PDA

View Full Version : Nannar's Mentality 2013 yayında

nannar
24.Kasım.2012, 15:26
Her sene aynı isimle çıkardığım taktiği bu sene diziliş olarak 4-4-2 olarak hazırladım. Umarım hoşunuza gider ve sizi başarıya ulaştırır. Galatasaray'la ilk sezonda 85 puanla lig şampiyonluğu,kupa şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi finali oynadım.Man City'e kaybettim finalde. Sadece savunmaya 1 takviye yaptım. Yamadan önce savunmada daha etkiliydi taktik ama yamadan sonra biraz daha gevşedi.Fakat yine de dediğim gibi başarılı sonuçlar aldım. Taktikte mevkilere özel çok ayrıntı yok. Savunma hattı ve kalecide olabildiğince kaliteli isimler seçin. Kanat oyuncuları oynadığı kanatla aynı ayaklı olsun(ters ayaklı olmasın). Orta alanda soldaki oyuncu daha savunmacı,sağdaki ise daha yaratıcı ve hücumcu olsun ama ikisi de mutlaka savaşçı oyuncular olsun.Forvet hattının sağındaki forvetiniz güçlü,kuvvetli ve geriye yaslanarak oynayabilen,top tutabilen bir oyuncu olsun.Sol forvetiniz ise daha çok savunma arkasına koşular yapabilen,bitirici ve hızlı olsun.

SS'ler geçen sezondan.Sadece kadronun oldugu SS yeni :) Savunmada Okore tek transferimizdi...

http://i.imgur.com/Udzr9.jpg

http://i.imgur.com/s7Dkn.jpg

http://i.imgur.com/VXpTv.jpg

http://i.imgur.com/5qzNu.jpg

http://i.imgur.com/gTNHF.jpg

http://i.imgur.com/HqP4l.jpg

Taktiği tek takımda kullandım.Diğer takım ya da liglerde deneyen arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum....

Taktik linki :

http://www.dosya.tc/server24/AehpnA/nannar2013.rar.html

Daimon Lupus
24.Kasım.2012, 16:46
hemen göztepe ile deniyorum bakalım nasıl bir sonuç verecek, taktik denemekten iflahım kurudu

Daimon Lupus
24.Kasım.2012, 17:54
nannar, sana çok teşekkür ederim, mükemmel bir taktik hazırlamışsın, tebrik ederim. yok birader yine olmadı seri mağlubiyetler başladı, küçük takımlarla başarılı olacak bir taktik yok sanırım

Bulstrap87
24.Kasım.2012, 18:06
hmn denemeye baslıyorum..

nannar
24.Kasım.2012, 21:47
nannar, sana çok teşekkür ederim, mükemmel bir taktik hazırlamışsın, tebrik ederim. yok birader yine olmadı seri mağlubiyetler başladı, küçük takımlarla başarılı olacak bir taktik yok sanırım

:D valla dediğim gibi sadece GS ile ve orjinal kadroyla denenmiş bir taktik. Küçük takımlarda işe yarayan versiyonunu da yaparım ama onun için önce küçük takımlabir kariyere başlamam gerekir :) Bir de küçük takımlarla sırf taktik iyi diye gerçek dışı başarılar yakalanıyordu eski serilerde, eğer bu seride küçük takımlarla başarı eski serilerdeki kadar kolay yakalanamıyorsa bu olumlu bir gelişme olarak değerlendirilmeli bana kalırsa

sentugo
24.Kasım.2012, 22:01
Önemli olan yamadan sonra neler yapabildiği... Zamanım olursa denemek isterim.

Ferhat Kiraz
24.Kasım.2012, 22:19
Eline sağlık Hasan hocam senin taktiklerin her zaman iyidir. Bu arada Öğretmenler günün kutlu olsun :)

Daimon Lupus
24.Kasım.2012, 22:32
evet iyi taktiklerle büyük başarılar sağlanıyordu eski serilerde ancak 40 a yakın taktik denedim millwall ve göztepe ile hiç birisi bir işe yaramadı

nannar
24.Kasım.2012, 22:35
Önemli olan yamadan sonra neler yapabildiği... Zamanım olursa denemek isterim.

1. sezonun ikinci yarısının büyük bir bölümünü yamadan sora oynadım ama dediğim gibi denemek lazım :)

Eline sağlık Hasan hocam senin taktiklerin her zaman iyidir. Bu arada Öğretmenler günün kutlu olsun :)

Teşekkür ederim...

evet iyi taktiklerle büyük başarılar sağlanıyordu eski serilerde ancak 40 a yakın taktik denedim millwall ve göztepe ile hiç birisi bir işe yaramadı

:D Top kontrolünü sağlamaktan ziyade girilen gol pozisyonlarını değerlendirebilen bir taktik lazım küçük takıma. İyi savunan ve hızlı çıkan bir taktik... Zaten hızlı tempo taktiklere top hakimiyetini de elde etmeye çalışmak çelişki oluyor ;)

Daimon Lupus
24.Kasım.2012, 23:02
evet söylediğin gibi kontra atak ağırlıklı hızlı hücum yapan iyi savunma yapan ama bir taraftanda direk paslar oynayan taktiklerde denedim kendi yapımım ama beş altı maçlık galibiyet serisinden sonra takım saçmalamaya başlıyor ve karşında ki bütün takımlar barcelona gibi oynamaya başlıyor, hiç bir çözümünü bulamadım bu işin

Ralph
25.Kasım.2012, 01:03
Abi bende bir hayli ters tepti gibi :D Son dakikalarda 2 tane gol attık neyseki

http://img198.imageshack.us/img198/6040/ekranalntsic.jpg (http://img198.imageshack.us/i/ekranalntsic.jpg/)

Edit: Tabi ki sezon ortasındaki bir değişiklik ile alınan bir sonuç bu. Sıfırdan kariyer açıp deneyeceğim birde.

nannar
25.Kasım.2012, 09:51
:n:süper maç olmuş ralf :D sene başı form + ilk 5-6 hafta takım uyumu çalıştırarak denemek lazım tabi...

rameryem
25.Kasım.2012, 15:12
Eline sağlık Hasan hocam senin taktiklerin her zaman iyidir. Bu arada Öğretmenler günün kutlu olsun :) Arkadaşıma katılıyorum hocam taktiğini denedim eğer takım uyumu ile çaliştırılırsa harika bir taktik Tüm Öğretmenlerin günü kutlu olsun

nannar
25.Kasım.2012, 19:31
Şimdi oyunu açıp her takıma uyabilecek bir hale getirmeye çalışacağım taktiği. Yine 4-4-2 fakat blokları daha yakın ve daha az yaratıcı takımlara uyabilecek hale getirmeyi deneyeceğim. denedikten sonra eğer başarılı olduysa v2 olarak yayınlarım burada :) bu arada öğretmenler günüyle ilgili kutlamalarınızdan ötürü teşekkürler.

exe_genesis
26.Kasım.2012, 01:37
17 maçta kullandım. 12 galibiyet 2 mağlubiyet 3 beraberlik . Taktik işe yaradı.

