PDA

View Full Version : Aynı Steam Hesabından LAN Oynamak ?

lepreachun
10.Aralık.2012, 05:07
Arkadaşlar oyunu 3 arkadaş ortak steam üzernden almayı düşünüyorum. Daha önce oyunu 3 Pc ye kurabildiğimizi duymuştum ( bu konuda bilgim eksik ) ancak offline olma durumuyla ilgili şeyler okudum o biraz kafamı karıştırdı.
Şimdi oyunu aldıktan sonra aynı ev ortamında nete bağlı olmadan LAN olarak 3 arkadaş oynayabiliyor muyuz ? Eğer bu mümkünse alacağım yoksa büyük bir hayal kırıklığı olacak.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

Spe1907
13.Aralık.2012, 23:32
önceki senelerde oluyordu bu ama bu sene olmuyor malesef.. online oynamanın tek yolu steamden oynamak bu durumda da 3ünüzün aynı anda online olması gerekio ki, tek key ile aynı anda 1 den fazla kişi online olamıyor.

Redrum
14.Aralık.2012, 02:13
Bu durumdan ben de çok muzdaribim galiba oynanmıyor...

muztava
14.Aralık.2012, 12:37
Bu durumdan ben de çok muzdaribim galiba oynanmıyor...

Muzdarip derken? Zaten olması gereken şey bu. 3 kişi oynayacaksa 3 oyun alınması gerekir.

Redrum
14.Aralık.2012, 16:19
Muzdarip derken? Zaten olması gereken şey bu. 3 kişi oynayacaksa 3 oyun alınması gerekir.

Bir oyunu 2 arkadaş ortak aldık bu yüzden tek tek oynayabiliyorken, ortak kariyer yapamıyoruz. Ve bu konudan muzdaribim?

europeanconquer
14.Aralık.2012, 19:04
Geçen yıl ben online abim offline iken ortak oynayabiliyorduk(hamachi olmadan) ama bu yıl Steam'in müthiş icadı geldi ve oynayamıyoruz.Aynı evde ortak oynayabilmek için 2 farklı oyun mu alacağız şimdi biz ? Ne kadar saçma bir uygulamadır yahu bu ? Hakkımı helal etmiyorum ben.Hadi bütün hatalarına katlandık da bu da olmaz ki be kardeşim.

emretagci
16.Aralık.2012, 01:48

bunun nesi olması gerekiyor ki LAN'dan hızlı oynamak varken neden online oynasın inanlar

Cengo
16.Aralık.2012, 03:01
LAN desteği verilmedi. SI Games forumlarında talep eden kullanıcılar var. Bu bir tercih meselesi. Multiplayer oynamak istiyorsanız Internet game oynamak zorundasınız.

Yeni konu açarsanız aynı içerikten dolayı kapanabilir, görüşlere ulaşmak için: http://community.sigames.com/forumdisplay.php/309-Network-Game-Issues

darkpart2
20.Aralık.2012, 02:07
Geçen yıl ben online abim offline iken ortak oynayabiliyorduk(hamachi olmadan) ama bu yıl Steam'in müthiş icadı geldi ve oynayamıyoruz.Aynı evde ortak oynayabilmek için 2 farklı oyun mu alacağız şimdi biz ? Ne kadar saçma bir uygulamadır yahu bu ? Hakkımı helal etmiyorum ben.Hadi bütün hatalarına katlandık da bu da olmaz ki be kardeşim.

Aynı durum bende de var yüzde yüz haklısın