PDA

View Full Version : Baba Kourouma | 20

ReaList
04.Kasım.2012, 15:37
Ad: Baba Kourouma
Kulüp: Wolvertem
Pozisyon: Defans Merkez - DOS
Oyun başı satış değeri: 0
CA: 88
PA: 115
Uygun Rol: Defans Merkez

http://a1211.hizliresim.com/13/4/fm7hs.jpg

Belçika'nın amatör takımlarından biri olan Wolvertem forması giyen Gineli savunma oyuncusu Baba Kourouma mevcut haliyle yönettiğiniz orta sınıf futbol kulüplerinde rahatlıkça forma giyebilecek bir oyuncu. Bonservis bedeli olmadan kadronuza katabilirsiniz.

Börk
04.Kasım.2012, 15:41
Orta sınıf derken hangi kulüpler ? Bende orta sınıf kulüplerde yedek oyuncusu olabilir,alt liglerde ise rahatlıkla forma giyer.

petrol_fb12
04.Kasım.2012, 15:41
Bu adam ne böyle ya ..Hemen fenere önermemiz lazım bekirin yerine ...

ReaList
04.Kasım.2012, 15:48
Orta sınıf derken hangi kulüpler ? Bende orta sınıf kulüplerde yedek oyuncusu olabilir,alt liglerde ise rahatlıkla forma giyer.

Yakın örnek verecek olursak Elazığ, Akhisar, Karabük, Mersin PTT 1.ligin hepsi gibi : )

lakin1907
04.Kasım.2012, 15:50
Omar Kourouma ile bi bağı var mı acaba :D

Börk
04.Kasım.2012, 15:50
Yakın örnek verecek olursak Elazığ, Akhisar, Karabük, Mersin PTT 1.ligin hepsi gibi : )

Ben teknik özelliklerinin yanı sıra konstrasyon,pozisyon alma özelliklerini düşük buldum.Dediğin takımlar olabilir orta sınıf deyince benim aklıma Elazığ,Akhisar değil de West Ham,Newcastle,Hoffenheim,Stuttgart gibi takımlar geliyor.

petrol_fb12
04.Kasım.2012, 15:51

Bence orduspor eskişehir gibi güçlü anadolu takımlarındda şans bulur yaşı genç..Ve profile bakılırsa..Gelişime cok acık..

ReaList
04.Kasım.2012, 15:53
Ben teknik özelliklerinin yanı sıra konstrasyon,pozisyon alma özelliklerini düşük buldum.Dediğin takımlar olabilir orta sınıf deyince benim aklıma Elazığ,Akhisar değil de West Ham,Newcastle,Hoffenheim,Stuttgart gibi takımlar geliyor.

O takımlar Ulusal ve Kıtasal sınıfa giriyor biraz : )

Börk
04.Kasım.2012, 15:56
O takımlar Ulusal ve Kıtasal sınıfa giriyor biraz : )

Zaten yerli diye bir ibare kullanmadığın için öyle düşündüm.Sonuçta onlar da orta sınıf.

lofthei
04.Kasım.2012, 17:07
Bu adam bu mentalle anca İngiltere alt liglerinde oynar :-D

SteveScarlett
06.Kasım.2012, 00:10
Sanırım bazı özellikleri ''Random'' ayarlanmış, zira bende bu şekilde. Çok zayıf geldi bana. PTT 1. Lig'de zor oynar ama gelişimi nasıl olur bilemem, denemek gerek.

http://e1211.hizliresim.com/13/5/fnvt0.png

cmyksl55
10.Haziran.2013, 01:35
2. liglerde oynayabilir bu adam 1. ligde kadroya girerse lige elveda deyin bence :) merkez oyuncuların mental özellikleri ne kadar iyi olursa sonuçlar o kadar iyi olur. bu eleman özürlü resmen :)