Yalnız değinmem gereken bi konu var. 2 stoperim sakatlandıktan sonra 3 maç peşpeşe beraberlik aldım :) Yine 2 mağlubiyeti de stoperlerin sakat olduğu zaman aldım. Bank asyada oldugumuzdan malum yedek stoper pek kaliteli olmuyor.

nannar
02.Aralık.2012, 18:45
Versiyon güncellenmiştir...Mevcut linkte diziliş ve ayarlarda değişiklikler yaptım... birinci mesajdaki link yenilendi. klasik 4-4-2'den, kanatları önde 4-4-2'ye geçtik...

nannar
02.Aralık.2012, 18:48
yeni haliyle oynadıgım maçlar ve puan durumu.

http://i.imgur.com/P5jvU.jpg

http://i.imgur.com/SN2d2.jpg

nannar
02.Aralık.2012, 19:03
oyunu kapatmadan son maçın SS'ini de paylaşayım. kadrolara da bakabilirsiniz.yani taktiğin son haliyle başarılı olmanız lazım. öyle ahım şahım transferlerim falan da olmadı çünkü. umarım işinize yarar...

http://i.imgur.com/QTjwX.jpg

http://i.imgur.com/2Q0nG.jpg

mustinho03
03.Aralık.2012, 00:06
Hocam linkte Sorun var galiba 3 tane pc denedim link hatali Diyor ilk DEFA karsilasiyorum boyle bir Sorunla

nannar
03.Aralık.2012, 00:21
bir bakayım...

mustinho03
03.Aralık.2012, 00:23
Bi zahmeT Hocam

nannar
03.Aralık.2012, 00:31
site açılmıyor şu anda bende :)

nannar
03.Aralık.2012, 13:54
Dosya Sorunsuz Iniyor şu Anda, Denedim şimdi Kendim...

nannar
07.Aralık.2012, 01:40
deneyen arkadaşlar yorum yazsın da ona göre düzeltmeler yapalım :)

Burak Akmanoğlu
07.Aralık.2012, 02:36
Fenerbahçe ye uyar mı hocam

nannar
07.Aralık.2012, 02:48
denemek lazım...

Birolazar
07.Aralık.2012, 03:27
İbb'de kullandım 1 devre kadar 35 puan toplayabildim.
Şuanda genk kariyermde kullanıyorum en yakın zamanda sonuçları yazarım.
Elinize sağlık

tombul taho
07.Aralık.2012, 12:09
ilk sezonda şampiyonlar ligi ilk 16 kurasında "malaga"nın çıkmış olması bir mesaj mı yoksa? :)

şaka bi yana taktik gerçekten tam Galatasaray'a göre ayarlanmış bir taktik. oyuncu seçimleri olsun oyunculara verilen komutlar olsun... bu yüzden taktik başka takımlar üzerinde kullanılırken biraz da Galatasaray'ın kadrosu örnek alınarak bir takım oluşturulmalı diye düşünüyorum açıkçası.

senden bir de training bekliyorum sevgili nannar. :) şahsen ikisini beraber denemek istiyorum. doğru düzgün bir antrenman programı hazırlayamadım hala. hep bir sıkıntı oluyor. antrenman programı çok detaylı malum. fm2012'deki gibi olsa şimdiye çoktan hallettiydim tabi.

taktikle alakalı sormak istediğim ayrı bir soru var:
ilk sene taktiğine baktığımda alper potuk ve hamit altıntop'u görüyorum orta sahanın ortasında. felipe melo ve selçuk inan'ı denedin mi peki? onlardaki performans nasıl oluyor? bir de sol bek sıkıntısı var tabi. hakan balta'nın olmadığı (sakatlandığı, cezalı duruma düştüğü) zamanlarda nasıl bir çözüm ürettin?

nannar
07.Aralık.2012, 13:38
ilk sezonda şampiyonlar ligi ilk 16 kurasında "malaga"nın çıkmış olması bir mesaj mı yoksa? :)

şaka bi yana taktik gerçekten tam Galatasaray'a göre ayarlanmış bir taktik. oyuncu seçimleri olsun oyunculara verilen komutlar olsun... bu yüzden taktik başka takımlar üzerinde kullanılırken biraz da Galatasaray'ın kadrosu örnek alınarak bir takım oluşturulmalı diye düşünüyorum açıkçası.

senden bir de training bekliyorum sevgili nannar. :) şahsen ikisini beraber denemek istiyorum. doğru düzgün bir antrenman programı hazırlayamadım hala. hep bir sıkıntı oluyor. antrenman programı çok detaylı malum. fm2012'deki gibi olsa şimdiye çoktan hallettiydim tabi.

taktikle alakalı sormak istediğim ayrı bir soru var:
ilk sene taktiğine baktığımda alper potuk ve hamit altıntop'u görüyorum orta sahanın ortasında. felipe melo ve selçuk inan'ı denedin mi peki? onlardaki performans nasıl oluyor? bir de sol bek sıkıntısı var tabi. hakan balta'nın olmadığı (sakatlandığı, cezalı duruma düştüğü) zamanlarda nasıl bir çözüm ürettin?

antreman sistemine henüz bakma fırsatım olmadı....

Orta alan seçimlerime gelince,malum melo kiralıktı ve gitti. Yerine Alper'i oynattım. Melo kadar olmasa da fena oynamadı. Selçuk zaten 11'de :) Hamit normalde yedek... Selçuk o mevkide çok iyi maçlar çıkarıyor... Hakan Balta yokken Eboue'yi sola çekip Hamit'i sağ bekte kullandım.

semposezer
08.Aralık.2012, 16:00
hocam GS ile başladım oyuna. senin taktiği kullandım süpr ligde müthiş gidiyorum 5te5 yaptım ama şampiyonlar liginde pek iç açıcı sonuç almadım nedense. ŞL de ilk maçımdan chelsea dan 4 tane yedim acaba daha taktikmi tam oturmadı yada büyük takımlara karşı iş yapamıyomu anlamadım

William Rookwood
09.Aralık.2012, 17:50
Güncellemeden sonra iyi olarak gösterilen hiç bir taktiğin devamlılığı ve işlevi olmuyor. Benimde eski serlerinde hazır taktik alıp üzerine kendi taktiğimi import edişimde tarih oluyor malesef.

