PDA

View Full Version : FMRTE Lisans saçmalığı

Esssteban
06.Kasım.2012, 20:27
Fmrte kullanan birisi değilim. Fmrte 13 çıkmış bir bakayım dedim nasıl bir şey . Deneme sürümü falan yok direk lisans istiyor..

Var mı böyle bir şey ? Fm üzerinden para kazanıyorlar ... Geçen sene bizzat gördüm orjinal fm ye para vermeyip fmrte ye para verenleri.

Hayır bir şart falan da yok çıksa ne olur çıkmasa ne olur. Oyunu içine eden şeye bir de para istiyorlar !

barahir
06.Kasım.2012, 20:30
İstesinler yahu, sen almıyosun ve kullanmıyorum da diyosun. Boş ver, veren de versin..

Kaka Leite
06.Kasım.2012, 20:35
Fmrte 1 lira, oyun 60-70 lira o yüzden geçen seride verenleri görmüşsündür.

Spe1907
06.Kasım.2012, 21:01
Adamlar seni kullanman için zorlamıyorlar ki, anlamadım ki neye bu tepki. Adamlar uğraşıp bi ürün çıkarıyorlar ortaya isteyen parasını öder alır, istemeyen almaz.

Gncl1905
06.Kasım.2012, 21:05
Talep olduğuna göre arz da olur :)

yigitbjk
06.Kasım.2012, 21:49
ben şahsen aldım oyun zevkim onunla iki katına çıkmakta ayrıca adam bir yazılım yazıyo kaç senedir çıkartıyor, 2euro gibi bir ücret talep etmeside bana göre normal...

HeracLes
06.Kasım.2012, 21:55
Şahsen yazılımı ben tasarlasam bende para isterdim yine 3-4 yıl bedavaya çıkartıyorlardı. Genie scout da aynı şekilde bedava. Paralı yapsalar niye yapıyorsun diyemeyiz. O yüzden tepkin boşuna.

Ralph
06.Kasım.2012, 22:13
Ben olsam 1 değil 2-3 alırdım şahsen :) Adam emek vermiş alacak tabi ki.

Danger90
06.Kasım.2012, 22:21
bu fmrte nedir aydınlatırmısınız

Esssteban
06.Kasım.2012, 23:08
Tamam bu forumda eleştiri yapılmayacağını anladım... Konu kilitlenebilir.

Universal
06.Kasım.2012, 23:12
Sortitoutsi para alıyor bazı çalışmaları için. Doğal bir olay.

Apple, iphone adında telefon üretiyor, uygulamaları ücretli.

ogsusam11
06.Kasım.2012, 23:15
fmrte nedir?

europeanconquer
06.Kasım.2012, 23:16

Emek harcanan bir şeye para verilmesini istememenin doğru olduğunu düşünmek forumda eleştirinin hoş karşılanmaması anlamına mı geliyor ?

Ralph
06.Kasım.2012, 23:19

Bir şey demedik yahu :) Herkes fikrini söylüyor.

Kaka Leite
06.Kasım.2012, 23:25

Eğer bu forumda eleştiri yapılmasaydı bizlerde sana cevap olarak bunları yazmazdık.

Tabii eleştiri illa ki olumsuz olacak kanısı olduğundan sen bu söylediklerimizi tepki olarak algıladın.

atakankcm
06.Kasım.2012, 23:30
fmrte nedir?

fmrte ; yani football manager real time editör. Bu gerçek zamanlı oyun editörü sayesinde oyun içindeki oyuncuların ca-pa değerlerine bakabilirsin bunları değiştirebilirsin aynı şekilde kulüplerin finansları transfer bütçelerini değiştirebilirsin , sakatlıkları yok edebilirsin bunun yanında oyunculara maç öncesi full kondisyon verebilirsin , oyuncuların hangi mevkilerde daha iyi oynadıklarını görebilirsin vb. daha birsürü özelliği var benimde bilmediğim... Benim en sevdiğim özellik mesela bir oyuncu için 100 milyon avro istiyorlar ben 200 milyon avro verip teklifi kabul ettirip daha sonra fmrteden bunu atıyorum 20 milyon avroya ayarlayıp oyuncuyu ucuza alabiliyordum :)

