PDA

View Full Version : Playstore'dan Alan Varmı ?

Danger90
03.Kasım.2012, 23:18
Arkadaşlar TTNET lielere 6 tl x 12 ay taksit imkanı sunuyorlarmış acaba faturamızamı yansıtırlar nasıl olur bir bilgisi olan veya alan varmı acaba ?

Orjinal almak için her yola bakıyorum :D

serwan
03.Kasım.2012, 23:23
Arkadaşlar TTNET lielere 6 tl x 12 ay taksit imkanı sunuyorlarmış acaba faturamızamı yansıtırlar nasıl olur bir bilgisi olan veya alan varmı acaba ?

Orjinal almak için her yola bakıyorum :D

Faturaya yansıtıyorlar hocam 12 ay boyunca

Danger90
03.Kasım.2012, 23:23
eyv sağoalsın bu yoldan almak için aile meclisine bi gidiyim bakalım :D

serwan
03.Kasım.2012, 23:29
eyv sağoalsın bu yoldan almak için aile meclisine bi gidiyim bakalım :D

Ayda 6 lira desen daha masum durur :) 72 demeyin

SacrificeGGTC
03.Kasım.2012, 23:32
Ben aldım. :) Memnunum, ayda 1 kutu pringles parasına oyun oynuyorsunuz. Fena mı?

Danger90
03.Kasım.2012, 23:44
Ben aldım. :) Memnunum, ayda 1 kutu pringles parasına oyun oynuyorsunuz. Fena mı?

gayet güzel mantık büyük bi ihtimalle eveti alıcak gibiyim yazılı notları belimi bükebilir her öğrenci ailesi gibi

"yazılılara gir sonucu gelsin,bakarız." cümlesini duymak şaşaırtmadı ama dahada azimlendim diyebilirim :)

RasAnt
03.Kasım.2012, 23:46
Liseyi bitirene kadar oynama bence bu oyunu :)

Danger90
04.Kasım.2012, 01:07
Liseyi bitirene kadar oynama bence bu oyunu :)

Düşünüorum bu öneriyi :) bir sezonu 2 ayda bitiriyoruz :D hele seneye lise son hayatta giremem :D

burock0
20.Kasım.2012, 02:42
playstore'dan ödeme yaparsam kutulu alma şansım yokmu. internet üzerinden hiç almadımda. indirme usulümü yoksa kutulu eve yollarlarmı. orjinal oyun cdsi ile beraber rafımda dursun istiyorum.

rkmen
20.Kasım.2012, 02:45
playstore'dan ödeme yaparsam kutulu alma şansım yokmu. internet üzerinden hiç almadımda. indirme usulümü yoksa kutulu eve yollarlarmı. orjinal oyun cdsi ile beraber rafımda dursun istiyorum.

İnsan orjinal alınca o kutu hatıra olarak dursun istiyor. :D Ben playstoredan aldım fakat kutulu değildi. Öyle bir seçenek var mı, bilmiyorum.

burock0
20.Kasım.2012, 02:57
aynen, eski oyunların kaplarına bakarım arada çok hoş bi duygu. dvd,kutu, dağıtım, gümrük masrafı yok bari çok daha ucuza almalıyımki kutu keyfimi bozayım:) google amcada kutulu playstore kutulu ile ilgili forumlarda konu bulamadımda buraya bi soruyum dedim.

JackJones
20.Kasım.2012, 15:05
Bende playstore'dan aldım Steam indirip siteden verdiğin kodu giriyorsun oyunu indirmeye başlıyor sonrasında kuruyorsun vs :)

Tutulan oyunları cazip fiyat oynamaları ile satın alınabilir kıvama getirdikleri için orjinal oyun almak daha cazip geliyor. Diğer türlü Skidrow veya Reloded ı bekle cradck olacak mı ileride sorun yaşıyacakmıyım şeklinde düşüncelerden kurtulmuş oluyorsunuz :) D&R'dan kutulu olarak satın alabilirsiniz.

..JoaQuiN..
20.Kasım.2012, 15:10
Playstoreye teşekkürler.
ayda 6 TL cok güzel bir yol olmuş.