PDA

View Full Version : Wellington Nem | OOS | 20

Klavooz
06.Kasım.2012, 11:00
http://i.imgur.com/tSWX1.png

Kulüp: Fluminense
Ülke: Brezilya
Oyuncu değeri: 11.500.000 €
Serbest kalma fiyatı: 3.500.000 €

Hemen ilk sezon başında oyuncuyu transfer edip 4 senelik sözleşme imzaladım. PSG gibi kulüpler de devrede olduğundan istediği maaşı biraz daha artırdım. Şimdilik iyi gidiyor, ileride iyi paralar kazandıracak gibi duruyor.
Kaçırmayın derim. Fiyatı profiline göre çok uygun.
Transfer edince 9.000.000 € oldu değeri. Transfer etmeden önce 11.500.000 € değeri vardı. :)

Bu da potansiyeli:

http://i.imgur.com/JE5Wt.png

Jaswege
06.Kasım.2012, 12:38
Alex'den sonra AMC mevkiinde adam oynatamaz oldum. :(

sentugo
06.Kasım.2012, 14:16
Aynen oyunun başında hemen alınması gereken oyunculardan yoksa ömür boyu alamazsınız :D Sanırım -9 PA sı var.

Klavooz
06.Kasım.2012, 22:48
Alex'den sonra AMC mevkiinde adam oynatamaz oldum. :(

Kanatlarda da oynatabilirsin. Yanında bir defansif orta saha olması şartı ile, Orta sahanın ortasında da :) 4-3-3 oynatıyosan eğer zaten üçlü orta sahanın ofansif oyuncusu olur, harika olur. Ama pozisyon antrenmanı yaptırmalısın ve aynı şekilde güç antrenmanı yapmalı.

slayer34
07.Kasım.2012, 00:51
hocam benden hızlı davranmısın ben eklicektim yalnız bir husus var ilk sezon oyun baslar baslamaz oyuncunun fiyatı 9 milyon ama serbest kalma maddesi 3.5 milyon gozunden kacmıs galiba

Klavooz
07.Kasım.2012, 00:58
hocam benden hızlı davranmısın ben eklicektim yalnız bir husus var ilk sezon oyun baslar baslamaz oyuncunun fiyatı 9 milyon ama serbest kalma maddesi 3.5 milyon gozunden kacmıs galiba

Gözden kaçırmışım evet. Hemen ekleyelim ilk mesaja. Bilgilendirme için teşekkürler.
PSG 4.1 milyon teklif etmişti benden önce o yüzden bakmamıştım :)

slayer34
07.Kasım.2012, 01:15
Gözden kaçırmışım evet. Hemen ekleyelim ilk mesaja. Bilgilendirme için teşekkürler.
PSG 4.1 milyon teklif etmişti benden önce o yüzden bakmamıştım :)

ne demek hocam ayıp ediyorsun;)
yahu fenerbahce de maas butcemı nasıl artırıcam arkadaslar yonetimden ne istersem isteyim paso hayır diyorlar:(

Klavooz
07.Kasım.2012, 02:02
ne demek hocam ayıp ediyorsun;)
yahu fenerbahce de maas butcemı nasıl artırıcam arkadaslar yonetimden ne istersem isteyim paso hayır diyorlar:(

Transfer bütçesi verdikleri zaman finansdan transfer bütçesini kıs, maaşa ver.

slayer34
07.Kasım.2012, 02:24
Transfer bütçesi verdikleri zaman finansdan transfer bütçesini kıs, maaşa ver.

onu yapıyorum anlatmak ıstedıgımı yanlıs anlattım ekstra transfer butcesı anlamında soyluyorum
nem ve 1 oyuncu daha alınca butce fln bısey kalmıyo takımdan da kolay kolay kımse satılmadıgı ıcın elımız kolumuz baglı oturuyoruz:(

sentugo
07.Kasım.2012, 02:26
Yönetimden isteyebilirsiniz ama genelde vermezler :D

nekop
07.Kasım.2012, 02:59
Trabzonspor'a aldım, performansını merakla bekliyorum. :)

slayer34
07.Kasım.2012, 03:02
Yönetimden isteyebilirsiniz ama genelde vermezler :D

zaten vermiyolarda saolsunlar:)

