PDA

View Full Version : İçerik Ofisi Ekibine Katılım

Aydin
07.Kasım.2012, 18:06
Merhaba. Sitenin Football Manager içeriğine katkıda bulunacak arkadaşlar arıyoruz.

Football Manager konusunda her türlü paylaşım yapabilecek, online turnuvalara yeni fikirler üretebilecek, yurt dışındaki Fm sitelerini takip eden, hafiften photoshop bilgisi olan, kısacası Football Manager için güzel şeyler yapabilecek arkadaşları İçerik Ekibi'ne dahil etmek istiyoruz.

Başvurularınızı bu konu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru şekli:

Ad-soyad: (Soyadınızı yazmak zorunda değilsiniz)
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:
Photoshop bilgisi:

ReaList
07.Kasım.2012, 18:27
Ad-soyad: İbrahim Baldemir
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: FM konusunda her türlü paylaşım, Online turnuvalar hakkında fikir & proje, FM ile ilgili etkinlik, Dergi (seçecekler arasında yok ama belirteyim)
Photoshop bilgisi: Normal

Krusty
07.Kasım.2012, 23:17
Ad-soyad: Can Günşiray
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Online turnuvalar hakkında fikir ve proje
Photoshop bilgisi: İyi

SacrificeGGTC
08.Kasım.2012, 00:11
Ad-soyad: Burak Ergen
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: FM Online konusunda birçok fikre sahibim şuan. Derlenip toplanması lazım sadece. Diğer projeler hakkında da yardım edebilirim.
Photoshop bilgisi: Orta

Burak Akmanoğlu
15.Aralık.2012, 23:54
Ad-soyad: (Soyadınızı yazmak zorunda değilsiniz):Buğra Burak Akmanoğlu
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:Grafik,db :) Database yaparım hemde çok ayrıntılı.
Photoshop bilgisi:Yüksek,Forma,Logo,Yüz ve Tema yapabiliyorum.Temalarım çok iyi değildir ama.

futureless
16.Aralık.2012, 00:57
Ad-soyad: Coşkun Açıkgöz
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: FM konusunda çalışmalar, özellikle futbol olmak üzere spor konularında çalışmalar, grafiksel çalışmalar, tasarım konuları.
Photoshop bilgisi: İyi ( UI Designer olarak freelancer şekilde bir şirkete iş yapıyorum )

AhmetBilgin
20.Aralık.2012, 23:13
Ad-soyad: Ahmet İlker Bilgin
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Her konuda katkı yapabileceğime eminim
Photoshop bilgisi: Çok fazla diyebilirim Grafik tasarım sertifikam var

ancar
21.Aralık.2012, 12:57
Ad-soyad: U.Anıl Erkan
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Grafikler, FM konusunda çalışmalar, geri kalan projelerde de aklıma gelen yeni fikirleri sunmak isterim

Selim Atalay
11.Ocak.2013, 00:39
Ad-soyad: Selim Atalay
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Genellikle yeni fikirler ile katkı yapabileceğimi düşünüyorum veya forum içinde bana verilen ( verilirse tabi ) kategoriyi düzenli bi şekilde idare edebileceğime inanıyorum.
Photoshop bilgisi: Orta seviyede

Partenopei
14.Ocak.2013, 16:06
Ad-soyad: Okan Sezer

Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:Online turnuvalar hakkında yeni fikirler,oyuncu ve takım incelemeleri,yabancı forumları takip ederek foruma yeni dosyalar ve bilgiler kazandırmak

Photoshop bilgisi: Orta Seviye

BaGa TaRKaN
14.Ocak.2013, 16:12
Beni Bilen Bilr Bilmeyenler İçin;

Ad-Soyad: Mehmet Öcal
Photoshop Bilgisi: İyi

Oyuna Isındıktan Sonra Yine Bir şeyler Paylaşırım :)

24kobebryant
15.Ocak.2013, 17:16
Ad-soyad: Ahmet Yarkın
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Siteye basketbol , NBA bölümünde katkı yapabilirim.
Photoshop bilgisi: Orta.

krasafcik
21.Temmuz.2013, 11:56
Ad-soyad: İlhan Çiçek
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Kariyer Paylaşımlarının kontrolü, lig ve kulüp incelemeleri, Turnuvalar yeni fikirler, yabancı site takibi,
Photoshop bilgisi: orta

KadirGok
21.Temmuz.2013, 13:15
Ad-soyad: (Soyadınızı yazmak zorunda değilsiniz): Kadir
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:Lig,oyuncu ve takım incelemeleri,Yabancı site takibi.
Photoshop bilgisi:Yüksek

DarkLight
21.Temmuz.2013, 21:32
Ad-soyad: Utku Çelebi
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: Grafiksel tasarım, kategori takibi, kariyer paylaşımı konusunda takip, lig-oyuncu incelemeleri
Ek olarak: Orta düzeyde php bilgim bulunmakta, html zaten basit bir dil, css konusunda da orta seviyede bilgim bulunmaktadır. Zamanında Vbulletin,smf,mybb kullanmışlığım oldu, mod-admin panelinde bilgiye sahibim.
Photoshop bilgisi: İyi

Laz61g
26.Temmuz.2013, 14:42
Ad-soyad: (Soyadınızı yazmak zorunda değilsiniz) Hasan Çağrı Katırcıoğlu
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:Makaleler,Taktik forumu paylaşım ilgilenme,Futbolcu Caps paylaşımı,Kariyer forum ilgilenme kariyerlere ilginç sslerle destek,Yeni Kariyer taslağı(Aklımda bir fikir var ilgilenirseniz özelden paylaşabilirim)
Photoshop bilgisi: Düşük yanlız photoscape kullanabiliyorum

Burak Akmanoğlu
07.Eylül.2013, 02:21
Ad-soyad: (Soyadınızı yazmak zorunda değilsiniz) Burak Akmanoğlu
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:Yüz,Forma,Logo,Tema,Database ve klasik moderatör işleri. :)
Photoshop bilgisi:Kendi çapımızda yapıyoruz birşeyler. :) yüksek.

SacrificeGGTC
26.Eylül.2013, 17:19
Ad-soyad: Burak Ergen
Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun: FM Online konusunda birçok fikre sahibim şuan. Derlenip toplanması lazım sadece. Diğer projeler hakkında da yardım edebilirim.

Daha öncesinde kabul edilmiştim. Fakat süpriz bir ameliyat sonrası malesef katılamaz, siteye dahi giremez oldum. Beni ne kadar üzdüğü konusunu açmak istemiyorum bile; çünkü hem oyundan hem de forumdan uzak kalmak insanı gerçekten çok sıkıyor. FM 2014 için kendimce planlarım, incelemelerim oldu bile. Sadece oyuna girip, bilgilerin ne denli isabetli ve yerinde olduğu kaydını görmem gerekiyor. Şuan sağlık durumum çok iyi, Fm haricinde pek fazla bi' oyun oynamayan birisi olarak, tekrar bu göreve adayım.

Partenopei
27.Eylül.2013, 18:39
Ad-soyad: Okan Sezer

Hangi konuda katkı yapabileceğini düşünüyorsun:Online turnuvalar hakkında yeni fikirler,oyuncu ve takım incelemeleri,yabancı forumları takip ederek foruma yeni dosyalar ve bilgiler kazandırmak

Photoshop bilgisi: Orta Seviye

Bu göreve tekrar başvurmak istedim.Üniversitede 1.yılım boş vaktim çok foruma katkı sağlayabilirim.

DisCo
17.Ekim.2013, 03:38
İlgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz. İçerik sorumlusu alımı tamamlanmıştır.