PDA

View Full Version : Güncelleme 13.1.2 Çıktı

Universal
07.Kasım.2012, 20:54
A quick announcement to say we’ve just released an update containing a number of fixes for Football Manager 2013. We want to thank everyone for their feedback so far, it has been very much appreciated and alongside the reports in the Bugs forum it’s really allowed us to make some of these improvements.

As with all updates it is save game compatible and you will be able to continue your save game. To update you will need to close the game down and re-launch for it to update. If this does not work for you or you feel it has not updated you will need to restart Steam.

Once updated the version number will be 13.1.2, more specifically the full version numbers are listed below:

PC: 330075
Mac: 330073

Just to emphasise, there are NO MATCH ENGINE CHANGES in this update. As some of you are aware PaulC and his team are hard at work on the match engine but more time is needed to both code and test all these changes.

Likewise there are no database changes, if you start a new game the database number will remain 13.0.0.

A changelist is included in the post below.

If you’ve posted an issue on the bugs forum which has not been fixed in this changelist, do bear in mind we’ve only put in the most important fixes which we have been able to test enough to be sure they will not cause issues elsewhere. Just because an issue has not been included in this update does not mean it has been ignored.

We hope you continue to enjoy playing Football Manager 2013 with this update. Thanks.

Yeni çıkan güncelleştirmede maç motorunda değişiklik olmadığı belirtiliyor. Yapılan değişiklik kayıtlı oyunlarınızda geçerli olacak. Bununla birlikte oyuncu verilerinde de değişiklik olmadı.

Universal
07.Kasım.2012, 20:54
Değişiklik Listesi:

Changelist 13.1.2

The new build includes, but is not limited to, the changes below:

GENERAL/PERFORMANCE

Fixed lock-up/crash when talking to certain players
Fixed crash when viewing B-Team player report with no assistant manager
Fixed rare crash when starting new scouting assignment
Fixed sole instance of crash after speaking to press about players
Fixed sole instance of crash entering Dutch Cup match
Fixed sole instances of game processing lock-up in January 2013, in France
Fixed retrospective viewing of replays

FMC

Improved Leaderboard scoring for Challenges
Fixed players learning new positions by playing matches
Used ‘Son Generated’ unlockables will now be kept in Steam store wallet

COMPETITIONS & RULEGROUPS

Fixed rare instance of German league fixtures not being scheduled properly
Fixed reputations of active reserve teams
Fixed C-team squads moving into B-team
Fixed training camp scheduling for certain clubs

EDITOR

Fixed extraction of newly-created players

GUI

Fixed creation of custom shouts causing tactics to be locked-out
Fixed Cancel/Confirm buttons not appearing on match bar in some situations
Fixed coach assignments switching without input
Fixed new position training settings not being remembered
Fixed some font colours on post-match screen
Fixed network client transfer centre notifications
Fixed width of drop-down menu in news items
Fixed display of code in ‘Set for Release’ news item

TRANSFERS & CONTRACTS

Fixed network client transfers falling through incorrectly
Fixed Rangers board selling players after coming out of receivership
Fixed user transfer lists remaining in place when moving club
Fixed B-Team manager ignoring some responsibilities
Fixed contract offers to part-exchange transfers in Italy

Nocna Mora
07.Kasım.2012, 20:57
Oyunu biraz zorlaştırsalar çok iyi olacak.

manager725
07.Kasım.2012, 20:58
ne saçma bir update la bu?

urwrdskkn
07.Kasım.2012, 20:59
Güncelleme steam üstünden mi olacak

GebzeLi1907
07.Kasım.2012, 20:59
oyun hatadan geçilmiyor sadece şu oyundan atma hataları için haftalık uptade çıkarsalar şaşırmamm..
inşallah azaltır crash dumpsları bu güncelleme çünkü ben çok fazla alıyorum iki gündür

erayaydemir1903
07.Kasım.2012, 21:09
Arkadaşlar güncellemeden sonra 3d iyice patlamış

manager725
07.Kasım.2012, 21:10
Arkadaşlar güncellemeden sonra 3d iyice patlamış

nasıl yani?

HKi
07.Kasım.2012, 21:16
Hadi be! Nasıl olur?

erayaydemir1903
07.Kasım.2012, 21:26
nasıl yani?

