PDA

View Full Version : Peri masalı sürüyor ?

mertgoktug
15.Kasım.2012, 01:49
Bayern munich kaybettiğim maçtan sonra , basın toplantısında maçı kazanmışım gibi sorular soruldu ( takımınız için süper bir galibiyet ) bu nasıl bi hatadır ya cm3 ten beri oynuyorum gördüğüm en kötü oyun olmuş açık ara , baştan savma bir oyun yapılmış insan kontrol eder , şu steam olayı ayrı bir fiyasko ona hiç girmiyorum zaten

Vassili Zaitsev
15.Kasım.2012, 02:37
Bayern munich kaybettiğim maçtan sonra , basın toplantısında maçı kazanmışım gibi sorular soruldu ( takımınız için süper bir galibiyet ) bu nasıl bi hatadır ya cm3 ten beri oynuyorum gördüğüm en kötü oyun olmuş açık ara , baştan savma bir oyun yapılmış insan kontrol eder , şu steam olayı ayrı bir fiyasko ona hiç girmiyorum zaten

aynen berabere kalıyorsun maç 0-0 bitiyor. toplantıda müthiş zaferden falan bahsediyor müthiş hücum gücünden bahsediyor. oyunu yama gelene kadar açmayacağım yoksa nefret edeceğim. eğer yamada da düzelmezse rafa kaldıracam yapacak birşey yok :(

hakanergul
15.Kasım.2012, 02:43
bende oyunde şu yanlışlığa rastladım fb ile gs maçında seyirci sayısına baktığımda 1200 rakamını gördüm böyle birşey mükünmü saçmalığın daniskası

berkay123456
15.Kasım.2012, 02:45
Oyunu bu sene ben bile beğenmedim.Ama patchlarla giderilir çoğu hata.Önemli olan hataları bildirmek.

OrcunFB
15.Kasım.2012, 02:54
Geçen haftaki maç 1-1 bitti. Basın toplantısındaki soru şöyle 'Kalp kırıcı bir mağlubiyet almıştınız geçen maçta bu, bu maça nasıl yansır ?'

caner485
15.Kasım.2012, 12:10
Örneğin; Beşiktaşı 3-0 yeniyorum bugün almeida durdurulamadı diyor neyin kafası ki bu

attirson
15.Kasım.2012, 15:09
Bu sene amma sorun varmıs ya daha almadım ben şu sorunlar giderilirse alıcam yoksa almam bu kadar hatalı bir oyunu.