remzi1242
09.Aralık.2012, 19:24
Fm2013'de tek bir taktik ile yıllarca giidlmiyor mutlaka 3 taktik olmalı birbiirne yakın şekilde yoksa olmuyor ilk sene nannarın taktiği ile ligi süpürdüm ş.ligi çeyrek final ikinci sene ilk yarı sonu 15 puan 1. ile fark oldu D:

nannar
09.Aralık.2012, 19:32
:D klasik taktikler tarihe karışacak sanırım bu seriyle beraber. o yüzden ben 3'lü modern taktik hazırlayacağım. biri normal oyun için, ikincisi geriye düştüğümüz maçlarda hücum için,diğeri ise daha çok savunmaya yönelik olacak. o zamana kadar bununla idare edin

Daimon Lupus
10.Aralık.2012, 16:17
nannar kardeş ne kadar iyi taktik hazırlarsan hazırla, maç motoru kötü ve oyun genel anlamda dengesiz, lig liderine beş atan takım ertesi hafta aynı taktik ve aynı 11 ile lig sonuncusundan 3 tane yiyip maçı kaybetmez, tamam futbolda her an her şey değişebilir tamam ama böyle bir olay dünyanın hiç bir liginde olmaz 100 maç yapsan sadece 1 kere yenileceğin takımlar seni barcelona gibi oynayıp sahada sürklase ederek evire çevire yeniyorlar, bunun taktikle ilgisi olduğunu sanmıyorum, sadece 4-5-1 taktiği kontrollü futbol ve dengeli takım anlayışı ile başarılı olunuyor, ancak bu taktik ile başarı sağlayabildim, o da beşinci olması beklenen bursayı üçüncü yaptım, 21. haftada galatasaray ile aramda sadece bir puan fark varken ve oyuncular taktiğe alışmış her şey yolunda giderken seri mağlubiyetler ve beraberlikler başladı anlattığım şekilde, oyun gidişata göre bir senaryo yazıyor ve sen ne yaparsan yap o senaryoyu değiştiremiyorsun, bu bazen senin için iyi olurken bazen çok kötü sonuçlar doğuruyor, zaten takıma kanatları kullan dememe rağmen maç sürekli ortadan oynanıyor, yani senin takımının kontrolünü bile yapay zeka üstleniyor ve kendi kafasına göre oynatıyor, şampiyonlar ligi grubundan namağlup çıktığım galatasary ile yine aynı taktik ve aynı oyuncularla farklı bir kariyerde hemde ilk seferinden daha kolay bir grupta sadece 1 puan alıp sonuncu olarak ayrıldım, böyle anlatmakla bitmeyecek saçmalıklarla dolu oyun

nannar
10.Aralık.2012, 21:24
bahsettiğin saçmalıklar yüzünden hem turnuvadan hem de turksportal liginden çekildim. :) Kariyerde ispnya 3. liginde takım yönetiyorum. genelde küçük takımlarda saçma sapan goller atılır ve yenir.alt liglerde böyledir yani. ama eğer üst liglere tırmandığımda da bu durum değişmezse kariyeri de kapatırım...

Daimon Lupus
10.Aralık.2012, 22:07
bahsettiğin saçmalıklar yüzünden hem turnuvadan hem de turksportal liginden çekildim. :) Kariyerde ispnya 3. liginde takım yönetiyorum. genelde küçük takımlarda saçma sapan goller atılır ve yenir.alt liglerde böyledir yani. ama eğer üst liglere tırmandığımda da bu durum değişmezse kariyeri de kapatırım...

beni anladığın için çok mutlu oldum, teşekkürler, similasyon oyunlarında önemli olan grafikler değil oynanabilirliktir ve kullanıcı dostu olması önemlidir, bana zevk vermeyen ve sürekli kaybetmem için çaba sarf eden ve rakip benim yaptığım hataları yapmıyorken, beni sürekli hata yapmaya zorlayan bir oyunun başarılı olduğunu idda edemem, 2012 13ten çok daha iyi bir oyundu her açıdan, si games oyunu ilerleteceğine geriletmiş

sinyor fahri
12.Aralık.2012, 02:31
bir defans oyuncusuyla yakın direkte attırdığın 20-30 gollemi iyi.. messi ve ronaldodan dah fazla gol ve asist yapan griezmanmı gerçekçi..yoksa ligi her zamn yüz golden fazla gol atarak şampiyon olmakmı iyi. ve bunlar için hilleye bile gerek duymadan herkezin yapabilmesimi güzel. arkadaşlar yapmayın lütfen. bazı saçmalıkları kabul ediyorum ama 2012den kat ve kat daha güzel ve gerçekçi bir oyun olmuş..

Daimon Lupus
12.Aralık.2012, 11:18
ben gerçekçilik aramıyorum ki gerçekçilik arasam gider real madridin barcelonanın maçlarını izlerim, uğraşmam fm oynamak ile, bu oyun gerçek değil, oyunun özelliği odur zaten gerçekte yapamayacağın şeyleri yapabilmek

nannar
12.Aralık.2012, 13:29
Ben aslında gerçekçilik arıyorum.Fakat gerçekte geripasa dileriyle kayan bir kaleci görmedim.FM 2013'te maç motoru çok kötü.Onun dışında herşeyi gayet güzel ;)

Daimon Lupus
12.Aralık.2012, 15:31
evet deplasmanda man city ve man utdyi yenmeyi başaran arsenalin stoke cityden ikisi kendi kalesine olmak üzere üç yemesi ve peter crouchun ceza sahası dışından alt 90'a golü atması ve stokeun adete barcelona gibi oynaması çok gerçekçi, bu arada senin yönettiğin takım sürekli aptalca hatalar yaparken, hiç transfer yapmamana rağmen, karşında ki en sıradan takım bile sanki 5 yıldır birlikte oynuyormuşcasına hiç hata yapmadan oynuyor, kendi yönettiğimiz takım sürekli pas hatası yaparken, rakip takımlar adeta hepsi birer barcelona gibi çılgınca ve hatasızca paslaşıyor, senin şutlarının hiç birisi kaleyi bulmazken ki orta saha oyuncularının hepsinin şu özelliği en az 14 rakip takımın sağ beki adeta bir dani alves gibi 30 metreden 90'a asıyor, bu mu gerçekçilik ve ne yaparsan yap nasıl bir taktikle sahaya çıkarsan çık ve nasıl komutlar verirsen ver takım senin dediğin gibi değil kendi bildiği gibi oynuyor hemde taktik uyumu %100 iken, kullanıcının yaptığı ortalar bir türlü yerini bulmuyorken rakip takımların attığı kırk elli metrelik uzun toplar yerini buluyor, yan toptan gol bulmak adete mucize iken rakipler her maç en az bir yan toptan gol buluyor, kimse bana derinliği şöyle ayarla yok stoperlerden biribi durdurucu yap falan demesin, aklınıza gelebilecek her türlü defansif varyasyonu denememe rağmen rakip takımların ki bazen bu takım lig sonuncusu oluyor yan toptan leblebi gibi gol atmasını engelleyemiyorsun bu ve bunun gibi saçma sapan hatalarla dolu oyun ve bu hataları, yapay zekanın yönlendirdiği takımlar hiç ama hiç yapmıyor, sürekli aynı hatalar gerçekleşiyor isterseni üçüncü lig takımı alın isterseniz liginde şampiyonluğa oynayan bir takım alın, isterseniz arsenali alın hep aynı golleri yiyorsunuz, bu mu gerçekçilik

