PDA

View Full Version : Takas ile oyuncu alma

Ralph
10.Kasım.2012, 14:46
Bu seride takas özelliği daha aktif hale gelecekti. Ben daha hiç bunu başaramadım. Kimse yapsam teklifi reddediyor. Mantıksız tekliflerde değil hani. Böyle bir transfer yapan var mı?

steave
10.Kasım.2012, 22:07
bende ne kadar denedıysem basarısız mesela fenerdeyken bursada degerı 300.000 euro olan topcuya bursanın transfer teklıfı olarak ılgılendıgı bı topcuyu onerıyorum degerı 2.500.000 euro yınede reddedıyorlar.bı cok takımla denedım hep basarısız oluyor.

vivoperlei
10.Kasım.2012, 22:12
Açıkçası ne 2012'de ne de 2013'te başarabildim takas yapmayı. Eski serilerde, ilgilendiğiniz oyuncunun kulübü sizin de bir oyuncunuza talip olduğunda takas işlemi gerçekleşiyordu; ancak son yıllarda bunu oldukça zorlaştırmışlar anlaşılan.

Universal
11.Kasım.2012, 00:03
Gerçekte ne kadar takas oluyor ki oyunda olsun. Takas yapmanın en kolayı yolu şudur, rakip hangi mevkide oyuncu arıyor bunu önce keşfetmelisiniz. Eğer sol bek ihtiyacı var iken rakibin siz forvet önerirseniz onlar için anlamsız olur.

Bazen takas önerileri kısmında asistanınızın fikri çıkıyor, o fikirleri değerlendirin. Bununla birlikte sizin oyuncularınız ile ilgilenen kulüplere bakın. Eğer vazgeçebilceğiniz bir oyuncu ise onu önerip o kulüpten daha iyi bir oyuncu alabilirsiniz.

E.Cartman
11.Kasım.2012, 00:52
Ben 2009'dan sonra takas yapmayı denemeyi bıraktım yapılmıyor çünkü.

HeracLes
11.Kasım.2012, 01:29
Takım arada sırada kabul ediyor ama bu seferde bendeki oyuncu kabul etmiyor. Deneme amaçlı değeri 4 milyon olan bir oyuncuya 20 milyon artı oyuncu önerdim ama onu kabul etmeyip oyuncuyu çıkarıp 20 milyon isteyerek geri dönüyorlar. Hala problem var takaslarda.

Namzet
11.Kasım.2012, 01:54
Eğer sendeki bir oyuncuyla bir klüp ilgileniyorsa o klüpten senin oyuncuna eşdeğer birisini isteyebilirsin,isteyeceğin adam değerli ve t.listesindeyse oyuncu + para verebilirsin;Örneğin bende S.Şahin'i Sivas istiyordu,Murat Akça ile S.Şahini takas etmiştim

biyoloji
11.Kasım.2012, 02:16
Evet yapılması çoooook zor.

Oyuncusunu istediğin takım senin bir adamını isteyecek yada bir mevkide inanılmaz zorluk çekiyor mutlaka adam ihtiyacı olacak o mevkiye ve senin istediğin adamında takımın ihtiyacı olmayacak yada transfer listesinde olacak, hemen basit örnek forvet ihtiyacı var sen istediğin adamın fiyat ve özellik denginde adam koyucaksın ve artı para vereceksin ancak öyle. Ben sanırım 2012'de alabilmiştim birini ama hiç hatırlamıyorum kimi aldığımı.

HKi
12.Kasım.2012, 16:44
Ancak çok iyi oyuncunuzu teklif ederseniz kabul ediyorlar.

GebzeLi1907
12.Kasım.2012, 16:45
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110986

artık takas ile alamayacağın oyuncu yok :)

mustinho03
12.Kasım.2012, 20:19
Cok iyi birsey ama yakinda Patch cikar bu Bug sizlere ömür olur Mezarina gül Koymaya gideriz:)

..JoaQuiN..
19.Kasım.2012, 19:45
Eskiden yapıyorduk diğer takımlar teklif ediyordu hatta.Fakat yeni nesil öyle değil takas felan hiç işleri olmuyor

Dooki
19.Kasım.2012, 22:45
Bence takas işi gayet dengeli gibi, sonuçta gerçek hayatta takası ne kadar görüyorsunuz? Ayrıca bir oyuncu için 20 milyon yerine 20 milyon + oyuncu önermek daha cazip değil ki, o oyuncuya ihtiyacı yok ise, onun mevkinde yeterince oyuncusu bulunuyor ise ona ekstra maaş ödemek istemez. Oyuncuyla onun da ilgilenmesi lazım özel olarak, o zaman takas olabilir ancak.

Mesela biri size teklif yaptığında takas isteyin, bir de öyle deneyin bakalım olacak mı? Sırf denemek için aslında yapılabilir belki bilmiyorum, denemek lazım.