Valla yazdım işte ayrı bir başlık altında 3d oyuna geçileli ben böyle kötü bir 3d görmedim

Lord Black
07.Kasım.2012, 21:27
2dnin de bi farkı yok. Yıllardır bu kadar iğrenç bi maç motoru görmemiştim. Resmen tiksindim oyundan. Paramızla rezil olduk bu sene.

manager725
07.Kasım.2012, 21:39
Valla yazdım işte ayrı bir başlık altında 3d oyuna geçileli ben böyle kötü bir 3d görmedim

Aynen.Ben daha da kötü oldu zannettim.:)Türkçe olmasa oyunu asla almazdım bu sene.Gerçekten berbat bir maç motoru.FM12'nin maç motorunu FM13'e aktarsınlar.2-3 ay da bekleriz ama yeter ki düzelsin şu maç motoru.

cilqin
07.Kasım.2012, 22:04
Arkadaşlar güncellemenin içindekiler neler tam olarak ?

Ralph
07.Kasım.2012, 23:50
Direk, penaltı ve iptal edilen goller giderilmiş mi?

fotosuki
08.Kasım.2012, 00:54

Bu update maç motoru değişikliklerini içermiyor. İlk mesajda büyük halde yazılmış zaten. :)

mustiUA
08.Kasım.2012, 10:58
Bu update maç motoru değişikliklerini içermiyor. İlk mesajda büyük halde yazılmış zaten. :)

bunu belirtmelerinin nedeni belki de yakın zamanda maç motoru için ayrı bi güncelleme çıkaracak olmalarıdır muhtemelen bu eleştiriler onlara kadar gidiyor ve bunun için uğraşıyorlardır şu an.

bundan sonra oyunu hemen ön siparişle almayıp genel yorumlardan sonra karar vermeyi düşünüyorum oyun çıktıktan sonra

Klavooz
08.Kasım.2012, 11:04
Şunun çevirisi yok mu?

brknesta
08.Kasım.2012, 11:15
direk bana gore çözülmüş ve 3d kanımca yenı karıyer actıgımıda belırteyım beta ya gore daha bı mantıklı olmus. fakat son 5 dkk yemın ederım fark bır yada beraberyse mac ınsanın omrunden omur goturuyor..

mmllhh
08.Kasım.2012, 12:18

Direk penaltı gibi şeylerde ne sorun var?.Ben oyunu henüz almadım crash dump olayı yüzünden merak içindeyim

Gncl1905
08.Kasım.2012, 12:24
Çok penaltı çalınıyor. Öyle ki penaltı kullanıyoruz kaleci çıkarıyor seken topa penaltı atan arkadaşımızla bir rakip koşuyor yine bir müdahale yine penaltı. Neyse ki bu sefer atıyor oyuncumuz :) Beta'da daha da kötüydü de tam sürümde biraz daha düzeldi bana göre.

Tam sürümde ofsayttan gol iptal edilme olayını çok yaşamamaya başladım. Bence normal şu anda. 2012'de ne kadar oluyor ise 2013'de de öyle bence.

Direkler biraz can sıkıyor ama o da çok değil.

Kanatlardan çok gol olma olayı da azalmış bence. Beta'da çok çok daha kötüydü. Ancak yine de her top süren arkadaş Messi olabiliyor zaman zaman. Anıl Taşdemir diye biri orta sahadan tek başına topu alıp(kanattan da değil bildiğin orta sahanın ortasından) bütün takımı peşine takıp gol atabiliyor. Özelliklerine baktım ekstra bir özelliği de yok ne saçmalıktır anlamadım. Yılın golü seçildi bir de.

HKi
08.Kasım.2012, 12:27
Peki oyun motoruna yama gelirse, kayıtlı oyunda da düzelir mi? Yoksa baştan yeni oyun mu açmamız gerekir?

Walter Sakana
08.Kasım.2012, 12:29
Şunun çevirisi yok mu?

Elimden geldiğince çevirmeye çalıştım, hatalar varsa daha iyi bilen arkadaşlar düzeltecektir:

13.1.2 Değişiklik listesi

Yeni versiyon aşağıdaki değişiklikleri içerir ama bunlarla sınırlı değildir:

GENEL/PERFORMANS

Çeşitli oyuncularla konuşurken oluşan kilitlenme/çökme düzeltildi.
B-Takım oyuncu raporuna bakarken Asistan Menajer yoksa oluşan çökme düzeltildi
Yeni gözlemci ataması başlatırken nadiren oluşan çökme durumu düzeltildi.
Basına oyuncular hakkında konuşurken oluşan yegane çökme örneği düzeltildi.
Hollanda Kupası maçına girerken oluşan yegane çökme örneği düzeltildi.
Fransa'da Ocak 2013 tarihinde oluşan yegane oyun ilerlemesi kilitlenme örnekleri düzeltildi.
Geçmişe dönük tekrarların izlenmesi düzeltildi.