Daimon Lupus
14.Aralık.2012, 17:04
ben böyle saçma oyun görmedim arkadaş, 70 tane farklı taktik uyguladım hiç birisi bir işe yaramadı

Papi44
16.Aralık.2012, 01:03
Hocam indireceğim fakat siteye girmiyor farklı bir link yok mu ?

mustiUA
16.Aralık.2012, 01:05
ben bu taktikle oynayinca mac icindeki hizli taktikler kismi kayboluyor onu nasil acacaz tekrar acaba

nannar
16.Aralık.2012, 01:49
klasik taktikte ayarlandığı için onlar kaybolur.normal bir taktik kullanırsan geri gelir...

nannar
16.Aralık.2012, 01:50
Hocam indireceğim fakat siteye girmiyor farklı bir link yok mu ?

yükleyelim başka yere...

nannar
16.Aralık.2012, 01:52
http://www.sendspace.com/file/5zjdko

Yalnız ben daha iyisini yaptım ya :D Modern taktik düzeninde yeni bir taktik ürettim.Yakında onu da yayınlarım

Papi44
16.Aralık.2012, 01:53
Teşekkürler sonuçları paylaşacagım hocam

mustiUA
16.Aralık.2012, 02:09
klasik taktikte ayarlandığı için onlar kaybolur.normal bir taktik kullanırsan geri gelir...

ben bu yeni oyunda acemi kaldım 2 senedir oynamıyordum dediğiniz tam anlayamadım ama kafamda bişey canlandı becerebilirim belki :) bi de 3 ayrı taktik yapacağım demişsiniz onu ne zamana yaparsınız

rameryem
16.Aralık.2012, 16:22
hocam taktiğini bekliyorum merakla yeni kariyere başlayacağım

mustiUA
17.Aralık.2012, 03:05
hocam ben beceremedim bu hazir taktik olayini baska bi arkadasinkini denedim onda yaptim sizinkinide tekrar denedim beceremedim beni bi aydinlatsaniz bu konuda taktik c isareti var o klasik anlamina geliyo galiba

kartal443
17.Aralık.2012, 21:12
bu taktik olayı benimde canımı çok yaktı hangi takımla kariyer açsam ( küçük ve orta ölçekli takımlar ) hangi taktiği denesem ve hangi oyuncuyu alsam hiçbirşey farketmeksizin kötü oynuyorum. Anlayamadım bir türlü başarılı olamıyorum. 97-98 cm zamanından beri oynuyorum ve 14-15 sene içinde ilk defa bu sene hemde iki kere kovuldum. En son 14-15 sezonunda ingiltereden stokela başladım para çoktu forvete realden Higuain aldım. Her maç büyük küçük takım demeden en az beş altı net pozisyona girip atamıyodum adamlar bi kere gelip gol atıyorlardı ve sonunda kovuldum :( Şimdi sinirlenip liverpoolu aldım ve farklı bir taktikle oynuyorum eğer bundada başarısız olursam kesinlikle oyunda bir sorun vardır. Arkadaşların dediklerine katılıyorum oyunda gariplikler çok fazla inş bi dahaki yamada düzelir.

mustiUA
17.Aralık.2012, 23:28
bana şu klasik taktik olayını bi anlatırmısınız kenar talimatlarını veremiyorum

nannar
19.Aralık.2012, 00:52
klasik taktik dediğimiz diziliş eski tarz taktik,sizin bahsettiğiniz kenar talimatları klasik taktikte aktif değil. modern taktik kullanmanız lazım. (okların görünmediği )

Burak Akmanoğlu
19.Aralık.2012, 00:54
Hocam bana taktik yapmayı öğretebilir misiniz ?

mustiUA
19.Aralık.2012, 01:26
klasik taktik dediğimiz diziliş eski tarz taktik,sizin bahsettiğiniz kenar talimatları klasik taktikte aktif değil. modern taktik kullanmanız lazım. (okların görünmediği )

o zaman ben bu taktiği kullanamayacağım yeni bi taktik bulmam gerek galiba teşekkür ederim yardımınız için :yildiz:

nannar
19.Aralık.2012, 02:11
Hocam bana taktik yapmayı öğretebilir misiniz ?

:) taktik yapmak basit fakat asıl olan işleyen ve başarılı taktik yapmak.bunun da tek bir yönü yok ki. kadro kalitenden,oyuncuların özelliklerine ve bulundugun lige kadar birçok değişken var...

Papi44
19.Aralık.2012, 02:28
Hocam çok gol yiyorum taktikle kesin galibiyet gözüyle çıktığım maçların bazılarını ya berabere kalıyorum yada kaybediyorum genellikle defansın arkasına atılan toplardan ve yan toplardan gol yiyorum kontra diyebiliriz yani neredeyse hep kontradan gol yiyorum ne yapmalıyım ? Sonuçlarda şöyle

http://imgim.com/194incig5629056.png

nannar
19.Aralık.2012, 22:28
Taktiğin eksiği o zaten.Savunma arkasına çok top yiyorsunuz. Biraz zaman sabretmeniz lazım,yakında daha iyi işleyen bir taktik yayınlayacağım inşallah

mcsergeant
21.Aralık.2012, 04:54
Taktiğin eksiği o zaten.Savunma arkasına çok top yiyorsunuz. Biraz zaman sabretmeniz lazım,yakında daha iyi işleyen bir taktik yayınlayacağım inşallah

bekliyoruz

nannar
21.Aralık.2012, 13:39
maç motoru ğişmiş...yeniden çalışmak lazım taktik işini de... hafta sonu vaktim olursa bakcağım

Daimon Lupus
21.Aralık.2012, 13:39
sonunda maç motoru düzeldi

abdulmuttalip
22.Aralık.2012, 18:30
Ulan şu sınav geçsin asıl taktiği ben hazırlıcam

nannar
22.Aralık.2012, 19:13
:D yeni motorda deneyen var mı? nasıl işliyor taktik?

semposezer
22.Aralık.2012, 19:19

hocam işe yaramadı bende yeni motordada grid taktiğinii kullandım bu hiç işe yaramadı. valla bugun yeni bi taktik yapsan harbiden çok sevaba girersin

nannar
22.Aralık.2012, 19:32
:n: dün gece yaptım ve kariyerde kullandım ama sağlamasını yapamadım henüz... bitirsem de ay sonu gibi ancak yayınlarım

serhatkoyu
22.Aralık.2012, 19:54

yeni sürümden önce 9 maç üstüste kazanmıştırm, güncelleme geldi 4 maçta 2 beraberlik 2 mağlubiyet :director: kenarlardan çok gol yiyoruz ama kenarlardan hiç atamıyoruz :D bence bu haftasonu yayınlasan yeni taktiği çok sevaba girersin ;;)

cmyksl55
24.Aralık.2012, 23:19
3 gündür nannar taktikle oynuyorum. ikili forvetle iş yapmıyor ama ikili forvetin tekini forvet arkası yaptım harika işlemeye başladı. eline sağlık dostum son sürüm fenerbahçeyle oynuyorum. tavsiye edilir.

serhatkoyu
24.Aralık.2012, 23:55
yeni sürümler beraber (13.2.1) taktik baya güzel işliyor. Bir kaç eklemeyle beraber nağmuplup şampiyonluklar gelebilir :)

nannar
25.Aralık.2012, 11:15
Forvetin birini AMC'ye çekecekseniz sağdakini çekin...

