PDA

View Full Version : Birkaç Sualim Var

azaptar
23.Kasım.2012, 23:12
1-Oyuncuların profile girdiğimizde eskiden promising Midfielder , wonderkid ,enthusiastic striker, tower striker tarzında ifadeler yer alırdı, bu oyunda bulamadım onu nerede olduğunuiprofilde bilgiye tıkladığımda göremiyorum.

2-Eskiden menajerlerin teklif ettiği futbolcuları kısayoldan gözlemleyip haberi geldiğinde bakabiliyorduk,şimdi ise f.direktörü Derlenen Gözlemci Raporu (Giray Bulak) mesela yazıyor ama haberi gelmiyor , adamın profile girdiğimde bir sürü topçu var hangisiydi hatırlamıyorum, nasıl olcak o iş:)?

3-Bazı genç oyuncuları gözlemlediğimizde sarı yıldız değil de gri yıldız oluyor o ne demek?

4-Personellerdeki Adam Yönetimi özelliği o personelin futbolcular için verdiği tavsiyelerin doğruluğu için mi gerekli?

5-Doktorlarda fizyoterapi özelliğinin yanında hangi özelliğe gerek var ve ne işe yarar?

Suallerin devamı gelebilir arkadaşlar şimdi bu kadarı aklıma geldi:)

tosyalinl
24.Kasım.2012, 03:46
3-Bazı genç oyuncuları gözlemlediğimizde sarı yıldız değil de gri yıldız oluyor o ne demek?

Diger sorularina su an cevap veremiyorum ama gri yildiz genç futbolcular için çikiyor. Henüz gelismemis alt yapi oyuncularinda gri yildiz olur. Potansiyelleri ise sari yildiz.

rkmen
24.Kasım.2012, 04:27
"Wonderkid" yazısını ben de aradım durdum ama bulamadım. Yok sanırım.

ozan42
24.Kasım.2012, 04:46
Wonderkid diye geçmez artıK "Süper Çoçuk" diye geçer tahminimce oyun artık Türkçe arkadaşlar :D

Spe1907
24.Kasım.2012, 09:09
oyuncunun yeteneği eğer bir sarı yıldız bile değilse gri yıldızla gösterilir, 5 gri yıldız = 1 sarı yıldızdır.

azaptar
24.Kasım.2012, 15:57
Wonderkid diye geçmez artıK "Süper Çoçuk" diye geçer tahminimce oyun artık Türkçe arkadaşlar :D

ya o bir misaldi sadece,bu gibi özellikler,tanımlamalar oyuncu gözlemlerken işime yarıyordu,herkesin de yarıyordur mutlaka, nerede yazdığını bulamadım gremedim.

ozan42
24.Kasım.2012, 19:33
ya o bir misaldi sadece,bu gibi özellikler,tanımlamalar oyuncu gözlemlerken işime yarıyordu,herkesin de yarıyordur mutlaka, nerede yazdığını bulamadım gremedim.

Oyuncu özellikleri bilgi yerinde olması gerek sanırm

sentugo
24.Kasım.2012, 19:43
Oyuncu profilinden "Bilgi" kısmından görülebiliyor. Oyuncunun oynadığı pozisyon bilgisinin üstünde sağda bu tanımlar yer alıyor.

http://img.photobucket.com/albums/v316/hiperkangaskan/description.png