FMC

Mücadeleler için puan kazanma Liderlik Tablosu geliştirildi.
Oyuncuların maç oynayarak yeni mevki öğrenmesi düzeltildi.
Used ‘Son Generated’ unlockables will now be kept in Steam store wallet (çeviremedim)

ORGANİZASYONLAR ve KURAL GRUPLARI

Nadiren oluşan Alman ligi fikstürlerinin düzgün listelenmemesi örneği düzeltildi.
Aktif Rezerv takımların itibarları düzeltildi.
C-Takım kadrolarının B-Takıma aktarılması düzeltildi.
Çeşitli kulüplerin antrenman kampı programları düzeltildi.

EDİTÖR

Yeni oluşturulmuş oyuncuların kökenleri düzeltildi.

GUI

Seslenme grupları yaratmanın taktiklerin kilitlenmesine sebep olması düzeltildi.
Maç çubuğunda İptal/Onayla düğmelerinin aynı durumlarda çıkmaması düzeltildi.
Giriş olmadan antrenör atamalarının değişmesi düzeltildi.
Yeni mevki antrenmanı ayarlarının hatırlanmaması düzeltildi.
Maç Sonu ekranındaki bazı yazı renkleri düzeltildi.
Ağ istemcisi transfer merkezi bildirimleri düzeltildi.
Haberler açılır menüsünün genişliği düzeltildi.
"Serbest Bırakmaya Ayarla" haberinde kod görünmesi hatası düzeltildi.

TRANSFERLER ve KONTRATLAR

Ağ istemcisi transferlerinin yanlışlıkla düşmesi düzeltildi.
Rangers yönetiminin kayyumdan çıktıktan sonra oyuncuları satması düzeltildi.
Kullanıcı transfer listelerinin kulüpten ayrıldıktan sonra yerinde kalması düzeltildi.
B-Takım teknik direktörünün bazı sorumlulukları reddetmesi düzeltildi.
İtalya'daki taksit ödemeli transferlerin kontrat önermeleri düzeltildi.

harun26180
08.Kasım.2012, 12:44
Maç motorunu geçtim, Tek beklentim crash dump hatasının giderseler yeterli ama çok beklicez sanırım.

Jai
08.Kasım.2012, 12:59
arkadaşlar almanyanın oyuncularını göremiyorum?

Ralph
08.Kasım.2012, 13:30
Maç motorunu geçtim, Tek beklentim crash dump hatasının giderseler yeterli ama çok beklicez sanırım.

Ben 2012'de hiç yaşamadım crash dump, henüz bu bu seride de yaşamadım.

Deus Dominus
08.Kasım.2012, 13:48
arkadaşlar almanyanın oyuncularını göremiyorum?

Milli takımı kastediyorsun sanırım. Lisans problemleri nedeniyle Almanya Milli Takımı'nda fake oyuncular bulunuyor, aynı durum Japonya, Çin ve Güney Kore'de olması lazım.
Aktif hale getirmek için steam içindeki football manager 2013 klasörüne ulaşacaksın. Data/db/1300/ınc klasörünün içinde fake dosyası var, bunu notepad ile açıp Almanya'nın karşısındaki değeri 0 yapman lazım. Bu değişiklik sonrası oyunda Almanya Milli Takımı, diğer ulusal takımlar gibi gerçek oyunculardan oluşur. Diğer fake takımlar için nleague dosyasında aynı değişikliği yapıyoruz.

urwrdskkn
08.Kasım.2012, 14:06
Steam dan Alan Arkadaşlar Oyuna Girildiği Zaman Kendisini Otomatik Olarak Güncelleyecektir

Ralph
08.Kasım.2012, 14:20
Oyun motorunda bir değişiklik yok diyorsunuz ama ben bariz şekilde penaltıların ve iptal edilen gollerin azaldığını gördüm. Ayrıca direkten dönen toplarda pek yok artık. Bence yapmışlar denemek için ama yansıtmamışlar açıklamaya.

geko10
08.Kasım.2012, 14:41
Oyun Motorunda degisiklik var.

Degisiklik Listesinden haric de degisiklikler yapildi!

SI bunu biyerde yazdiydi!

sentugo
08.Kasım.2012, 14:45
Oyun Motorunda degisiklik var.