TheWalkingDead
29.Aralık.2012, 17:28
Merhaba. Taktiği yapan arkadaşa çok teşekkür ederim. Oyunun başından beri bi taktik arayışındaydım. Fenerbahçeye ne denediysem olmadı. sonra bu taktiği gördüm ve yükledim inanılmaz sonuçlar aldım. taktikten önce maçları zar zor kazanırken ya da yenilirken taktikten sonra coştu takım :)

taktikten sonra yaptığım maçlar ve sonuçları (hepsi galibiyet ile sonuçlandı);

http://a1212.hizliresim.com/14/x/hf016.jpg

ama bu taktik için Mehmet Topal'ı feda ettim pişman değilim :) Forvete "Ademilson" u aldım 18 yaşında sao paulo'dan. çift forvet.

Teşekkürler tekrar. (Özellikle real madrid galibiyetinde maç sırasında 6-0 lık gs maçı kadar heyecanlandım)

nannar
29.Aralık.2012, 19:07
Rica ederim ama 6-0 iyi olmamış :n:

TheWalkingDead
29.Aralık.2012, 19:26
Rica ederim ama 6-0 iyi olmamış :n:

Galatasaray'da fırtına gibi şampiyonlar liginde milan'ı falan yendiler grupta birinciler. :)

bu arada real madrid ile yaptığım ikinci maç dahil diğer sonuçları da paylaşayım. fikir edinilsin. taktik gerçekten muazzam. dizilişi de paylaşıyorum. :)

http://f1212.hizliresim.com/14/x/hf4uq.jpg

TAKTİK

http://img427.yukle.tc/images/86802012-12-29_00001.jpg

ilaç gibi geldin nannar mağlubiyeti unuttuk :)

kaanbjk07
29.Aralık.2012, 20:03
Link'e ulaşamıyorum bende denemek isterim indirebilirsem :)

Ralph
29.Aralık.2012, 20:17
Bu taktik ile bir tek ben başarı sağlayamadım sanırım :icon_biggrin:

Burak Akmanoğlu
29.Aralık.2012, 20:32
Bende sağlayamadım Ralf. :D

TheWalkingDead
29.Aralık.2012, 22:21
Bu taktik ile bir tek ben başarı sağlayamadım sanırım :icon_biggrin:

inan belemiyordum bu kadarını. ilk maçlarda orta saha'da abartılı açıklar veriyorduk ama takım alıştıkça taktik kusursuz işlemeye başladı. şimdi çıktım oyundan an itibariyle durum;

http://a1212.hizliresim.com/14/x/hfd8u.jpg

ayrıca kuyt'tan elazığ maçında bu taktik ile aldığım verim;

http://a1212.hizliresim.com/14/x/hfdcv.jpg

trabzon maçında canerden aldığım verim

http://a1212.hizliresim.com/14/x/hfddt.jpg

bu arada ademilson adlı oyuncu gerçekten muazzam 18 yaşında olmasına rağmen sow'u sattırdı bana real'e. :)

rameryem
30.Aralık.2012, 02:54
bende başarısız olmuştum yeni kariyer için nannar hocanın yeni taktiğini bekliyorum fenerbahçeyle başarılı olmuşsun sezon başından beri antremanlarda taktik çalıştırarak taktiğin takıma alışmasını mı sağladın

nannar
30.Aralık.2012, 11:40
son halinde kanatlar önde yalnız.eski halini indirmiş arkadaş :) o yüzdendir belki yorum farklarınız... klasik 4-4-2 olarak yayınladıgımda indirmeyenler sonradan 4-2-4'ü indirmiştir

erpeker1907
30.Aralık.2012, 13:52
nennar hocam en son halini ne zaman yüklersiniz ay sonu da geldi de dört gözle bekliyoruz :)

Ravenholm
31.Aralık.2012, 00:31
linkte problem var sanırım. Alternatif link varmı ?

nannar
31.Aralık.2012, 01:00
site bazen açıyor bazen açmıyor..

ben kullanmıyorum artık ama sanırım bu taktiktir...

http://www.sendspace.com/file/eufkqp

Ravenholm
31.Aralık.2012, 01:13
site bazen açıyor bazen açmıyor..

ben kullanmıyorum artık ama sanırım bu taktiktir...

http://www.sendspace.com/file/eufkqp

Kariyerimde yeni sezonda işler hiç iyi gitmiyor farklı taktikler denemek istiyorum.

any0ne19o7
31.Aralık.2012, 02:05
Ben şunu soracaktım ilk mesajda en alttaki resimdeki takım konutları menüsünü nasıl elde ediyoruz ya da bende neden pres pas türü gibi komutlar çubuk olarak değilde daha kısa varsayılan daha seri vs gibi 3 seçenekle çıkıyor ? birde taktikte gözüken oyuncuların defansif mi ofansif mi rolü olduğunu gösteren okları sizmi eklediniz :) ?

tontonzola
31.Aralık.2012, 02:26
kardeş taktiğini kullanmaya başladım ilk maç bayer munih 4-1 yeniliyorum dedim buda mı patladı derken 5-4 maçı aldım arkasından bjk 2-0 inşallah böyle gider
http://a1212.hizliresim.com/14/z/hh2wx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

muratzihni
01.Ocak.2013, 12:11
Ben en son verılen lınktekını ındırdım. Sol bek ve sol acık one cekılmıs. ıkılı forvetın tekı gerı cekılmıs. kullanan arkadaslar bunu mu kullanıyor yoksa taktıgın ılk halını mı ?

playeray
01.Ocak.2013, 15:16
Taktik klasik taktik şeklinde olduğu için indirmemiştim. Fenerbahçe 6-0 Real Madrid gibi bir sonucu gördükten sonra hiç indirmem artık. :D

TheWalkingDead
02.Ocak.2013, 02:57
Taktik klasik taktik şeklinde olduğu için indirmemiştim. Fenerbahçe 6-0 Real Madrid gibi bir sonucu gördükten sonra hiç indirmem artık. :D

o bi kez oldu oyunda bazen oluyor. takımın o anki durumu oyuncu moralleri ronaldo ve casillas'ın sakatlığını göz önünde bulundurursak anca öyle mümkün oldu.

