PDA

View Full Version : lütfen yardım

gfblugano35
08.Kasım.2012, 21:17
arkadaşlar merhaba. konuyu açıcak başlık bulamadım.ben hem eleştiri hem bazı sorular sormak istiyorum.öncelikle şundan başlayım.ne taktik ne talimat verdiysem yinede nafile bazı şeyleri başarmadım. fenerbahceyi yönetiyorum. orta sahamda meireles,baroni vardı ve sezon başında jennseni transfer ettim(ki o jenssen 2012 oyunun attıgı ara pasları ile beni mest eden bir oyuncuyudu ve 1 m alıp 15 m satmıştım). oyun kurucu veya defansfi oyun kurucu olarak herkezi her yolu denedim. rakip ceza alanı önünde afedersiniz salak salak yan pas yapıyo takım. yaratıcılığı,dogrudan pası,göbekten oyna,ceza sahasına paslaşarak gir,defansın arkasına sark.her yolu denedim ama olmuyo. bir allahın kulu araya pas atmıyo. cap koymayı bilmiyorum ama size şunu tarif edicem. hasan ali kaldırım kendi ceza sahamın ordan sol bekten bir pas attı diklemesine ve kuyt hareketlendi. buraya kadar hersey normal. o top kimse dokunmadan dümdüz giderken rakip ceza sahasının çaprazından bir falso aldı sanarsınız biri muz orta yaptıki sow zınk diye yapıştırdı golü asistte hasana yazıldı.böyle bir bugmu olur ? şuan dayanamayıp bu konuyu acmaya karar verdigim olay ise antalya deplasmanındayım. 1.dakikada antalyanın bir golü verilmedi. onun dışında gösterilen 1 görüntü daha olmadı(genşletilmiş özette oynuyorum) +1 vermesine rağmen oyun 55.dakikada bitti :S ve devre arasında volkan 2.0 km koşmuş ama jenssen,stoch 0,8 km yani 800 metre , bienvenu 0,5 m. yani 500 metre koşmuş. bunedir ya :S böyle oyunmu olur arkadaş. 60 lira para verdim ben bu oyuna. bumu karşılığı ? verdiğim paraya acımasam şuan siler kaldırırım oyunu. belkide ben abartıyorum ama cok samimi söylüyorum oyun cok cok cok kötü. ve birde transfer ücretleri. bu kadar ucuk transfer ücretmi olur. allah aşkına fenerbahce 1,5 milyon euroya sercanı alıyodu az daha. sercan 10 milyon euro bu oyunda. sözüm ona oyuncu satmak kolaylaşmış. ulen teklif alamıyom gecen sene oyun başında sattıgım baroniye. teşekkürle sigames beni paramla rezil ettiğin için..

gfblugano35
08.Kasım.2012, 21:20
ha birde kusura bakmayın arka arkaya yazdım ama. oyunda faul oldugunda eskiden lap diye ekrana kocaman kimin yaptıgı kim kart görüyo gelirdi. bunda neden yok ? sag üstte bir şey cıkıyor. ayarından 1saniyede bir olarak ayarladım ama nedense faul alıyo atış atılırken kimin yaptıgı yazıyo. korner atıldıgında hakem faul caldıgında ne oldugunu anlamak icin dehşet ve korku dolu gözlerle izliyom olayı :D

Namzet
08.Kasım.2012, 21:29
Katılıyorum oyunu almakla hata ettik rezil bir oyun olmuş.

Siradril
08.Kasım.2012, 21:30
O koşu mesafelerinin azlığı olayı hiç başıma gelmedi ama 100% Bug'dır, başka bir açıklaması olamaz çünkü sen oyunculara emir de etsen adamlar illaki hareket ederler :D Fakat ara pas için bir özellik var, ben ingilizce kullandığımdan şöyle anlatim;

Taktik te oyuncuların taktiklerine giriyorsun. Orada Through balls diye bir seçenek var, onun yanındaki kutuya basıp ya çok nadiren ya normal yada sık sık diye değiştirebilmelisin. Bu arada kendimi usta olarak görmüyorum fakat FM12 deki oyuncuyla FM13 deki oyuncunun bir olmama olasılığıda var.

azaptar
08.Kasım.2012, 23:20
O koşu mesafelerinin azlığı olayı hiç başıma gelmedi ama 100% Bug'dır, başka bir açıklaması olamaz çünkü sen oyunculara emir de etsen adamlar illaki hareket ederler :D Fakat ara pas için bir özellik var, ben ingilizce kullandığımdan şöyle anlatim;

Taktik te oyuncuların taktiklerine giriyorsun. Orada Through balls diye bir seçenek var, onun yanındaki kutuya basıp ya çok nadiren ya normal yada sık sık diye değiştirebilmelisin. Bu arada kendimi usta olarak görmüyorum fakat FM12 deki oyuncuyla FM13 deki oyuncunun bir olmama olasılığıda var.

o dediğini yapıyoruz ama maalesef olmuyor,ceza sahası önünde bi sağ bi sol pas yapıyor takım forvete bir tane ara pas atmıyorlar.üstelik çift oyun kurucu(soner-colman) oynamışlığım bile var.

Sheriff
08.Kasım.2012, 23:36
Sorun ne, ne konuda yardım istiyorsun hiç birşey anlamadım, mesajlarını biraz daha düzenli yazmalısın. Oyunu eleştirebileceğin mevcut başlıklar zaten var, konu başlığın kurallara aykırı.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=39