PDA

View Full Version : Maç Skoruna Tıklandığında Maç Raporuna Yöndendirilmesi

EndoplazmiK RetikuluM
04.Kasım.2012, 16:35
Beyler bunu nasıl düzeltebiliriz ? Sadece golü atanlara bakmak istiyorum ama maç raporu çıkıyor karşıma.

OrcunFB
04.Kasım.2012, 16:54
Sağ üstte Bölünmüş kısmına tıkla. :) Yani Tümü değil de Bölünmüş'ü seçiceksin. :D

azaptar
04.Kasım.2012, 17:00
Tümü veya bölünmüş tercihini yapmadan oyun raporu yüklüyor zaten?

enesx86
04.Kasım.2012, 19:12
Aynı sorunu bende yaşıyorum. İstatistiklere bakamıyorum Sadece önemli anlar ve golleri izliyorum.

Universal
04.Kasım.2012, 19:19
Bende aynı sorunu yaşadığımı az önce fark ettim. Oyunda düzeltimesi gereken çok şey var gibi.

azaptar
04.Kasım.2012, 19:55
Aynı sorunu bende yaşıyorum. İstatistiklere bakamıyorum Sadece önemli anlar ve golleri izliyorum.

istatistiklere bakılabiliyor , maçı tam ekran seyredip maçtan çıktıktan sonra geri dönüp istatistiklere bakmak istiyorsan sağ altta tam ekran seçeneğinden çık sonra ortaya çıkıyor zaten veriler genel bakış vs...

grkm33
04.Kasım.2012, 23:11
Çok sinir bozucu bişey bu.

enesx86
04.Kasım.2012, 23:44
istatistiklere bakılabiliyor , maçı tam ekran seyredip maçtan çıktıktan sonra geri dönüp istatistiklere bakmak istiyorsan sağ altta tam ekran seçeneğinden çık sonra ortaya çıkıyor zaten veriler genel bakış vs...

Onu biliyorum da her girişte maçı tekrar yüklemesi gerekiyor. O da zaman alıyor. Eskisi gibi olsa daha iyiydi. Özet izlemek istersem istediğim zaman yüklesin. Böylesi daha iyi bence.

geko10
05.Kasım.2012, 02:11
Bu olayi SI su an degisdirmeye calisiyor. Gelecek haftalarda bu olay kalkmis olur arkadaslar.

tntkezman
05.Kasım.2012, 18:28
Aynı dertten müzdarip olduğum arkadaşlara önerim şu : Diyelim sizin yönetmediğiniz bir takımın maçı oynanıyor Örn:Barcelona 0-0 Real Madrid tıklıyoruz skora,analiz etmeye başlıyor.Eskiden hemen golü kim atmış,kim iyi oynamış diye bir kere de bakıyorduk.

Bunun çözümü skorun üstüne gelip sağ tıklıyoruz,Maç istatistikleri ve Oyuncu Dereceleri çıkıyor karşımıza herhangi birine tıklayarak analiz etmeden istediğimize ulaşıyoruz :)

elapuesto
05.Kasım.2012, 20:15
Endo bana lazımsın dostum :)

tiktik
05.Kasım.2012, 21:20
Beta'da bildirilen ve düzeltilmeye çalışıldığı SI yöneticileri tarafından söylenen bir durum bu; bekliyoruz..

azaptar
05.Kasım.2012, 23:21
Aynı dertten müzdarip olduğum arkadaşlara önerim şu : Diyelim sizin yönetmediğiniz bir takımın maçı oynanıyor Örn:Barcelona 0-0 Real Madrid tıklıyoruz skora,analiz etmeye başlıyor.Eskiden hemen golü kim atmış,kim iyi oynamış diye bir kere de bakıyorduk.

Bunun çözümü skorun üstüne gelip sağ tıklıyoruz,Maç istatistikleri ve Oyuncu Dereceleri çıkıyor karşımıza herhangi birine tıklayarak analiz etmeden istediğimize ulaşıyoruz :)

bizim yönetmediğimiz maçlarda mı yoksa detayı az seçtiğimiz maçlarda mı bilmiyorum ama o dediğin geçerli, yönettiğimiz maçlarda maalesef her türlü görmek zorundayız ve çok sinir bozucu.İnşallah düzeltirler.