PDA

View Full Version : Updateten sonra oyuncu özelliklerindeki renk.

mustangshelby
09.Kasım.2012, 03:41
http://g1211.hizliresim.com/13/9/frwsp.jpg

Update'ten sonra oyuncu özelliklerinin rengi böyle oldu nedeni nedir acaba yaşayan varsa çözümü nedir ?

SacrificeGGTC
09.Kasım.2012, 03:46
Tema yüklersen geçer diye düşünüyorum.

mustangshelby
09.Kasım.2012, 03:49
Tema yüklersen geçer diye düşünüyorum.

Nasıl yani Update niye yapılır yanlış veya eksiklikler düzeltilsin diye daha berabat etmek için değil heralde updateten önce normal olan özellikler şimdi girdiğimde böyle. Bu temayla oynayamayacakmıyım ben şimdi. Paranla rezil olmak diye buna diyorlar demekki.

SacrificeGGTC
09.Kasım.2012, 03:55
Evet tamamen haklısın. Bu temada oynamak istiyorsan, oynamalısın. Hata almak ve ya istemediğin şekilde oynamak paranın karşılığı değil tabikii. Bu durumun nasıl düzeltileceği hakkında bir bilgim yok sadece alternatif bir yol söyledim. Söylemez olaydım.

mustangshelby
09.Kasım.2012, 03:58
Evet tamamen haklısın. Bu temada oynamak istiyorsan, oynamalısın. Hata almak ve ya istemediğin şekilde oynamak paranın karşılığı değil tabikii. Bu durumun nasıl düzeltileceği hakkında bir bilgim yok sadece alternatif bir yol söyledim. Söylemez olaydım.

Yok yanlış anladın sana karşı bir çıkış değil bu önerin için teşekkürler. Denedim başka temayla düzeliyor ama oynamak istediğim temayla oynayamamk sinir bozucu. Birde bu tema oyunun orjinal teması olmasına rağmen.

valensi
09.Kasım.2012, 19:18
aynı sorun FMC modunda da var ama FMC modu için farklı bir tema olmadığı için malesef FMC modunu oynayamıyorum..