Danger90
06.Kasım.2012, 23:32
he yani fm modifier gibi 2008 yılındaki oyunda vardı ücretsiz

Kaka Leite
06.Kasım.2012, 23:33
Şahsen 2 seridir alıyorum bende çok yararlı bir program illa hile yapacaksın diye bişey yok sonuçta.

ogsusam11
06.Kasım.2012, 23:39
bence gereksizmis :) tadim kacar

atakankcm
06.Kasım.2012, 23:41
Fmrte 1 lira, oyun 60-70 lira o yüzden geçen seride verenleri görmüşsündür.

bu sefer 5 avro yapmış çakallar :)

Kaka Leite
06.Kasım.2012, 23:47
bu sefer 5 avro yapmış çakallar :)

Üye iseniz 3,25 oyunu alanlara çok gelmez diye düşünüyorum 7 lira :icon_biggrin:

atakankcm
06.Kasım.2012, 23:48
Üye iseniz 3,25 oyunu alanlara çok gelmez diye düşünüyorum 7 lira :icon_biggrin:

5 avroda çok değilde 1 senede bu kadar zamlanması biraz garip olmuş senenin zam şampiyonu fmrte :D

harun26180
07.Kasım.2012, 10:21
5 euro deyip geçmeyin. O paraya steamda indireme giren gta 4 ve liberty city alabilirsiniz. Bir oyunun hilesine para vermek ne kadar doğru Ayrıca hile ile o oyundan nasıl bir zevk alınıyor oda ayrı bir konu.

Krusty
07.Kasım.2012, 11:27
fmrte ; yani football manager real time editör. Bu gerçek zamanlı oyun editörü sayesinde oyun içindeki oyuncuların ca-pa değerlerine bakabilirsin bunları değiştirebilirsin aynı şekilde kulüplerin finansları transfer bütçelerini değiştirebilirsin , sakatlıkları yok edebilirsin bunun yanında oyunculara maç öncesi full kondisyon verebilirsin , oyuncuların hangi mevkilerde daha iyi oynadıklarını görebilirsin vb. daha birsürü özelliği var benimde bilmediğim... Benim en sevdiğim özellik mesela bir oyuncu için 100 milyon avro istiyorlar ben 200 milyon avro verip teklifi kabul ettirip daha sonra fmrteden bunu atıyorum 20 milyon avroya ayarlayıp oyuncuyu ucuza alabiliyordum :)
valla FM konusunda bu kadar donanımlı olup da aynı şekilde hile yapman tam bir ironi.

atakankcm
07.Kasım.2012, 13:41
valla FM konusunda bu kadar donanımlı olup da aynı şekilde hile yapman tam bir ironi.

bu programı hile olarak kullananda var kullanmayanda.. ben hile olarak kullanınca oyundan zevk almıyorum sadece saçma olaylara müdahale ediyorum mesela nedir bunlar fernandes gider 6 ay sakatlanırsa ben bunu kabul edemem , bir oyuncunun değeri 10 milyon avroyken kulübünün 50 milyon avro istemeside bence saçmalıktır en fazla 30 a kapatırım bu transferi şayet oyuncuda bana gelmek isterse... benim yaptıklarım hile midir tartışılır fakat benim oyundan zevk alma anlayışım bu ayrıca fm konusunda da donanımlı biri değilim :0:

Papi44
07.Kasım.2012, 14:51
Mini-FMRTE geçen sene ücretsiz çalışıyordu bu sene de öyle mi ?

Ulgio
07.Kasım.2012, 14:53
Fm-Scout u beklicez ama o da çok geç çıkıyor ya.

myres
07.Kasım.2012, 15:33
hepsi gereksiz. gözlemcileri süs diye alıyorsunuz anlaşılan.