şu an bu taktikle ikinci sezonumdayım. süper kupada totenham'ı eledim ve avrupa gruplarda kayıpsız gidiyorum. bi bjk ile 0-0 kaldım o da bjk'nin tarihindeki en kötü sezona denk geldi.

http://img434.yukle.tc/images/7822013-01-02_00001.jpg

JohnConner
11.Ocak.2013, 20:30
ilk sayfadaki linkten indirdim taktiği kanatlar öne çekilmiş durumda son hali bu mudur acaba taktiğin?

53Erdogan
11.Ocak.2013, 23:28
ilk sayfadaki linkten indirdim taktiği kanatlar öne çekilmiş durumda son hali bu mudur acaba taktiğin?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=112260

Burada taktiğin son hali.

GKTGBRN
24.Ocak.2013, 19:59
Link problemli sanırım. Tekrar yükleme şansın var mı kardeş?

Eguet
24.Ocak.2013, 20:46
bu taktigi kullanmaya basladıktan sonra takımda gözle görülür bi degişiklik oldu fakat penaltı problemi yüzünden belimi dogrultamıyorum abartısız her maç penaltı oluyor bi maçta 3 penaltı oldugunu gördüm artık resmen yıldım nası ayarlayacagz bunu ya :D

nannar
25.Ocak.2013, 17:05
stoperlerini değiştir :) ya da kim penaltıya sebebiyet veriyorsa onu...

cangezer07
29.Ocak.2013, 19:11
Üstad bu taktik bir Çılgın Resmen .. Türkiye Kupasında Bayrampaşa'ya elendikten sonra artık taktiğimdeki sorunları bulmak amaçlı forumda araştırmalar yapıyordum.. Sizin taktiğinizin bana uygun olabileceğini düşündüm bu nedenle elendikten sonra Eskişehirspor maçı ile sizin taktiğinizi kullanmaya başladım sonuçu aşağıda .. ilk maçta es-es deplasmanda 3-2 yenildim ama sonra inanılmaz bir form grafiği yakaladım .. Dün gece 13 Saat 27 Dakika Oynadım FM .. Size Teşekkür yazmayı borç bildim şu an yeni uyandım FB maçından devam edeceğim :)) Ligte 3.Sıradayım Gs ve Fb puan kaybetmiyor malesef..
İki takımlada deplasmanda oynayacağım bakalım görelim ne olacak :)
Cenk Son 9 Maçta 8 Clean Sheet yaptı..Takımın taktikle uyumu inanılmaz oldu..

Teşekkürler Tekrardan .. Versiyonum 2.2 ..

http://i.imgur.com/GsxAPmG.png

http://i.imgur.com/tDbwdk5.png

nannar
30.Ocak.2013, 00:38
işe yaramasına sevindim. ben bir tane daha klasik taktik yapmaya çalışacagım ama vakit bulamıyorum...

NeymaR
03.Şubat.2013, 20:07
Linkler gitmiş kardeş

balinger
03.Şubat.2013, 20:42
taktıgı sıvassporun orjınal kadrosuyla denıyorum(transfersiz) çok atıp çok yıyen bır goruntu var suan 10.hafta sonunda 4.sıradayım

yunuscimbom_2005
04.Şubat.2013, 01:48
Link uçmuş :(

nannar
04.Şubat.2013, 21:10
http://www.sendspace.com/file/ungd6v

yunuscimbom_2005
05.Şubat.2013, 03:38
Sağolasın hocamm

turanist1990
05.Şubat.2013, 14:47
Abi indirdiğim dosyayı nasıl oyuna ekleyip aktif hale getiriyoruz bilgilendirebilir misin ? Teşekkürler şimdiden.

nannar
05.Şubat.2013, 20:18
belgelerim-sports intiractive-fm 2013 klasöründe"tactics" klasörüne atacaksın. oyundada taktik ekranında sol üstten taktikleri yönet yazan yere girip içe aktar diyerek bu taktiği seçeceksin.

okocha6
06.Şubat.2013, 02:55
Galatasaray'da fırtına gibi şampiyonlar liginde milan'ı falan yendiler grupta birinciler. :)

bu arada real madrid ile yaptığım ikinci maç dahil diğer sonuçları da paylaşayım. fikir edinilsin. taktik gerçekten muazzam. dizilişi de paylaşıyorum. :)

http://f1212.hizliresim.com/14/x/hf4uq.jpg

TAKTİK

http://img427.yukle.tc/images/86802012-12-29_00001.jpg

ilaç gibi geldin nannar mağlubiyeti unuttuk :)

Beyler okları nasıl yapıyorsunuz ben yapamadım.

turanist1990
06.Şubat.2013, 16:31
belgelerim-sports intiractive-fm 2013 klasöründe"tactics" klasörüne atacaksın. oyundada taktik ekranında sol üstten taktikleri yönet yazan yere girip içe aktar diyerek bu taktiği seçeceksin.

Çok teşekkür ederim abi.Chelsea takımına uyguladım taktiği ufak bir diziliş değiştirmesiyle harika oldu (forveti tek santrafor olarak Torres, arkasına Mata'yı koydum) Klasik taktiğini iple çekiyorum :)

lufy33
08.Şubat.2013, 12:27
nannar kardeş bundan önceki sürümlerinde excel tablosu ile taktik hazırlama şablonu vardı onu tekrar 2013 için uyarlayabilirmisin

nannar
08.Şubat.2013, 20:33
yaparım desem yalan olur :)

NeymaR
08.Şubat.2013, 22:12
nannar yeni taktik yayınlıycakmısın

nannar
08.Şubat.2013, 22:14
dergide inşallah...

edrogumos
13.Şubat.2013, 08:15
linki yenileyebilir misin..

nannar
13.Şubat.2013, 12:00
bu yeniya işte...

http://www.sendspace.com/file/ungd6v

abdulmuttalip
15.Şubat.2013, 22:22
Maç öncesi rakip hakkında bilgilendirmeyi maç boyunca asistana yaptırabiliyormuyuz? Karşı takım değişiklik yaptıkça manuel olarak asistana yaptırmak zorunda kalıyorum,bunun otomatik olması mümkün mü acaba?

osman erbil
16.Şubat.2013, 00:44
Üstad bu taktik bir Çılgın Resmen .. Türkiye Kupasında Bayrampaşa'ya elendikten sonra artık taktiğimdeki sorunları bulmak amaçlı forumda araştırmalar yapıyordum.. Sizin taktiğinizin bana uygun olabileceğini düşündüm bu nedenle elendikten sonra Eskişehirspor maçı ile sizin taktiğinizi kullanmaya başladım sonuçu aşağıda .. ilk maçta es-es deplasmanda 3-2 yenildim ama sonra inanılmaz bir form grafiği yakaladım .. Dün gece 13 Saat 27 Dakika Oynadım FM .. Size Teşekkür yazmayı borç bildim şu an yeni uyandım FB maçından devam edeceğim :)) Ligte 3.Sıradayım Gs ve Fb puan kaybetmiyor malesef..
İki takımlada deplasmanda oynayacağım bakalım görelim ne olacak :)
Cenk Son 9 Maçta 8 Clean Sheet yaptı..Takımın taktikle uyumu inanılmaz oldu..

