PDA

View Full Version : OLT Regen Yüzleri

vivoperlei
09.Aralık.2012, 17:53
http://www.fmscout.com/assets/downloads/fm13/old-expanded-hair-pack-v3-preview.jpg

Özellikler

Daha önceki versiyonlara göre güncelleştirilmiş saç stilleri
Regen oyuncuların daha önce sadece başları görünüyordu; artık tişörtleri de var
Oyuncuların karakterlerini ön plana çıkarabilecek yeni sakal seçenekleri geliştirildi
Kel oyuncular artık kirli sakallı veya sakallı da görünecekelr
Melez oyuncular kategorisi

Dosyayı indirmek için tıklayınız (http://www.mediafire.com/?5cbb0sdtpf1s83b).

Kurulum

"olt hairpack" dosyasını \Steam\steamapps\common\football manager 2013\data\facegen\hair\ dizinine çıkartın.

İndirdiğiniz dosyayı, orijinal dosyaların (afro, asian, euro, hispanic) üzerine yazmayınız. "olt hairpack" dosyası, diğer dosyalarda birlikte bu dizinde bulunmalıdır.

Not: Oyunu yüklediğinizde yeni saç stilleri otomatikman görünecektir; ancak sadece yeni çıkacak olan Regen bunlara sahip olacaktır.

Bu paket, O'Leary's Trainee tarafından hazırlanmıştır.

nekop
10.Aralık.2012, 17:56
Teşekkürler.

lakin1907
10.Aralık.2012, 18:42
Teşekkürler paylaşım için, kullanan var mı bu pakedi?

reisbulut
14.Aralık.2012, 15:12
Paylaşım için teşekkürler.

vivoperlei
14.Aralık.2012, 15:30
Teşekkürler paylaşım için, kullanan var mı bu pakedi?

Ben kullanıyorum. Gayet başarılı bir çalışma olduğu kanısındayım.

cureshot
14.Aralık.2012, 16:00
Güzel gerçekten, oynanabilirliği arttırıyor.

nekop
20.Aralık.2012, 11:23
Tek yumurta ikizi olan binlerce oyuncu olması can sıkıcı oluyordu. Bu sayede sayı azalmış oldu. Tekrar teşekkürler, kullanmayanlar biran önce kullanmaya başlasın. :)

chosen1
11.Şubat.2013, 15:17
Ben indirdiğim dosyayı bulunanların üzerine yazdım her hangi bir sorun olur mu?

Ralph
11.Şubat.2013, 19:30
Ben bugün yükledim bunu, oyundan çıkıp tekrar girdim ve bütün regenlerimin yüzü değişmiş. Kimin kim olduğuna alışmıştım kötü oldu. Bir yanlış mı yaptım yüklerken acaba?

KANaryaa3
14.Şubat.2013, 15:22
Ben bugün yükledim bunu, oyundan çıkıp tekrar girdim ve bütün regenlerimin yüzü değişmiş. Kimin kim olduğuna alışmıştım kötü oldu. Bir yanlış mı yaptım yüklerken acaba?

Kurtlar Vadisi temasına geçmişsindir:))

attirson
14.Şubat.2013, 15:38

Aynen bende de bu oldu.

vivoperlei
14.Şubat.2013, 15:49

Doğrusu ben dikkat etmedim buna. Dosya hakkında verilen bilgilerde sadece yeni çıkacak olan regenlerin yüzlerinin değişeceği yazılıydı. Belli ki hepsinin değişiyormuş.

Ralph
14.Şubat.2013, 15:54
Öyle olduğu için geri aldım ben. Bir de açıkçası pek beğenmedim. Çok yapmacık duruyor. Ya da biz yıllardır öncekilere alışmışız, ondan öyle geliyor olabilir bana.