PDA

View Full Version : Takımlar İnanılmaz Kapanıyor

Stan13
05.Kasım.2012, 02:37
Çoğu maçımda rakip takım oyuncuları benim ataklarımda ceza sahasının içine diziliyorlar ve hiçbir şekilde delemiyorum savunmayı. Herşeyi denedim, yaratıcılığı artırdım, serbestlik verdim, full hücum oynadım, kısaca ofansif olarak oyunu açmak adına yapılabilecek herşeyi yaptım ancak bir türlü pozisyon bulamıyorum ve oyuncularım da mecburen uzaktan vurmak durumunda kalıyorum. Bunu nasıl aşarım ?

ToRoSKaPLaNı
05.Kasım.2012, 02:46
Hızlı bir oyun dene.Rakip savunma yerleşmeden onları aşmayı çalış.Kısa paslar yerine direk paslar vererek ve geniş alanda oynayarak buna çözüm üretebilirsin.

Kaka Leite
05.Kasım.2012, 02:48
Hızlı bir oyun dene.Rakip savunma yerleşmeden onları aşmayı çalış.Kısa paslar yerine direk paslar vererek ve geniş alanda oynayarak buna çözüm üretebilirsin.

Aynen, üstüne ek olarak böyle sorunum vardı.

Kanatların hızlı ise kontra yapabilirsin, her iki kanat'a oynayarak.

WebProgramming
05.Kasım.2012, 02:53
Yukarıdaki söylenenleri uygula ama Örneğin senden düşük bir takım sana 1-2 tane gol atmışsa fazla açılmaz Bunun ile ilgili bir rehber hazırlıyorum hocam her manager için geçerli olacak bir rehber içinde bu konuyuda bulabileceksin.

Stan13
05.Kasım.2012, 03:00
Bahsettiklerinizin hepsini denedim. Her maç neredeyse rakip takım 0-0-0 taktiği ile oynuyor. Hiçbir şekilde aşılmıyor savunmaları. Başka çözüm öneriniz varsa bekliyorum...

WebProgramming
05.Kasım.2012, 03:07
Hangi takımla oynuyorsun? hangi oyuncuların mevcut?

antiochia
05.Kasım.2012, 10:35
pres ya da agresiflik dene, duran top taktiği dene, hücumculardan birni destek yap.

azaptar
05.Kasım.2012, 16:39
bende de var bu sıkıntı ne yapsam olmuyor.

nannar
05.Kasım.2012, 20:57
takımından olmasın ? :)

kapalı rakiplerde en etkili sistem bloklar arasını dar tutarak barcelona gibi rakip alanda en az 8 oyuncuyla geçmek olur. bunun içinde hızlı tempo,önde savunma,ortadan hücum, dmc-mc-amc mevkilerinde en az 3 ya da 4 oyuncu, orta alandan 2 oyuncuya roaming vermen lazım :)

mustangshelby
05.Kasım.2012, 21:25
takımından olmasın ? :)

kapalı rakiplerde en etkili sistem bloklar arasını dar tutarak barcelona gibi rakip alanda en az 8 oyuncuyla geçmek olur. bunun içinde hızlı tempo,önde savunma,ortadan hücum, dmc-mc-amc mevkilerinde en az 3 ya da 4 oyuncu, orta alandan 2 oyuncuya roaming vermen lazım :)

Hocam siz başlamıyormusunuz aramı verdiniz uzun kariyer hikayesi okumayı özledik :)

nannar
06.Kasım.2012, 18:25
Hocam siz başlamıyormusunuz aramı verdiniz uzun kariyer hikayesi okumayı özledik :)

yakında inşallah ;)