PDA

View Full Version : Maaş Bütçesi

William Rookwood
06.Kasım.2012, 01:56
Transferden 20-30 milyon kar ettim. Bütçedeki çizgiyi sona yaklaştırdığımda transfer bütçem 30 milyon, maaş bütçeye doğru yaklaştırdığımda ise bir milyon küsür gözüküyor. Fakat herhangi bir oyuncuya sözleşme teklif ettiğimde ise maksimum 3,900 maş veriyor. Yönetim ile görüşüyorum bütçem ve gelirlerin çok iyi olmasına rağmen sürekli reddediyor. Böylelikle param olmasına rağmen oyuncu alamıyorum.

orhuneses
06.Kasım.2012, 17:03
Sana verilen maaş bütçesini zaten doldurmuşsundur. Maaş baremini sona getirdiğin halde bile iyi bir sözleşme öneremiyorsan elindeki oyuncuların maaşlarını düşürmeye bak veya bundan onraki transferlerinde astronomik teklifler yapmamaya dikkat et :)

SteveScarlett
06.Kasım.2012, 18:44
@orhuneses 'in söylediği gibi. Maaş bütçesi kotan dolmuş ya da dolmak üzere olmalı.

Danger90
06.Kasım.2012, 19:09
eğer oyuncuya teklif veren başka klupler yoksa istediğinden bir kuruş bile verme

William Rookwood
06.Kasım.2012, 21:37
Hocam dediğinizin hiç biri olmadı. Aylık maaş toplamı 25,56 Euro benim toplam maş bütçem ise bir milyon küsür. Yani takımda ki oyuncumun aldığı en yüksek maaş 4.500 bin. Düşünün ne bir oyuncu transfer ettim, ne astronomik rakamlar ne maaş yüksekliği... Çok enterasan 30 milyon euro bütçesi olupta transfer yapamayıp küme düşecek ilk takım olacağım sanırım :)