PDA

View Full Version : arkadaşlar cvap kısmına resminizi nasıl yapıştırıyosunuz?bir türlü yapamadım :(

hasmert06
01.Aralık.2012, 13:05
fm deki resimlerimi paylaşmak istiyorum.oyundaki resimlerimi masaüstüne attıktan sonra.forumda cevap yerine nasıl paylaşabilirim.yardım ederseniz sevinirim

lakin1907
01.Aralık.2012, 13:10
google'da resim nasıl upload edilir diye aratıp ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin. Hiç bilgin yok sanırım. Sonra upload ettiğinde resmi, o site sana bir adres veriyor onu buraya başına ve sonuna yazıp koyuyorsun oluyor.

lionelforlan
01.Aralık.2012, 13:11
2 dağ 1 güneş var oraya tıkla resmin linkini gir tmm dır ama önce resmi upload etmen gerek

ReaList
01.Aralık.2012, 13:20
2 dağ 1 güneş var oraya tıkla resmin linkini gir tmm dır ama önce resmi upload etmen gerek

:D

Resmi 3 şekil alabilirsin.
1- Klavye'den printscreen tuşuna bas, painti'i aç crtl ve v tuşuna aynı anda bas, yapıştır. Resmini kaydet.
2- Oyun içindeyken f12 tuşuna bas Steam'a sağ tıkla "Ekran Görüntüleri" kısmında resmi görebilirsin.
3-Alt ve f9 tuşlarına aynı anda bas, Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\screenshots içinde resmi bulabilirsin.

Resmi aldıktan sonra http://www.hizliresim.com/ sitesine gir ve resmini yükle. Yüklenen resim için sana bir link verecekler, o linki kopyala, burada yeni bir mesaj yazacakken üst sekmelerde sarı logo olan üstüne geldiğinde "Araya Resim Ekle" yazan kısma tıklayarak linki kopyala ve tamam de. İşlem hallolmuştur.