Kaka Leite
07.Kasım.2012, 16:10
bu programı hile olarak kullananda var kullanmayanda.. ben hile olarak kullanınca oyundan zevk almıyorum sadece saçma olaylara müdahale ediyorum mesela nedir bunlar fernandes gider 6 ay sakatlanırsa ben bunu kabul edemem , bir oyuncunun değeri 10 milyon avroyken kulübünün 50 milyon avro istemeside bence saçmalıktır en fazla 30 a kapatırım bu transferi şayet oyuncuda bana gelmek isterse... benim yaptıklarım hile midir tartışılır fakat benim oyundan zevk alma anlayışım bu ayrıca fm konusunda da donanımlı biri değilim :0:

Bir de hile yapsan neler olacak demek ki :icon_biggrin:

William Rookwood
07.Kasım.2012, 16:23
Oyunda iken forma ve metin renklerini değişirmek için satın aldım. Takım seçerken forma ve metin renklerine göre seçiyorum çünkü :)

ozzymanborn
07.Kasım.2012, 17:08
FMRTE'yi tek kullanma isteğim oyuna başlarken reputationumu "1" yazıyla "bir" yapmaz isem anormal tekliflerden başımı alamamam olabiliyordu... iki senedir yapamıyoruz artık..

- Bu da hilenin antisi :)

atakankcm
07.Kasım.2012, 17:30
Bir de hile yapsan neler olacak demek ki :icon_biggrin:

öyle deme yaptıklarım hile sayılmaz sadece oyunu daha gerçekçi hale getirmeye çalışıyorum :icon_smile: bu programda neler neler var daha da bana göre değil işte :icon_smile:

vego
07.Kasım.2012, 19:09
Çıkar küreği bununda.

Jaswege
07.Kasım.2012, 20:17
Çıkmış mı ki ben göremedim?

HeracLes
07.Kasım.2012, 20:52
FMRTE'yi tek kullanma isteğim oyuna başlarken reputationumu "1" yazıyla "bir" yapmaz isem anormal tekliflerden başımı alamamam olabiliyordu... iki senedir yapamıyoruz artık..

- Bu da hilenin antisi :)

Anormal tekliflerden kastın nedir ? Çok büyük takımlar mı çok küçük takımlar mı başvuruyor ?

GebzeLi1907
07.Kasım.2012, 20:57
adam isterse setup ını 100 dolara satar.kim ne karışabilir ki serbest piyasa diye bişey var ister bedavaya verir ister ücretle.
şahsen parayla almam bu programı ücretsiz bi şekilde temin edebilirsem ederim edemezsem zaten cok da ihtiyac duymuyorum

Kaka Leite
07.Kasım.2012, 21:00
Bu arada, şimdi güncelleme oldu bildiğiniz gibi 1 kere kullanılan şifre tekrar kullanılmıyor bu fmrte çıkınca nası güncellicez silmeden ?

KisrA
07.Kasım.2012, 21:13
Bu arada, şimdi güncelleme oldu bildiğiniz gibi 1 kere kullanılan şifre tekrar kullanılmıyor bu fmrte çıkınca nası güncellicez silmeden ?

Kullanılabiliyor diye biliyorum. Geçen sene defalarca kullandım.

Edit : Zaten aktivasyon yapılmışsa, güncelledikten sonra bir daha aktivasyon istemiyor.

HeracLes
07.Kasım.2012, 22:35

Setupu indir FMRTE'yi kaldırmadan programın üzerine kur, yeni lisans girmene gerek yok.

ForMemoland
01.Ocak.2013, 23:03
ben paypalla para biriktirmeye başladım winat9 programı ile hayırlısı bakalım

burock0
04.Haziran.2013, 00:03
konuyu açan arkadaş haklı. daha önce görülmüş mü yapımcıların haberi olmadan editör programının yapılmasını. eğer fmrte ile bağı yoksa, kendisinin piyasaya sürmesi gerekir. başka oyunlarda maps editörü, grafik programlarını bile yayınlıyolar. siz başlangıç editörü var diyeceksiniz savunmak için.
sega ya fmrte ile anlaşmalı yahut kamil gibi olayı anlamaya çalışıyor.

Zafonte
08.Haziran.2013, 17:00
bence de gerekli bi program mesela kendi profili daha çok kişiselleştirebiliyorum (milli gol vs.) kendime gerçekte her menajerin olduğu gibi bi asistan yaratıyorum falan. ama bu sene pahalı. sanırım 5pound gibi bi para istiyolardı 10liradan fazlaya geliyor