PDA

View Full Version : Football Manager 2013 Hakkında Görüşleriniz ?

Ravenholm
08.Kasım.2012, 21:31
Başlıktan belli olduğu gibi FM 2013 hakkında genel görüşleriniz nelerdir ? Burada ve birkaç forumdada rastladım hiç kimse memnun gözükmüyor. Çok fazla bug olduğu ve maç motorununda vasat halde olduğu söyleniyor. Bende daha oyunu almadığımdan sizlerinde FM 2013 hakkında görüşleriniz almak istedim. Birde yanlış hatırlamıyorsam Miles Jacobson FM 2013 ün FM serilerinin en iyisi olacağını söylüyordu.

Sizce en iyi FM oyunumu bu seri ve Sigames paranızın hakkını verdimi ?

Namzet
08.Kasım.2012, 21:33
Fm 2013 serinin en berbat oyunudur,getirilen ufak tefek yenilikler ne yazık ki eksikliğin gölgesinde kalıyor,maç motoru hakkında söylenecek bir şey yok,fm 12 mac motorunu beğenmiyorduk o maç motorunu arar olduk

Siradril
08.Kasım.2012, 21:35
Çoğu arkadaşın sıkıntısı var oyunla ilgili. Benim kendi tecrübem ise oldukça pozitif şimdilik. 4 gündür oynuyorum arkadaşımla beraber internetten, eksilerin hiçbirine rastlamadım henüz. Ben şahsen pişmanlık duymuyorum aksine keyifle oynuyorum oyunu.

Tek sorun 3d motoru bilgisayarımın kapanmasına sebep oluyor 3-4 oyunda bir, o yüzden onu kapadım. Gerçi zaten internetten oynarken 3d motoruna da gerek yok, direk commentary den takılıyorum.

elapuesto
08.Kasım.2012, 22:38
Bırısı bana lutfen soylesın yakında almayı dusunuyorum pısman olucakmıyım ??

Siradril
08.Kasım.2012, 22:42
Aga soru çok zor bir soru. Çoğunluk oyundaki bug lar yüzünden pek memnun değil ama ben bu bugları yaşamadım. Tek başına alacaksan belki beklemek isteyebilirsin, ama arkadaşlarınla beraber oynayacaksanız bence al. Oyun göçmediği sürece sorun olacağını düşünmüyorum.

azaptar
08.Kasım.2012, 23:05
maç motoru haricinde güzel bir oyun lakin maç motoru insanı oyundan soğutur cinsten.Sen al oyununu oyna,ama bu hataların farkında olarak oyna ya da yamayı bekle ,ama neticede alacaksın ha şimdi ha sonra.10 20 dolarlık bir fark olur sadece.

yakamoz0347
09.Kasım.2012, 01:29
fm 2005ten beri oynuyorum bu oyunu ilk defa canım oynamak istemiyo gittik bide orjinal aldık

ogsusam11
09.Kasım.2012, 02:37
çok kötü kısaca

mustangshelby
09.Kasım.2012, 02:58
Oyun çok güzel hatta okadar güzel ki burdan Jacobson'u sevgiyle anıyorum verdiğim parayıda helal etmiyorum oyundaki bugları hataları düzeltmediği sürece genel bir update gelene kadar bu oyun oynanmaz stres atmaya, kafa dağıtmaya, vakit öldürmeye, akşama meşgale olsun diye oyun alıyoruz oyundaki hataları görünce daha fazla sinir oluyoruz.

Elimden gelse adresini bilsem ufak bi yazı yazar oyunuda yollar münasip bir (neyse terbiyemi bozmayayım) yerde oynamasını söylerdim.

Bir yıl oynamayıp ara verdiğim güne değilde bir yıldan sonraki aldığım güne lanet ettircek kadar güzel bir oyun.

GebzeLi1907
09.Kasım.2012, 16:14
Şuana kadar vermedi kesinlikle hatta aldığıma pişman bile oldum ben inşallah güncellemeler kendine getirir.

Şuan puan vericek olsam 4/10 veririm

tefo89uaa
09.Kasım.2012, 16:20
herkesin müzdarip olduğu yeni maç motoru dışında, artan oyuncu fiyatları ve yeni pazarlık sistemiyle oyun, oyuncuyu daha çok zorlar bir hal almış ki bence güzel olmuş

gol olur
09.Kasım.2012, 17:30
Oyuna doğru düzgün bir yama gelene kadar oynamayı bıraktım ben. Maç motorunda bariz saçmalıklar var ve bu durum oyun zevkini ciddi manada baltalıyor. Ayrıca Türkçe çeviride de anlam bozukluğu olan yerler var (gerçi bir sonraki gelecek olan yamada bunların giderileceği söylendi) ve bu durumda biraz can sıkıcı olabiliyor.

Bulstrap87
09.Kasım.2012, 17:53
ilk defa fmden skldm ya oyun oynayasım gelmiyor. eskiden sabahlardım su oyun basında ama simdi zevk alamıyorum.. mac motorunun düzeltilmeden oynamayı dsünmüyorum..