PDA

View Full Version : steam kurulmuyor

OnuldinhoHizmet
10.Kasım.2012, 21:53
arkadaşlar orjinal oyun almak istedim oyunu aldım ödeme yapıldı steam üzerinden ancak bilgsayarıma steam ı kuramıyorum

To run Steam, you must first connect to the Internet

böyle bir hata çıkıyor virüs programı yok bilgisayarımda neden böyle bir hata alıyorum ki ? bi çözümü yok mu?

OnuldinhoHizmet
10.Kasım.2012, 22:14
bu konuyu buraya taşıyorsunuz fakat bir açıklama yapmıyorsunuz orjinal oyun kullanıcısıyım neden bir açıklama yok? kaç saattir bunla uğraşıyoruz ödeme yapıldı oyun hazır bekliyor ancak ben bir kurulum yapamıyorum bir kişi açıklama yapmaz mı?

vivoperlei
10.Kasım.2012, 22:24
Konunun buraya taşınmasının nedeni, Steam ile alakası olduğundandır. Sorunun çözümünü bilen arkadaşlar cevap vereceklerdir.

serwan
10.Kasım.2012, 22:49
arkadaşlar orjinal oyun almak istedim oyunu aldım ödeme yapıldı steam üzerinden ancak bilgsayarıma steam ı kuramıyorum

To run Steam, you must first connect to the Internet

böyle bir hata çıkıyor virüs programı yok bilgisayarımda neden böyle bir hata alıyorum ki ? bi çözümü yok mu?

windows 7 falan kullanıyorsanız programı ilk kurup açtığınızda internete erişim izni ister.. eğer o sırada internet erişim izni vermediyseniz bunu yapıyor olabilir..
bir de internet bağlantınızı falan kontrol edin belki bi sorun vardır..

OnuldinhoHizmet
10.Kasım.2012, 23:19
anlamıyorum neden böyle birşey olur steam ın sitesine giriyor ancak steam ın kurulumunu yapmıyor...