PDA

View Full Version : Oğuzhan Özyakup

petrol_fb12
05.Kasım.2012, 05:45
http://dosya.turksportal.net/research/2013/Besiktas_OguzhanOzyakup.jpg

Gerçekten kendini her gün geliştiriyor.Önümüzdeki sene gerçek bir avrupa yeteneği olur.Beşiktaşa gelerek doğru iş yaptı..

sentugo
05.Kasım.2012, 15:48
Güç değerinin benzer yaştaki Türk oyunculara göre yüksek olduğunu düşünüyorum.

Özel Yetenek değerinin ise düşük olduğunu düşünüyorum.

Sonuç olarak henüz bir şey söylemek yersiz olur. Daha kaç maça çıktı ki ?

bySilver
05.Kasım.2012, 16:07
Profili şu haliyle gayet güzel. Jumping özelliğinin artırılmasını tavsiye ediyorum:icon_biggrin:

serkan1520
05.Kasım.2012, 18:35
1 maç iyi oynadı ya şimdi hemen o artsın bu artsın :D

ozan42
09.Kasım.2012, 12:42
1 maç iyi oynadı ya şimdi hemen o artsın bu artsın :D

Haklısın oyle olmaz ama ne oynadı be :D

HeracLes
01.Aralık.2012, 23:34
Aslında sene başında yazacaktım ama henüz erken olduğunu düşünüyordum. Bugünkü maçtan sonra artık bir şeyler demenin vakti geldi. Bu adam bence bırak Beşiktaş'ı Türkiye'nin geleceği. Araştırmacılar görüyorlardır o yüzden profilini irdelemeyeceğim ama bu yaşta Fernandes'ten sonra Beşiktaş'ın 2. maestrosu. Altyapısı çok iyi.

lakin1907
02.Aralık.2012, 00:38
Zihinsel olarak kesinlikle beş para etmez bir futbolcu, tekniği çok iyi olabilir ama malesef Türkiye'nin geleceği olması zor.

pele96
02.Aralık.2012, 00:58
Zihinsel olarak kesinlikle beş para etmez bir futbolcu, tekniği çok iyi olabilir ama malesef Türkiye'nin geleceği olması zor.

Turkiyenin gelecegi olacagi acikca belli Oguzhan cok kaliteli bir futbolcu.

ozan42
02.Aralık.2012, 10:29
Potansiyeli, takım oyunu, tekniği ve çalışkanlığı yükseltilmeli 19 yaşına olmasına karşın dün gece sahanın en teknik isimlerinden biriydi.

manager725
02.Aralık.2012, 11:47

Futbol bilginden şüphe ediyorum.

Ralph
02.Aralık.2012, 13:30

Zihinsel olarak kesinlikle çok iyi bir futbolcu, tekniği çok iyi olabilir ve ayriyeten Türkiye'nin geleceği olması çok büyük ihtimal :)

fotosuki
02.Aralık.2012, 14:31

Örnek veya sebep gösterebilir misin?

Bafici
04.Aralık.2012, 18:23
Arkadaşın nickindeki 1907 ibaresine bakarsanız Oğuzhan'ın neden zihinsel olarak kötü olduğunu anlarsınız. Herkes geleceği olduğunu savunurken böyle bir yorum bu yüzden olmalı diye düşünüyorum

Partenopei
04.Aralık.2012, 18:45
Objektif olarak bakmak lazım her şeye.Bence Oğuzhan gayet iyi performans gösterdi geride kalan maçlarda.Her oyuncu gibi Oğuzhan'ın da eksiklikleri var bunları geliştirebilirse çok iyi bir oyuncu olacağı kanaatindeyim.

ozan42
10.Aralık.2012, 01:48
Ben oguzhanı canlı olarak izlemiş biri olarak söyleyebileceklerim şunlar; Bir kere çok soğukkanlı, top ona gelince oyunu iyi okuyabilen ve heyecan yapmadan ne yapacagını önceden kestirebilen zeki biri.Pasları gayet iyi ve gerçekten altyapısını tekniğini Arsenal'den aldığını belli ediyor.Takım oyunu oynayan fazla bireysel haraketler sergilemeyen tam bir takım oyuncusu sık sık topla al ver yapmayı seven biri ve saha içerisinde oldukça kosan çalışkan bir oyuncu olsada defansıf yonu çok zayıf ama o kadar koşması bile büyük artıdır, sonuç olarak Türkiye potansiyelli bir oyuncuyu kazanmış oldu diyorum.Umarım bu istiktarını devam ettirir.

LaigLeNoiR
21.Ocak.2013, 13:54
Açıkcası Oğuzhan'ın yeni profilini merak ediyorum. Umarım beklediğimiz şey olur profil anlamında.

BleedingMoon
21.Ocak.2013, 15:04
-9 olabilir.

Escochae
21.Ocak.2013, 15:11
-9 olabilir.

Hem Salih hemde Oğuzhan'ın PAsının -9 olması gerektiğini düşünüyorum bende. En azından hakedenler almış olacak eğer verilirse. Türk futbolunun geleceği bu oyuncular ..

William Rookwood
10.Şubat.2013, 06:57
-9 bence çok çok fazla 170lere kadar gidebiliyor diye biliyorum -9'u. -8 kalması uygun.

ozan42
10.Şubat.2013, 07:11
Sürekliliğinden süphe ediyordum sezon başındaki ilk iyi performansın sonra fakat artık sürekliliği olan bir oyuncu olduğunu gösterdi bambaşka bir profil bekliyorum kendisinden bekleyip göreliim