PDA

View Full Version : kutulu oyun

ereno
07.Kasım.2012, 20:53
arkadaşlar oyunu alıcam daha almadım yalnız sorum olucak , kutudan çıkan dvd ilemi kurucaz oyunu yoksa steam programı üzerinden anahtarı aktif ederekmi? dvd ile kuramazsak çok kota yemezmi oyunu kurmak o zaman dvd satma mantıgı nedir?

pappi
07.Kasım.2012, 23:48
önce hazırlanan rehberleri okusan yada açılan konulara baksan daha iyi olurdu.Dvd olarak alırsan dvd'den yükleyebilirsin,sadece güncellemeleri internetten indirmen gerekir.

Bulstrap87
08.Kasım.2012, 11:16
bnde dvd var ama yinede net üzerinden steam ile kuruldu oyun dvd ile kurmanın yöntemi varmıydı bn bulamadım onu telefnn kotasını yedik bitirdik :(

pappi
08.Kasım.2012, 11:58
oyun kurulduktan sonra da güncelleme yapıyor sanırım.oyunun steam den mi yoksa dvd'den mi yüklendiğini anlamak için ateam anasayfasında altta "1 item download" ya da türkçesi yazar.o linke tıklayıp indirme sayfasını görüntüleyebilirsiniz.inen dosyanın boyutuna bakarak oyun mu iniyor yoksa güncellememi iniyor anlarsınız.

ben de dün dvd den kuruluma başladım,dosyalar kopyalanırken başka işlere baktım,steam'e döndüğümde indirme yapıyordu.download sayfasına baktım 400 küsür mb lık bir indirme söz konusu olunca güncelleme olduğunu anladım.