Qu3
13.Kasım.2012, 01:11
Bunun önüne birde Ademilson'u koyun çılgın atıyorlar. Ama sezon başı kapmanız lazım Ademilson'da 6 milyona serbest kalıyor. 45 50 milyon vermedikçe satılmayacak 2 oyuncu bu senenin nimetlerinden. Sizi 10 sene götürür.

KanaKe
17.Kasım.2012, 15:11
fm 2012 de almistim gayet iyi oyuncu.. ilk sezon rotasyon olarak kullanmama ragmen 10 un üzerinde asist 8 de gol atmisti ikinci sezon daha düzenli bir sekilde oynattim devre arasinda teklifler gelmeye basladi..

Burak Akmanoğlu
20.Aralık.2012, 04:01
Uygun rol öneriniz var mı ? :)

KanaKe
20.Aralık.2012, 12:54
kanatta inside forward forvet arkasinda trequartista yada advanced playmaker olarak oynatabilirsin fakat kanatta daha cok etkili...

Burak Akmanoğlu
20.Aralık.2012, 21:56
Kanat mı oynatmalıyım OOS oynatıyorum ayrıca Türkçe karşılığını söylemen mümkün mü :D

KanaKe
21.Aralık.2012, 02:03
oyunu ingilizce oynuyorum ben türkce karisik geliyor

1234arda1234
23.Aralık.2012, 05:16
Ofansif Orta Saha Sağa adapte edin. 4.1 M. Euro ya Southampton a aldım. 2 sezon sonra Man.Utd. ye 35 M. Euro ya sattım. İyi oynuyor iyi kar getiriyor.

ozan42
23.Aralık.2012, 05:54
Kanat mı oynatmalıyım OOS oynatıyorum ayrıca Türkçe karşılığını söylemen mümkün mü :D

Ofansif Orta Saha demek

ugurayz
18.Ocak.2013, 03:11
bu adamdan sol kanatta verim alabilir miyim deneyen oldu mu?

Ulgio
19.Ocak.2013, 00:05
Sol kanatta akıyor resmen direk alın

mustinho03
26.Nisan.2013, 23:57
malesef yeni patchler vs. Öyle 4.1 M € basip alinmiyor artik malesef takiminda görmek istedigim oyunculardan biri

himone
27.Nisan.2013, 10:12
Artık serbest kalma maddesi 20 milyon. Ama ben değeceğini düşünüyorum, param olsa kesin alırım. Sociedad'la oynuyorum 4 peşin 10 48 ay taksitle, 5 milyon 50 maç sonra 3 milyon da 40 gol sonra şeklinde kabul ettiler ama kulübün 1 milyonu olduğu için alamadım :). Sadece nasıl bir teklifi kabul ederler diye baktım. Tabi param olsa direk 20'yi basar alırım, ben taksit olaylarını pek sevmiyorum da. Ve yeni pozisyonu sağ kanat ama ben ofansif orta sahada oynatmayı daha mantıklı buluyorum.

mustinho03
28.Nisan.2013, 21:55
serbest kalma maddesi 20M olunca direk teklifi yaptim takimi 26M cikariyor ne bicim bir isse artik

himone
28.Nisan.2013, 23:52
serbest kalma maddesi 20M olunca direk teklifi yaptim takimi 26M cikariyor ne bicim bir isse artik

Nasıl bir teklif yaptın. %25 peşin kalanı taksitli ise her türlü 20 kabul edilir. Ama başka maddelerle 20'ye tamamladıysan normal 26 istemeleri. 5 peşin 15 24 ay taksitli teklif et her türlü kabul edilir diye düşünyorum.

mustinho03
28.Nisan.2013, 23:53
Nasıl bir teklif yaptın. %25 peşin kalanı taksitli ise her türlü 20 kabul edilir. Ama başka maddelerle 20'ye tamamladıysan normal 26 istemeleri. 5 peşin 15 24 ay taksitli teklif et her türlü kabul edilir diye düşünyorum.

