PDA

View Full Version : oyun açılmıyor

atakankcm
04.Kasım.2012, 13:36
http://f1211.hizliresim.com/13/4/fm3dp.jpg
yaklaşık 1 saattir oyuna giremiyorum böyle güncelleme yapılıyor diyor :0:

SacrificeGGTC
04.Kasım.2012, 13:41
Steam'i tekrar aç, kapat. Oyuna girmeyi dene. Muhtemelen update'in pause'lanmıştır.

atakankcm
04.Kasım.2012, 13:49
Steam'i tekrar aç, kapat. Oyuna girmeyi dene. Muhtemelen update'in pause'lanmıştır.

kütüphaneye falanda girdim orda da yazmıyor item paused falan neden böyle oldu anlamadım , sabah bi yedek almıştım belki ondan bozuldu oyun :icon_cry:

SacrificeGGTC
04.Kasım.2012, 14:01
1 Item Paused diye Steam ekranının alt orta şeridinde yazması gerekir. Oraya tıklayıp, devam ettirebilirsin. Kapatıp açtırmamın nedeni ise, oyuna tekrar girmeye kalktığında otomatik olarak kaldığı yerden tekrar devam ettirmesiydi. Başka bir çözüm bilmiyorum, olduğunu da düşünmüyorum.

atakankcm
04.Kasım.2012, 14:04
1 Item Paused diye Steam ekranının alt orta şeridinde yazması gerekir. Oraya tıklayıp, devam ettirebilirsin. Kapatıp açtırmamın nedeni ise, oyuna tekrar girmeye kalktığında otomatik olarak kaldığı yerden tekrar devam ettirmesiydi. Başka bir çözüm bilmiyorum, olduğunu da düşünmüyorum.

item paused yazmıyor dostum neden böyle oldu anlamadım en olmadı oyunu silip yeniden yükliycem sağol ilgilendiğin için :icon_smile:

atakankcm
04.Kasım.2012, 15:05
oyunu silip yeniden yükledim sorun şimdilik düzeldi oyuna girebiliyorum

pappi
04.Kasım.2012, 20:57
oyunu silmeye gerek yoktu aslında,oyun adına sağ tıklayıp yerel doslayar sekmesinden oyun dosyalarını doğruyarak sorunu çözebilirdiniz.

esasında bu tür hatalar steam serverlarının yoğunluğunda söz konusu oluyor.bugün çok düzgün açılan oyununuz yarın açılmayabilir,bunun sebebi dosyaların bozulması değil steam serverlarının yoğun olmasıdır.bu durumda steam i offline modda çalıştırıp oyununuzu oynayabilirsiniz.

Re_SouL
05.Kasım.2012, 17:45
Bende de aynı sorun vardı biraz uğraş sonunda sorunu çözdüm. Steam dan kaynaklanan bir sorundu. Steamda ayarlar kısmında beta katılımı var orda değiştire tıklayıp beta katılımı steam beta uptade seçiyoruz. Sonra steam kendini güncelliyor ve oyunu açarkende oyun güncellenip açılıyor.