Teşekkürler Tekrardan .. Versiyonum 2.2 ..

http://i.imgur.com/GsxAPmG.png

http://i.imgur.com/tDbwdk5.png

Üstad sen ne yapmışsın be ya. Feda yılında, böyle imkansızlık içinde iyi oyuncular almışsın. Anderson- Nolito- Ademilson- Jeffren valla helal olsun ama mali durumu bayağı yıpratmışsındır.

Ayrıca başarılı olmana- bir Beşiktaşlı olarak- sevindim.

samba_mustafa
16.Şubat.2013, 01:49
taktik güzel fakat rakip keleye cok rahat geliyor biraz iyi ise rahat goller bulabiliyor ben bayern de olduğum için çok sorun olmasada daha zayıf bir takımda savunma delik deşik bile olabilir.Ama bayern gibi takımlar için ideale yakın bir taktik emeğine sağlık

cangezer07
16.Şubat.2013, 05:29
Üstad sen ne yapmışsın be ya. Feda yılında, böyle imkansızlık içinde iyi oyuncular almışsın. Anderson- Nolito- Ademilson- Jeffren valla helal olsun ama mali durumu bayağı yıpratmışsındır.

Ayrıca başarılı olmana- bir Beşiktaşlı olarak- sevindim.

Eyvallah :)) Quaresma'yı sattım 11 Milyon Euro'ya şu an takımım inanılmaz :))

bangbangstar
09.Mart.2013, 16:16
Bir tek bende işe yaramadı bu taktik sanırım. Beşiktaştan kovuldum Antalya'ya geçtim. Oradanda kovuldum Trabzona gittim. Oradanda kovuldum oyunu sildim cd yi balkona astım güvercin gelmesin diye :) şaka şaka yeni kariyer açtım başka taktik deniyorum şimdilik 2. yim bakalım.

capbar1369
16.Mart.2013, 02:35
Linkte sorun var , bende de bulunamadı diyor ...

HAKANCAD
16.Mart.2013, 12:50
Wolwes ile Premier lige çıktım tek kullandığım taktik..

nannar
16.Mart.2013, 13:35
ilk sayfadan ziyade sonlarda yayınladıgımız linkler sağlamdır

tombul taho
25.Nisan.2013, 16:15
Galatasaray'ın şu anki kadrosuna göre nasıl kurmak lazım peki taktiği? yani 4-4-2 olduğu Sneijder solda kalacak mecbur çünkü sağda Hamit ortada ise Melo ve Selçuk oynayacak.

bu arada 5-6 maçtır bu taktikle oynuyorum çok ilginç skorlar aldım şaşıracaksın nannar :) günün ilerleyen saatlerinde ekleyeceğim ekran görüntüsünü.

bir de bu klasik görünümle hazırlanmış bir taktik sanırsam di mi? herhangi bir mevki talimatı çıkmıyor çünkü bende. "yüklen", "kontra" vs gibi alanlar da çıkmıyor maç esnasında..

nannar
26.Nisan.2013, 10:33
Evet klasik taktik... Sneijder için forvetlerden birini AMC'ye çekip ayarlarını kurcalaman gerekebilir. En kolayı sağ SC'yi çekip otomatik olarak "ofansif ortasaha" olarak belirlemek olacaktır :)

tombul taho
26.Nisan.2013, 17:20
dün bütün gün (gece de dahil olmak üzere zira 04:30du sabah yattığımda) bu taktiği Sneijder'lı Drogba'lı Galatasaray üzerinde kurcalaya kurcalaya denedim. eğrisiyle doğrusuyla tartıp biçtim. ilk haftalarda çok enteresan sonuçlar alsam da takım 7-8 hafta sonra taktiğe alışabildi neyseki. :) henüz 1 sezonu belki bitiremedim ama Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Türkiye Ligi ve Türkiye Kupası'nda oynadığım maçları aşağıdaki ekran görüntülerinde görebilirsiniz.

http://oi40.tinypic.com/314fbrp.jpg
http://oi40.tinypic.com/4jszkx.jpg

bir kaç not aldım taktikle ilgili. sezonu bitirdikten sonra onları da yazacağım. ;)

tombul taho
27.Nisan.2013, 05:18
asagidaki ekran goruntusunde de gordugunuz uzere hem Ziraat Turkiye Kupasi'nda hem de UEFA Avrupa Ligi'nde ilk sezonda bu taktikle SAMPIYON olmus bulunmaktayim. ligde ise 3 puan farkla fenerbahcenin arkasinda ikinci oldum ama bu tamamen benim kendi hatamdan kaynaklaniyor. cunku lider durumdayken Orduspor ve IBB maclarini as oyuncularimin yorgunluklarindan oturu yedek kadroyla oynamak durumunda kalinca ikisini de kaybettim. ilk sezon bu saat itibariyle (04:17) sona erdi. yarin detayli bir sekilde taktik hakkinda fikirlerimi belirtecegim. herkese iyi geceler.

http://j1304.hizliresim.com/18/v/mhc4q.jpg

JohnConner
29.Nisan.2013, 19:05
taktik 13.3 te işe yaramıyor sanırım 4-2-4 (4-4-2) taktik lazım hocam şunu 13.3 e uyarlasan ne güzel olur :)

tombul taho
30.Nisan.2013, 23:34
taktik 13.3 te işe yaramıyor sanırım 4-2-4 (4-4-2) taktik lazım hocam şunu 13.3 e uyarlasan ne güzel olur :)
ben 13.3'le oynuyorum sonuçlar yukarda..

omersal
01.Mayıs.2013, 00:56
link kırık sanırım

nannar
01.Mayıs.2013, 00:59

taktiği yükleyip linki yazıverir misin buraya? ben silmiş olabilirim..

JohnConner
01.Mayıs.2013, 16:26

hocam link kırıkmış taktiği upload edip koyabilir misin buraya?

