PDA

View Full Version : İnsaf Satmıyorum Arkadaş

Universal
04.Kasım.2012, 01:51
Bu kadar da teklif olmaz ki, oyun ilerlemiyor adeta, 1 saat içinde almadığım teklif kalmadı. Satmıyorum vermiyorum kiraya...

http://i46.tinypic.com/11ifyib.png

Kaka Leite
04.Kasım.2012, 01:55
Viboorg çok iyi klüp ya 2012'de kariyer açmıştım.

Vereydin ya sende abi :icon_biggrin:

Universal
04.Kasım.2012, 01:57
Vermem benim değil mi? hem oynatmıyorum hem vermiyorum hala devam ediyor teklifler bitsede oyuna devam etsek. :)

SacrificeGGTC
04.Kasım.2012, 01:58
Otomatik reddetmeyi kullan. :)

Börk
04.Kasım.2012, 01:59
Eskiden view offer diyip reddedince seçenekler çıkıyordu toplu olarak sen basmadan reddeden onlar kalktı mı ?

lexoqe
04.Kasım.2012, 01:59
Teklifi yükseltirsen teklif yapmaktan vazgeçerler.

Universal
04.Kasım.2012, 02:02
Otomatik reddetmeyi kullan. :)

Kullandım; ama habere düştüğü için her seferinde geliyor.

Eskiden view offer diyip reddedince seçenekler çıkıyordu toplu olarak sen basmadan reddeden onlar kalktı mı ?

Hayır kalkmadı, yukarıda arkadaşa açıkladım. :)

Teklifi yükseltirsen teklif yapmaktan vazgeçerler.

Bu güzel bir öneri; teşekkürler. ;)

LaigLeNoiR
04.Kasım.2012, 02:08
Oyuncuyu otomatik satışa koymuşsun ve doğal olarak da o klüp oyuncuyu istiyor ve sen reddettikçe yeniden teklif yolluyor. Hata sende :)

Universal
04.Kasım.2012, 02:49
Oyuncuyu otomatik satışa koymuşsun ve doğal olarak da o klüp oyuncuyu istiyor ve sen reddettikçe yeniden teklif yolluyor. Hata sende :)

Onu nasıl başarmışım çok merak ediyorum. :D Ah bu Türkçe... :)

Bütün takımın kısaca bütün oyuncularım hiçbir listede değil. Çok popüler bir genç ve ben oynatmadığım için gitmek istiyor. Asıl problem bu.

Spe1907
04.Kasım.2012, 03:02
yukardaki yazan arkadaşında dediği gibi muhtemelen "geliştirme listesi"ne koymuşsun elemanı :D snn gençlik gelişim sorumlusuda durmadan önerio adamlara :D