PDA

View Full Version : Birden fazla bilgisayarda oynamak.

cashua
06.Kasım.2012, 11:18
İyi günler;

Oyunum dün geldi ve akşam bilgisayarıma kurdum.

Bugün oyunu dizüstü bilgisayarıma kurmak istedim . Steam'ı kurdum fakat diğer 16 oyunum kütüphanede görünmesine rağmen(FM 2012'de dahil) FM2013'ün olmadığını gördüm. Yüklemek için key istediğimde ise bana keyin kullanılmış olduğunu söyledi ki doğru.

Neden fm 2013 diğer oyunlar gibi kütüphane de kayıtlı değil. Daha önce başka yerlerden aldığım oyunlar olmuştu ama onlar kütüphanede.
FM 2013'ü nasıl iki makinaya kurup oynayabileceğimiz konusunda bilgisi olan var mı?=

Bir diğer sorum da Vatan'dan aldığım oyun için Vatan bilgisayar bana key gönderdi ve oyunu o key ile kurudum. Gelen oyunda bir key daha var. Nedir ne değildir?

Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

cashua
06.Kasım.2012, 12:25
Böyle bir mesaj veriyor ama devam etmiyor
http://img43.imageshack.us/img43/3040/steamta.jpg

cashua
06.Kasım.2012, 16:44
İyi günler;

Oyunum dün geldi ve akşam bilgisayarıma kurdum.

Bugün oyunu dizüstü bilgisayarıma kurmak istedim . Steam'ı kurdum fakat diğer 16 oyunum kütüphanede görünmesine rağmen(FM 2012'de dahil) FM2013'ün olmadığını gördüm. Yüklemek için key istediğimde ise bana keyin kullanılmış olduğunu söyledi ki doğru.

Neden fm 2013 diğer oyunlar gibi kütüphane de kayıtlı değil. Daha önce başka yerlerden aldığım oyunlar olmuştu ama onlar kütüphanede.
FM 2013'ü nasıl iki makinaya kurup oynayabileceğimiz konusunda bilgisi olan var mı?=

Bir diğer sorum da Vatan'dan aldığım oyun için Vatan bilgisayar bana key gönderdi ve oyunu o key ile kurudum. Gelen oyunda bir key daha var. Nedir ne değildir?

Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Beta keyin ne anlama geldiği konusunda bir fikrim olmadığı için (Ayrıca telefona gelenin beta key olduğunu bile bilmediğim için ) böyle bir başlık açmam doğal. İşin ilginç yanı D&R müşterilerine bunu gayet düzgün bir şekilde açıklamışken Vatan Bilgisayar "Ahan da key" diye mesaj atarsa anlamam uzun sürer.

İşin özeti gerçek key size gelen kutunun içindeki key.

Konu kapatılabilir ya da silinebilir. Her neyse; verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.