PDA

View Full Version : 1 key ıle 2 pc kurulum

rokann
08.Kasım.2012, 00:39
arkadaşlar benim kullanmış olduğum keyi arkadaşıma vericem. fakat onun interneti yok bi sıkıntı olurmu?
bu arada ilkkez konu açıyorum yanlısım varsa affola :icon_redface:

E.Cartman
08.Kasım.2012, 00:49
İnterneti yoksa oyunu indiremez, güncelleyemez. En azından oyunu indirmek için internet bulsun :D

Danger90
08.Kasım.2012, 00:59
kullanmış olduğun keyi 2. defa kullanamassın stream hesabını vermen lazım biriniz online ken diğerini stream ı offline olmak zorunda

E.Cartman
08.Kasım.2012, 02:10
Yükseltemez zaten yükseltme imkanı olsaydı bile interneti olmadığı için yükseltemeyecekti :D

rokann
08.Kasım.2012, 19:10
hocam cok soru soruyorum ama ozur dılerım. peki bendeki yuklu olan orjınal oyunun butun dosyalarını kopyalayıp ona versem o dosyalarla kendı bılgısayarında oynaya bılır heralde

cilqin
18.Kasım.2012, 16:18
Arkadaşlar İki pcde kurulum olayı nasıl oluyor benim oyun orjinal diğer pc'ye de yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek olan var mı ?

morukderki
18.Kasım.2012, 20:35
Kendi steam hesabınızdan oyunu istediğiniz biligisayara indirebiliyorsunuz cd veya cd key gerekmeden ancak iki ve ya daha çok pc de oyunu oynaya bilmek için steam hesapları offline (çevirimdışı) olmak zorunda.

cilqin
18.Kasım.2012, 20:58
Teşekkürler kardeşim...

ulas_q32
10.Aralık.2012, 00:32
arkadaşlar fm 2013 ev ve iş teki iki bilg kurabilirmiyim nasıl olur ??

SacrificeGGTC
10.Aralık.2012, 03:46
Evet kurabilirsin.
Yalnız evde login olduktan sonra, işte login olmaya çalıştığında; Steam seni farklı biri olarak algılıyor ve e-mail'ına key yolluyor. O keyi girip oynayabilirsin. Eve geldiğinde de aynı şey olacak. Sürekli key'i yazıp bu şekilde hem evde, hemde işte oynayabilirsin.
Key sormaz ise, steam güvenlik seviyesi düşük seviyede demektir. O da şifreni kimseye söylemedikten sonra sorun olacağını zannetmiyorum.