EK : 4.sayfadaki link sağlammış dostum ordan indirdim

EK2 : Sen sağ st yi amc ye çekip sneijderi orda oynattın sanırım sonuçlarına baktım taktiğin kendi kullandığın halini upload edip koysan çok makbule geçer hocam :)

tontonzola
04.Mayıs.2013, 00:10
en son 2013 taktiğini yükledim fakat oyunda taktik aktarılamadı diyor neden acaba taktiğin başında C harfi var

tombul taho
05.Mayıs.2013, 16:00
Sen sağ st yi amc ye çekip sneijderi orda oynattın sanırım sonuçlarına baktım taktiğin kendi kullandığın halini upload edip koysan çok makbule geçer hocam :)
ben taktiği hiç değiştirmedim. kullandığım ilk on biri aynen yazıyorum:

--------------- muslera ------------------
eboue --- semih --- dany --- hakan ---
----------- melo ---- selçuk -------------
hamit -------------------------- sneijder
---------- drogba --- burak -------------

sneijder sol tarafta da gayet başarılı oluyor. oyuncu değişikliği için sol tarafta hakan <-> riera, sneijder <-> amrabat; sağ tarafta eboue veya hamit yerine sabri; dany veya semih yerine gökhan zan; forvette drogba <-> umut değişiklikleri yaptım çoğunlukla

özellikle ekran görüntülerine bakarsanız deplasmanda çok iyi neticeler aldığımı görürsünüz. bence bu taktik ofansif gibi görünmesine rağmen defansif olarak da iyi bir şekilde hazırlanmış bir taktik. ayrıca deplasmanlarda gol bulabilme olasılığınız da çok yüksek oluyor. bir şekilde kitliyosunuz deplasmanda. :)

tontonzola
07.Mayıs.2013, 23:15
en son 2013 taktiğini yükledim fakat oyunda taktik aktarılamadı diyor neden acaba taktiğin başında C harfi var

bu soruyu yazmıştım ama cvp yok
sizden ricam taktik diziliş resmini ve takım komutlarının resmini koyarsanız sevinirim

tontonzola
11.Mayıs.2013, 04:04
taktiği sonunda aktarabildim taho kardeş ellerin zekan oyun anlayışın dert görmesin galatasaray ile hiç transfer yapmadan lig de su anda 12 mac 11 g 1 b 0 y atılan 40 yenen 6 drogba adeta külleinden yeniden doğdu ligde 12 gol şmp liginde 6 gol babaaaaa buyuksun

tontonzola
11.Mayıs.2013, 04:09
http://p1305.hizliresim.com/19/c/my7m5.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Ahmet Göktaş
19.Mayıs.2013, 00:27
Bence başarısız bir taktik , yine de emeğin için teşekkürler ama GS o kadroyla defult 4-4-2 ile çıksam zaten aynı maçları kazanırdım. Onun dışında asıl taktiğin başarılı olup olmadığının kıstas olacağı maçlarda galibiyet alınamamış neredeyse. Benim görüşüm.

n10da
19.Mayıs.2013, 05:45
Bence Taktik Gayet Başarılı Milli Takımla Dünya Kupasına Direk Katılıyom Grupta Bir Tane Beraberlik Aldım Oda İlk Maçta Hollandaya O Kadar Gerisi Galibiyet :D

http://m1305.hizliresim.com/19/m/n6v7s.png (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fbit.ly%2Fc25MCx)

Dünya Kupası Başlasın Onun Sonuçlarınıda Koyucam...

Flawless Victory
02.Haziran.2013, 23:19
Abi GS'da ise yaramadı diyeceğim ayıp olacak. Gerçi liderim ama cok zorlanıyorum yav. Yani yaramadı derken futbol mutbol yok balla gidiyor.

nannar
03.Haziran.2013, 01:53
:) bunun üzerinden çok sular geçti... şu an nasıl işliyor bilemiyorum

Flawless Victory
03.Haziran.2013, 08:52
Arkadaş taktiğine sahip çıksana. İnsan bi günceller. Şampiyon olamazsam hemen burada biterim haberin olsun. :p Takım hazırlık kampını bu taktikle yaptı. :)

nannar
03.Haziran.2013, 10:28
"FM açıyormusun?" diye bir sorsana :D Turnuvaya girersem anca...

Flawless Victory
03.Haziran.2013, 23:54
Şimdi müteahhit bina yapsa sonra bina yıkılsa "bana ne artık bina yapmıyorum" diyebilir mi? Biz de hakkımızı ararız. :p

nannar
04.Haziran.2013, 00:47
:n: sen de haklısın ...

nannar
13.Haziran.2013, 14:49
Gelecek hafta okullar kapanınca mesai saatlerinde okulda oyun oynamaya başlarsam yeni bir taktik hazırlayacagım :) FM oynamıyorum uzun süredir...

phenerlee
15.Haziran.2013, 22:32
sabah açtığım Fenerbahçe kariyerimde an itibariyle ligin 18.haftasında kovulduğum taktik oldu :) şampiyonlar liginde 2.tura çıktım gruplardan ancak, ligde 4. sıradaydım kovuldum.

jevox06
19.Haziran.2013, 21:36
Gelecek hafta okullar kapanınca mesai saatlerinde okulda oyun oynamaya başlarsam yeni bir taktik hazırlayacagım :) FM oynamıyorum uzun süredir...

Bence de kardeşim artık şunun yenisini hazırlasan çok iyi olacak . Çünkü yani bayağı eskidi bu taktik. Senin gibi bir ustadan artık bir Grid taktiği gelmesi lazım bence . ne eksiğin var tactikzz'den senin :D:D

berkayualise
21.Haziran.2013, 17:20
http://www.sendspace.com/file/ungd6v bu linkteki taktiği indirdim harika bir taktik; hazırlık maçlarında river plate,hamburg vs kaliteli takımlarla oynadım en az 2 farklı bitti maçlarım tüm hazırlık maçlarını kazandım granada hariç onla berabere kaldım ama yedek oyuncularla başlamıştım maça. Çok teşekkürler nannar

inter_23
28.Temmuz.2013, 01:52
Bu taktiği genelde kullanıyorum. Ama son günelleme geldikten sonra pek başarılı olmadı sanki.
Manchester City
Manchester United
Arsenal
Juventus
Zenit

Bu takımlarda uyguladım. Son güncelleme ilgili bir gelişme olacak mı?

ysf1461
28.Temmuz.2013, 02:27
Şimdi hocam bu taktikde 4-2-4 mü daha iyi olur fenerbahçe için yoksa klasik 4-4-2 mi daha iyi olur ?
Ona karar veremedim.Yukarıdaki arkadaş estirmiş kupalarda ama hangi sürüm ve hangi taktik,onu çözemedim henüz.

verletzen
07.Ağustos.2013, 23:14
link ölmüş eto'o bitmiş

na4master
03.Aralık.2013, 15:40
Abi Link Kırık Dosyatc De Yok Yeni Link? Bide 2.lig Takımlarına Gider Mi