PDA

View Full Version : Hatalı dosya

capbar1369
09.Kasım.2012, 00:35
Oyunu yükleyeli şunun şurası 20 dk olmadı . standart olarak her yeni oyuna başladıgımda yaptıgımı yapıyordum ki Football Manager 2013\FM2013 v13.1.1.328972 (2012.11.08 22.27.54).dmp die bi hata vermeye başladı .
Bu yazdığım , en son verdiği sorun .
Oyunda yönetimden istek yaptığımda , asistan managere hazırlık macları yönetimini vs verdigimde hep bu sorunla karşılaşıyorum ve oyundan atıyor . Çalışmayı durduruyor ...

Acil yardım edin :icon_sad::icon_sad:

capbar1369
09.Kasım.2012, 01:04
üstüne bide şimdi Oyuncularla toplantı düzenlerken oyundan attı ... Hemde bir anda . O kadar heveslenip bu oyunu bekledim aylardır . Sonuç hüsran . Ne yapmam gerekiyor . Oyunu tekrar mı yükleyeyim ? Ya da ne yapmalıyım ???

cilqin
09.Kasım.2012, 02:12
Bu problemler herkes de var kimse çözümünü bulamadı kardeş..

mustangshelby
09.Kasım.2012, 02:55
üstüne bide şimdi Oyuncularla toplantı düzenlerken oyundan attı ... Hemde bir anda . O kadar heveslenip bu oyunu bekledim aylardır . Sonuç hüsran . Ne yapmam gerekiyor . Oyunu tekrar mı yükleyeyim ? Ya da ne yapmalıyım ???

Jacobson'u sevgiyle an ben öyle yapıyorum verdiğim verdiğim parayıda helal etmiyorum oyundaki bugları hataları düzeltmediği sürece genel bir update gelene kadar bu oyun oynanmaz stres atmaya, kafa dağıtmaya, vakit öldürmeye, akşama meşgale olsun diye oyun alıyoruz oyundaki hataları görünce daha fazla sinir oluyoruz.

Keşke sadece bunlardan ibaret olsa.

capbar1369
09.Kasım.2012, 15:54
Jacobson'u sevgiyle an ben öyle yapıyorum verdiğim verdiğim parayıda helal etmiyorum oyundaki bugları hataları düzeltmediği sürece genel bir update gelene kadar bu oyun oynanmaz stres atmaya, kafa dağıtmaya, vakit öldürmeye, akşama meşgale olsun diye oyun alıyoruz oyundaki hataları görünce daha fazla sinir oluyoruz.

Keşke sadece bunlardan ibaret olsa.

Günlerdir , Türkçe oyun oynayacağım diye bekle sonuç hüsran . görüntüleri de beğendiğimi söyleyemem . 2012 bundan daha iyiydi kesinlikle .

Bulstrap87
09.Kasım.2012, 17:06
bende katılıyorum türkce cıkınca orjinal alacagım dedim ve orjinal aldım oyuunu ancak cok moral bozuklugu yarattı oyunu böyle görünce umarım en kısa sürede düzelir oyun..