PDA

View Full Version : Kayıtlı Oyun Yüklenemedi Hatası

Alper8
07.Aralık.2012, 03:09
Arkadaşlar oyunumu tam kayıt ederken elektrikler kesildi ve şu an oyunu tekrar yüklerken "Kayıtlı oyun yüklenemedi" diyor bunun için her hangi bir çözüm yok mu? Kayıt da geriye gitme veya bir şekilde açma?

ReaList
07.Aralık.2012, 03:12
Böyle bir durum olması durumunda en son kayıt ettiğin dosyayı yedekler. Kayıtlı Oyun Aç diyerek görebilirsin.

Alper8
07.Aralık.2012, 03:16
balde bende aynı şekilde biliyordum ama o da olmadı, yedeklememiş.

ReaList
07.Aralık.2012, 03:20
Eğer yedeklememişse, -yanılmıyorsam- çözümü yok.

Alper8
07.Aralık.2012, 03:22
:( off off.. bütün kariyer gitti.. teşekkür ederim ilgilendiğin için umarım bir çözümü vardır yardımcı olacak birileri çıkar.. teşekkür ederim..

YakoRYV
27.Aralık.2012, 16:54
Önceki sürümü geri yükle diyerek çözebilirsin sorunu, ne gelirse şansına..

Bonzi
06.Şubat.2013, 20:09
Dün gece oyunu oynarken bir ara bilgisayara bir şey oldu ve kendini resetlemek durumunda kaldı. Hatta 2 kere falan tekrarlandı bu durum. Bu ilk kez olduğu sırada lig öncesi hazırlık maçının ortasındaydım. Şimdi o oyuna girmeye çalıştığım zaman bana "Kayıtlı oyun yüklenemedi" şeklinde bir uyarı veriyor ve söz konusu oyuna giriş yapamıyorum. Elimde başka bir kariyere ait olan save dosyaları var ve onlarla denediğimde sorunsuzca oyuna giriş yapabiliyorum.

Ben, bu saatten sonra kendi oyunuma giriş yapamayacak mıyım artık?

mustiUA
07.Şubat.2013, 15:05
benim çoğu zaman aklıma gelmiyor yapmak ama bundan sonra olmaması için önerebileceğim bi şey var oyunu kaydedip kapattıktan sonra save dosyasının bir kopyasını d'ye ya da bi flash disk'e almanız windows çökse bile oyununuz elinizde olur böylece. Ama bozulduysa artık yapabileceke bişey yok bildiğim kadarıyla

edrogumos
12.Şubat.2013, 19:19
Bu hatayı bende almaya başladım ve oyunuma ait son 3 farklı kaydım açılmıyor.. 2017-18 sezonunda böyle bir hata aldım ve tekrar başmaya hiç hevesim yok.. tekrar başlasam bile aynı hatayı almayacagımın garantisi yok..

cengavs
14.Şubat.2013, 23:19
ben aynı sorunu 2022 yılında yaşadım oyundan bayağa soğudum