PDA

View Full Version : Türkçe Dil Dosyası..(yardım)

raymonda54
09.Kasım.2012, 17:24
Arkadaşlar oyunumun dil seçeneklerinde türkçe mevcut değil.Şu an ingilizce oynuyorum.Türkçe dil dosyasına ihtiyacım var, yardımcı olabilir misiniz.

EDIT : buldum ve upload ettim, başka kişilerin de işine yarar belki..

http://uploaded.net/file/7fj6hdar

serwan
09.Kasım.2012, 17:42
Arkadaşlar oyunumun dil seçeneklerinde türkçe mevcut değil.Şu an ingilizce oynuyorum.Türkçe dil dosyasına ihtiyacım var, yardımcı olabilir misiniz.

böyle bişey olamaz ki.. oyununuz orijinal mi?

Bulstrap87
09.Kasım.2012, 17:48
oyun orjinal olmasa bile türkce dil secenegi olması gerekmiyor mu??

leave_992
09.Kasım.2012, 19:56
atayim ben özelden

raymonda54
10.Kasım.2012, 00:37
dil seçenekleri içinde göremeyince bende anlam veremedim..yok maalesef.
atabilirsen çok iyi olur kardeş.

tnrcn
10.Kasım.2012, 01:27
aynı sorunu bende yaşıyorum. bugün vatandan aldım kutulu cd yi taktım yüklemek için ama türkçe seçeneği yok nasıl iş anlamadım. banada bir el verin be sevabına.

sorun çözüldü oyunu yükledikten sonra türkçe oldu.

raymonda54
10.Kasım.2012, 02:21
ben hala ingilizce oynuyorum :) arkadaşlar basit birşeydir sanırım.yardım ederseniz çok makbule geçersiniz

hakanergul
10.Kasım.2012, 03:17
ben hala ingilizce oynuyorum :) arkadaşlar basit birşeydir sanırım.yardım ederseniz çok makbule geçersiniz

oyunu lisanslımı aldın
eğer lisanslı oyunsa türkçe olmaması mümkün değil.
steam ingilizce olduğu için belki oyunda ingilizce açılmış olabilir.steam ayarlarından steami türkçe yapabilirsin.
oyunda fm ye tıklayıp tercihlere gelirsen orda dil seçenekleri var türkçe yaparsan oyunu türkçe oynayabilirsin

raymonda54
10.Kasım.2012, 03:19
ilgilendiğiniz için sağolun arkadaşlar. internette araştırıp buldum turkish.ltc dosyasını.hallettim sorunu..upload ettim, diğer bu sorunu yaşayan arkadaşlar da faydalansın.

ilk mesajdan linke ulaşabilirsiniz.

saitmavi
08.Ocak.2013, 15:33
arkadaşlar benımkıde rusca bu dil dosyasını nereye atacağım resimli olarak anlatırmısınız.wind.8 kullanıyorum

arneas
17.Ocak.2013, 19:51
arkadaşlar benımkıde rusca bu dil dosyasını nereye atacağım resimli olarak anlatırmısınız.wind.8 kullanıyorum

oyunun key dosyası rusya, kore, japonya üzerinden alınmadıysa steam türkçe dil seçeneği ile otomatik olarak türkçe dilini yükler aysi takdirde aldığınız ülkenin dilleriyle başlarsınız.

Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\data\languages

yukardaki dosyayı buraya ekleyiniz...