Aldim sag acikta inside forward oynuyor yardiyor masallah :P

himone
29.Nisan.2013, 11:58
Aldim sag acikta inside forward oynuyor yardiyor masallah :P

Sağ açıkta iyiyse ben de orada oynatıyım o zaman. Benim ilk düşüncem ofansif orta saha ama o pozisyon da baya alternatifli oldu.

Ama ben 2. sezon sonunu bekliyorum, kulüple hala sözleşme yenilemedi ve direniyor. 2014 yılında sözleşmesi bitecek ve ben de hemen atlamayı planlıyorum, olmadı daha ucuza devre arasında kapatırım. Malum fakir takımla oynamakl böyle birşey :).

mustinho03
29.Nisan.2013, 18:46
Sağ açıkta iyiyse ben de orada oynatıyım o zaman. Benim ilk düşüncem ofansif orta saha ama o pozisyon da baya alternatifli oldu.

Ama ben 2. sezon sonunu bekliyorum, kulüple hala sözleşme yenilemedi ve direniyor. 2014 yılında sözleşmesi bitecek ve ben de hemen atlamayı planlıyorum, olmadı daha ucuza devre arasında kapatırım. Malum fakir takımla oynamakl böyle birşey :).
Iyi diyosun hos diyosunda ya aniden sozlesme imzalarsa imzalamasa bile baska takimlarda talip olur hangi takimla oynuyorsun ??? Bu arada nazar deydirdim herhalde 3 mactir tik yok :D

himone
29.Nisan.2013, 18:53
Iyi diyosun hos diyosunda ya aniden sozlesme imzalarsa imzalamasa bile baska takimlarda talip olur hangi takimla oynuyorsun ??? Bu arada nazar deydirdim herhalde 3 mactir tik yok :D

R.Sociedadla oynuyorum şuan. Sezon başında zaten para yoktu, devre arasında bütçe verdiler onla da 7,5 milyona Celtic'den Wanyama'yı aldım. Hiç oynatmamıştım transfer listesine konulunca kaçırmak istemedim. Param olursa zaten Nem'i kaçırmam ama, meteliğe kurşun atıyoruz. Bir de hem sağ hem de sol bek lazım olduğu için para kalmayabilir. Bakalım 1 futbolcu bile satabilirsem acımam alırım zaten. Güncelleme öncesi ne güzel 4 milyona alıyoduk, niye sözleşme yenilemişki abi bu herif:).

mustinho03
29.Nisan.2013, 20:11
R.Sociedadla oynuyorum şuan. Sezon başında zaten para yoktu, devre arasında bütçe verdiler onla da 7,5 milyona Celtic'den Wanyama'yı aldım. Hiç oynatmamıştım transfer listesine konulunca kaçırmak istemedim. Param olursa zaten Nem'i kaçırmam ama, meteliğe kurşun atıyoruz. Bir de hem sağ hem de sol bek lazım olduğu için para kalmayabilir. Bakalım 1 futbolcu bile satabilirsem acımam alırım zaten. Güncelleme öncesi ne güzel 4 milyona alıyoduk, niye sözleşme yenilemişki abi bu herif:).
bundan sonra sözlesme imzalamadan önce san sorsun sen onaylarsan imzalasin :)ama sag acikta oynayamiyor inside forward olarak iki mac costu sonra vasatin üstüne cikamadi birde sol acik denicem bakalim

actopaloglu
21.Mayıs.2013, 17:07
Kanat alternatifi olmayan bir kadrom var. Bir nevi mecburiyet ile kendisini AMC oynatıyorum. ben gayet memnunum ama yazdıklarınızı okuyunca içim sızlıyor :)