Degisiklik Listesinden haric de degisiklikler yapildi!

SI bunu biyerde yazdiydi!

"Just to emphasise, there are NO MATCH ENGINE CHANGES in this update. As some of you are aware PaulC and his team are hard at work on the match engine but more time is needed to both code and test all these changes."

Arkadaşım diyor ki yok diyor. Haaa yalan da söylüyor olabilir, bir sürü oyun firması bunu yapıyor...

Ralph
08.Kasım.2012, 14:46
Dediğim gibi... Bence yapıldı denenmek için ama açıklanmadı. Diğer yamada da ona göre davranılır. Çünkü bariz şekilde görülüyor maçlarda.

Jai
08.Kasım.2012, 15:03
teşekkürler deus

Walter Sakana
08.Kasım.2012, 15:13
"Just to emphasise, there are NO MATCH ENGINE CHANGES in this update. As some of you are aware PaulC and his team are hard at work on the match engine but more time is needed to both code and test all these changes."

Arkadaşım diyor ki yok diyor. Haaa yalan da söylüyor olabilir, bir sürü oyun firması bunu yapıyor...

Bunu da çevirmeye çalışayım:

"Sadece vurgulamak için; bu güncellemede maç motoru değişikliği yoktur. Bazılarınızın farkında olduğu gibi PaulC ve ekibi maç motoru üstünde yoğun bir şekilde çalışıyorlar ancak tüm bu değişiklikleri hem kodlamak hem de test etmek için daha fazla zaman gerekiyor."

emmre
08.Kasım.2012, 15:21
Bunu da çevirmeye çalışayım:

"Sadece vurgulamak için; bu güncellemede maç motoru değişikliği yoktur. Bazılarınızın farkında olduğu gibi PaulC ve ekibi maç motoru üstünde yoğun bir şekilde çalışıyorlar ancak tüm bu değişiklikleri hem kodlamak hem de test etmek için daha fazla zaman gerekiyor."

Bu maç motorunun adam olması için 1-2 ay gerekir. böyle hatalarla dolu motor görmedim ben. umarım erken cıkarırlar şu güncellemeyi

Ulgio
08.Kasım.2012, 16:58
Yeni Güncellemeyi 10 gün içinde bekliyorum ben, oyun iyice boka sarmış bir türlü oynanmıyor.

Ralph
08.Kasım.2012, 16:59
Oyundan memnun olan bir tek ben miyim? Bu son yama ile bence raylar oturmaya başladı.

Lord Black
08.Kasım.2012, 17:10
Oyundan memnun olan bir tek ben miyim? Bu son yama ile bence raylar oturmaya başladı.

Abi maç motorunda benim gözüme çarpan en büyük sıkıntı şu; a takımı oyuncuları pas yapıyor, topu çeviriyor. buraya kadar eyvallah, tabiki pas yapıp top çevrilecek. ama bazı anlarda öyle paslar oluyor ki, b takımı oyuncusu topa yönelse o topu kapıcak ama topun yanından geçip farklı yöne koşmaya devam ediyor mesela. oyuncuların topa hamlesi çok kötü durumda.

Ralph
08.Kasım.2012, 17:11
Abi maç motorunda benim gözüme çarpan en büyük sıkıntı şu; a takımı oyuncuları pas yapıyor, topu çeviriyor. buraya kadar eyvallah, tabiki pas yapıp top çevrilecek. ama bazı anlarda öyle paslar oluyor ki, b takımı oyuncusu topa yönelse o topu kapıcak ama topun yanından geçip farklı yöne koşmaya devam ediyor mesela. oyuncuların topa hamlesi çok kötü durumda.

Bir ya da iki defa denk geldim böyle bir duruma. Haklısın var böyle bir şey ama dediğim gibi çok denk gelmedim.

Aydin
08.Kasım.2012, 17:19
Ben de şuna rastladım. Şişirme bir topla top defans oyuncusuna geliyor ve o da top yere inmeden gelişine öyle bir pas atıyor ki ileride bekleyen forvet oyuncusunun tam ayağına geliyor top.

Oyunda savunma diye bir şey görmedim ancak bunun sebebi özetlerde sadece önemli anları seçmem olabilir. Ama yine de önündeki adama pres yapmayan, defansın arkasına atılan topa koşmayıp yürüyen defans oyuncuları var.

fotosuki
08.Kasım.2012, 17:23
Close down olayını çok kötü yapmışlar. Defans oyuncuları forvetlere gereken ilgiyi göstermesine rağmen orta saha oyuncuları rakip orta sahalara sadece göstermelik baskı yapıyor. Baskı yapılan orta saha yanındakine pas verdiğinde baskı yapan adam geri çekiliyor. Sonra aynısı diğer adama yapılıyor, böyle sürüp gidiyor. Böylece her takım orta sahada Barcelona gibi pas yapabiliyor.

Ralph
08.Kasım.2012, 17:25
Ben de şuna rastladım. Şişirme bir topla top defans oyuncusuna geliyor ve o da top yere inmeden gelişine öyle bir pas atıyor ki ileride bekleyen forvet oyuncusunun tam ayağına geliyor top.

Oyunda savunma diye bir şey görmedim ancak bunun sebebi özetlerde sadece önemli anları seçmem olabilir. Ama yine de önündeki adama pres yapmayan, defansın arkasına atılan topa koşmayıp yürüyen defans oyuncuları var.

Dediğin gibi, genişletilmiş modda izlersen daha çok oluyor o olay. Ama yine de geçen seneki tadı vermiyor.

Lord Black
08.Kasım.2012, 17:26
Geçen yıla oranla "karşı takımdan kapılan topla hücuma çıkış" olayında da gözle görülür bi azalma var hani. Hatta çok seyrek geldi bana.

Dediğin gibi, genişletilmiş modda izlersen daha çok oluyor o olay. Ama yine de geçen seneki tadı vermiyor.

Doğru diyorsun da, geçen yıl da önemli anlar olarak izliyorduk sonuçta :)

fermanager
08.Kasım.2012, 17:31
özellikle alt liglerde bu dediğin çok oluyor. tahminim akıcı -dengeli sistemden dolayı veya karar verme düşük lduğundan onu akıl edemiyorlar ki olmaması gerekli. önünden geçen topa karar verme 1 bile olsa müdehale etmeli oyuncu. maç motoru gerçeklikten çok uzakta. sigames in forumlarında da durum aynı. çoğu kişi şikayetçi. orta geliyo daha eleman şut çekmeden kaleci yatıyo. gol oldu diye sevin üzül ;)

Ralph
08.Kasım.2012, 17:36
Geçen yıla oranla "karşı takımdan kapılan topla hücuma çıkış" olayında da gözle görülür bi azalma var hani. Hatta çok seyrek geldi bana.

Doğru diyorsun da, geçen yıl da önemli anlar olarak izliyorduk sonuçta :)

Ama daha geniş gösteriyordu. Şimdi modlar çoğalmış. "Önemliler" dediğimizde neredeyse gol olacak pozisyonları ve golleri gösteriyor. Ama "genişletilmiş" olan daha çok ayrıntıya giriyor.

Lord Black
08.Kasım.2012, 18:06
Ama daha geniş gösteriyordu. Şimdi modlar çoğalmış. "Önemliler" dediğimizde neredeyse gol olacak pozisyonları ve golleri gösteriyor. Ama "genişletilmiş" olan daha çok ayrıntıya giriyor.

Evet evet pardon, ben zaten genişletilmiş olarak oynuyorum maçları şuanda hatırladım. :)

kral_67
08.Kasım.2012, 19:15

benzer şikayetleri başka bir başlıkta yazdım bende. savunma olayı berbat.
yalnız yanlış hatırlamıyorsam ya 2005 ya 2006 sürümünde de pres ve top kapma konusunda benzer bir sıkıntı yaşamıştık sonra yama ile düzeltilmişti.
umarım en kısa zamanda buna bir çözüm gelir.

Siradril
08.Kasım.2012, 21:05
FM12 de de yine 3d motoru vardı galiba? Yada ona benzer birşeyler vardı. Görüntülerin saçmalığı epey canımı sıkmıştı geçen sene. O günden beri ben görüntüye pek önem vermemeye başlamıştım FM de. Bilgi almak için direk reports kısmından veyahut o dakika neler dönmüş diye analyze kısmından bakardım.

Benim tahminim SiGames henüz görsel efektlerde istenilen seviyeye gelmediği için, yapmaya çalıştıkları şey oyun motorunun ürettiği bir pozisyonu görüntüye uydurmak. Bunu Aydin'in yazısına ithaf olarak yazdım.

Bu arada 3d motoruyla oyunu oynuyorum, fan filan sorunsuz çalışıyor fakat 4-5 maç sonra bilgisayar aniden kapanıyor. Sizin başınıza bu sorun geldi mi? Şimdilik çözüm olarak 3d motorunu kapamaya karar verdim, sorunsuz da oynanıyor öyle.

Fakat benim en garibime giden olay commentary e aldığımda çıktı karşıma. Her maç en az 4-5 defa ortada yazı filan yokken, birden hiç yoktan bir oyunucnun ismi çıkıp şut çekti diyor. Eskiden bu şut çekme muhabbetine gelene kadar neler oluyordu yazmıyormuydu bu oyun?

Lucas Neill
09.Kasım.2012, 00:30
Bu update yokken ne orta kafa gol ne de sacma sapan savunma hatalari vardi 2 mac yaptim iyice sacmalamis oyun. Biliyorum mac motoru ile ilgili yamada degisiklik yapilmamis yaziyor ama update'den sonra bunlarin olmasi manidar.

SiR ToMaSRoSiCkY1
09.Kasım.2012, 11:36

Bende oyundan memnunum. Denilenler gibi problemlerle karşılaşmadım. Umarım bundan sonrada karşılaşmam. Ufak tefek hataları da göz ardı ediyorum. Yeni gelen update ile oyunda gelişmeler var..

Oğuzcan
09.Kasım.2012, 23:04

Bende memnunum,sana katılıyorum.İlerleyen zamanda çok daha iyi olacağına inanıyorum uptadelerle

GebzeLi1907
09.Kasım.2012, 23:07
son 4 maçta 4 penaltı.4 ü de duran toptan gelen ortaya.maç antremanları 3 maçtır duran top savunması..
bu güncelleme maç motoruna değişiklik getirmiyor biliyorum ama maç motoru bıktırdı şu oyunu adam gibi çıkarmak bu kadar mı zor anlamıyorum.
dünyada başka hangi oyun bu kadar satıp bu kadar çok hata ve güncelleme yapıyor

ogsusam11
10.Kasım.2012, 03:54
yeni gelen update'in hiç ilgisi yok. online oyun oynanamıyordu, onu çözen ufak bir update sadece. Gelişme diyenlerinki placebo etkisi yani, psikolojik. penaltı sorunu, dar açıdan kaleye girmeye çalışma sorunu falan var bariz bi şekilde.

acilen halledilmesi lazım.

goosfraba
10.Kasım.2012, 10:42
halen crash dumps alıyorum. bilgisi olan?

harun26180
10.Kasım.2012, 11:45
halen crash dumps alıyorum. bilgisi olan?

Crash dump hatası bendede var ancak bendeki masaüstüne geri dönüp ekran kilitli hale geliyor, hiçbir uyarı vermiyor şu hata diye...
Ekran kilitli hale geliyor fare oynamıyor, tab+alt yapıp geçiş yapınca kilitlenme sorunu kalkıyor. Ekranda sol üst tarafında siyah bir bar oluşuyor. Oyunun içinde ve belgelerimde crash dumps dosyası oluşuyor. Gerçi bu sorunu günde 10 kayıt diyerek aşmayı başardım hata versede kaybım olmuyor. Eskisine görede zırt pırt almıyorum aslında. Günde 1 yada 2 kere, yinede can sıkıcı bir durum.

Ralph
10.Kasım.2012, 12:19
Çok ilginç yahu bu hatayı ben 2 senedir almıyorum. Acaba bilgisayara veya sisteme göre mi değişiklik gösteriyor? Olabilir mi ki?

lakin1907
10.Kasım.2012, 14:18
Çok ilginç yahu bu hatayı ben 2 senedir almıyorum. Acaba bilgisayara veya sisteme göre mi değişiklik gösteriyor? Olabilir mi ki?

Aynı şekilde FM 2010'dan beri crash dumps almıyorum ben de.

exe_genesis
10.Kasım.2012, 18:58
Ya update'i nereden yüklüyoruz. Steam programını açıyorum orada bi turlü bulamadım update'i ?

Direk oyunu çalıştır falan geliyor.

Web sitesi üzerinden mi yapıyoruz?

Spe1907
10.Kasım.2012, 20:30
Ya update'i nereden yüklüyoruz. Steam programını açıyorum orada bi turlü bulamadım update'i ?

Direk oyunu çalıştır falan geliyor.

Web sitesi üzerinden mi yapıyoruz?

steama online mode ta bağlandğnda kendikendine update eder. ( eğer ayarlardan bana sormadan update etme seçeneğini işaretlemediysen)