PDA

View Full Version : Fb yi aldım transfer bütçesi 2.77 milyon usd

hakanergul
10.Kasım.2012, 01:37
bu işte bir yanlışlıkmı var fb yi aldım transfer bütçesi olarak 2.77 milyon usd verildi.bendemi sorun var yoksa oyundaki meblağ bumu
eğer böyleyse daha oyuna fiyasko ile başladım demektir.

barahir
10.Kasım.2012, 01:38
Fiyasko ile başlamadın.. Oyun sana tüm transferler zaten yapılmış halde bi takım veriyor.. Transferler yapıldığı halde sana 20 milyon bütçe vermesi abes olmaz mı sence?

hakanergul
10.Kasım.2012, 01:40
Fiyasko ile başlamadın.. Oyun sana tüm transferler zaten yapılmış halde bi takım veriyor.. Transferler yapıldığı halde sana 20 milyon bütçe vermesi abes olmaz mı sence?
gerçi o da doğru haklısın bunu düşenmiştim 100milyon transfer bütçesi verse o zaman da kuytun krasiçin meirelesin kadroda olmaması lazımdı

futureless
10.Kasım.2012, 02:12
Benim kariyerimde ilk sezon Kasım ayında bütçeyi kendi kendine 10 milyon euro ya çıkarttılar. Arkadaşın kariyerde de 7-8 civarı bir miktara. Kaldı ki çok iyi bir takım var belirtildiği gibi.

pappi
10.Kasım.2012, 13:47
oyunun başında beblağ düşük oluyor,başarı gösterirseniz ve klübün finansı müsaitse devre arasına doğru bütçeniz arttırılıyor.

Night_Mare17
10.Kasım.2012, 13:52
Zaten yapılan transferler , transfer bütçesinden gittiği için o sezon öyle geliyor.