan arkadaşlar için daha ideal olacaktır. Ben bilhassa önceki Fm serilerine kıyasla hangi detaylardan kurtulduğumuzu merak ediyorum. :D

mustinho03
03.Kasım.2012, 13:11
Basın toplantıları uzun sürmüyor bir gazeteci sadece 1 tane soru soruyor,takım konuşması falan yapmiyorsun oyun hızlı ilerliyor Vakti kısıtlı olanlar için düşünülmüş iyi bir mod

Benim için eksi yönleri:klasik taktik yapamıyorsun,bazı takımların itibari normal modda kıtasal görünüyor ama hızlı modda yani klasik modda ulusal gôrünüyor mesela (galatasaray)

RasAnt
03.Kasım.2012, 13:47
Benimde tercihim klasik olacak sebebi her maç sonu basın toplantısı yok maç içinde konuşmalar yok tam olması gerektiği gibi detay az

Full sürümde klasik mod oynayanlara bir sorum olacak ben demoda oyuncuya yeni mevkiye alıştırma yerini bulamadım atıyorum Topuzu solbek oynatcam onu o bölgeye hazırlıyorduk demoda o yeri bulamadım full sürümde acaba o kısım varmı yoksa çok büyük hayal kırıklığı olur cevap bekliyorum :)

ommix
03.Kasım.2012, 13:54
Benimde tercihim klasik olacak sebebi her maç sonu basın toplantısı yok maç içinde konuşmalar yok tam olması gerektiği gibi detay az

Full sürümde klasik mod oynayanlara bir sorum olacak ben demoda oyuncuya yeni mevkiye alıştırma yerini bulamadım atıyorum Topuzu solbek oynatcam onu o bölgeye hazırlıyorduk demoda o yeri bulamadım full sürümde acaba o kısım varmı yoksa çok büyük hayal kırıklığı olur cevap bekliyorum :)

Oyuncuya yeni mevki kazandırma bölümü var.Oyuncu profilinden antrenman kısmında bulabilirsin

ToRoSKaPLaNı
03.Kasım.2012, 14:04
Bende oyunu oynamadan önce klasik modda oynamayı düşünüyordum ancak klasik modu oynayınca gördümki çok fazla şeyi törpülemişler.Yani oyunun zevk alma kısmı epey azalmış.Hızlı oynamak için çok ideal ancak o kadar da törpülenmese iyi olurdu diye düşünüyorum.

Apex1912
06.Kasım.2012, 03:28
hem klasik hem normal modda gs, fb, tüm türk takımları ulusal gözüküyor. bende mi sorun var?

Spe1907
06.Kasım.2012, 03:30
hem klasik hem normal modda gs, fb, tüm türk takımları ulusal gözüküyor. bende mi sorun var?

herkeste öyle :)) bi nedeni var mı bilmiyorum :icon_confused: