PDA

View Full Version : Maça "..." gün kaldı

Ralph
08.Kasım.2012, 00:14
Geçen serilerde fikstüre girdiğimizde maça kaç gün kaldığı yazıyordu. Ama bu 2013'de bunu göremedim. Acaba ben mi göremedim yoksa gerçekten yok mu? Yok ise hangi mantıkla silindi?

Kaka Leite
08.Kasım.2012, 00:16
Yok diye biliyorum zaten tarih yazıyor.Hesaplıyosun yani ayrıca Space basınca zaten yazıyor kaç gün kaldığı..

Ralph
08.Kasım.2012, 00:17
Yok diye biliyorum zaten tarih yazıyor.Hesaplıyosun yani ayrıca Space basınca zaten yazıyor kaç gün kaldığı..

Hesaplamasını bende biliyorum :) Ama fikstürde eskiden önündeki maça tıkladığında parantez içinde kaç gün kaldığı yazardı. Ben hep oradan bakardım. Şimdi görmek için mecbur "ileri" demem gerekiyor.

atakankcm
08.Kasım.2012, 00:35
sağda fikstür detaylarına maus ile gelince yazıyor kaç gün kaldığı onun dışında bende bulamadım :)

kiwi21
08.Kasım.2012, 00:41
ralf başlığı işgal ediyorum ama ben de şunu sorayım;

eskiden maç skoruna tıkladığımızda mis gibi maçın detaylarına girerdi.

şimdi şak diye oyunun özet görüntülerini falan yüklüyor. yok mudur bunun çaresi?

Epitaph
09.Kasım.2012, 00:52
isminin üzerine tıkla, menejer ekranında genel bakış sekmesi basılı olarak çıkar zaten orada sonraki maç başlığında yazıyor kiminle hangi tarihte oynayacağın ve parantez içinde kaç gün sonra oynayacağın.

sdevrim
09.Kasım.2012, 02:42
FMC mod'da Takvimde yazıyor maça kaç gün kaldığı... diğer modda şubata kadar oynamamyı planlıyorum