PDA

View Full Version : Personel

azaptar
09.Kasım.2012, 00:19
Arkadaşlar Gençlik Gelişim Sorumlusu ne işe yarar,ne tür kabiliyetlere haiz olması gerekir?
Baş Gözlemci ve Baş fizyoterapistlerin diğer gözlemci ve fizyoterapistlerden farkı nedir?

Deus Dominus
09.Kasım.2012, 00:23
Yeni sürümü mevcut problemler yüzünden pek istekli inceleyemedim ama isimlerinin çağırıştırdıklarını nacizane paylaşayım.
Gençlik gelişim sorumlusu genç takımın futbol direktörü gibi olsa gerek. Genç oyuncu araştırıp takıma transfer etmesi için görevlendirebiliyoruz.
Baş gözlemci ve baş fizyoterapist de alt personellerinin eylem ve raporlarını derleyip bize sunan kişiler olmalı.

azaptar
09.Kasım.2012, 01:13
Yeni sürümü mevcut problemler yüzünden pek istekli inceleyemedim ama isimlerinin çağırıştırdıklarını nacizane paylaşayım.
Gençlik gelişim sorumlusu genç takımın futbol direktörü gibi olsa gerek. Genç oyuncu araştırıp takıma transfer etmesi için görevlendirebiliyoruz.
Baş gözlemci ve baş fizyoterapist de alt personellerinin eylem ve raporlarını derleyip bize sunan kişiler olmalı.

öyle bir seçenek yok ben baktım da...

Deus Dominus
09.Kasım.2012, 02:14
http://i1336.photobucket.com/albums/o646/Deus-Dominus/genccedillikgeli15F0imsorumlusu.png

sdevrim
09.Kasım.2012, 02:15
öyle bir seçenek yok ben baktım da...

FMC mod'da oyunuyor olmayasın

azaptar
09.Kasım.2012, 02:53
http://i1336.photobucket.com/albums/o646/Deus-Dominus/genccedillikgeli15F0imsorumlusu.png

bu kareye aldıklarını f.direktörü de yapıyor...Eğer sadece bunlarsa almaya gerek yok o zaman.Ben illa ki bi işe yarıyordur diye aldım bir tane ama hala anlamış değilm ne ayrıcalığı olduğunu.

FMC mod'da oyunuyor olmayasın

yok normal kariyer oynuyorum.

Spe1907
09.Kasım.2012, 04:38
Arkadaşlar Gençlik Gelişim Sorumlusu ne işe yarar,ne tür kabiliyetlere haiz olması gerekir?
Baş Gözlemci ve Baş fizyoterapistlerin diğer gözlemci ve fizyoterapistlerden farkı nedir?

Gençlik Gelişim Sorumlusu, geliştirme listesine eklenen genç oyuncularla ilgilenir, ilk 11 de oynayabilecekleri klüplere kiralar bu oyuncuları. PA ve CA değerlendirme, gençlerle çalışma belki birde adam yönetimi yüksek olursa iyi olur bence.

Baş Gözlemci için yukarda yazan arkadaşın dediklerine ek olarak, diğer gözlemcilere görevler verir yani ben durmadan gözlemcilerime yeni görevler vermekle uğraşmak istemiyorum dersen onları baş gözlemcine emanet ediosun oda onları farklı farklı ülkelere göndermeye başlıyor bence gayet güzel bir yenilik.

azaptar
09.Kasım.2012, 14:26
hmm peki saolasın