PDA

View Full Version : buyuk yıldızları transfer etmek

hakanmaya18
08.Haziran.2006, 17:17
arkadaslar fm06 da yıldız oyuncular cok zor ve cok buyuk fıyatlara ancak transfer edılebılıyor ornek olarak ıbrahımovıc ve adrıanoyu verebılırız,adrıano 25 den acılırken 50 den assagıya transfer edılemıyor veya ıbrahımovıc 33 den acılırken 75 ten assagıya transfer edılemıyor,eger sız edebılıyorsanız lutfen nasıl edıldıgını soylesın,:o

pessy
08.Haziran.2006, 17:25
hile:D ama ben kullanmıyorum...

barman
08.Haziran.2006, 17:32
bencede tek çare hile bende tercih etmiyorum emeğinle oyna yıldız almana gerek yok yıldız yetiştir makul fiyata sat......

dentaconstantin
08.Haziran.2006, 18:20
cevabı başarı avrupada her sene başarılı olman şart ama bu da neredeyse imkansız ama avrupa maçlarında aç kapa yapacak kadar sabırlıysan bişey diyemem...

gookhan
08.Haziran.2006, 19:14
ole yıldızları belki alamazsin ama takımda yedek konumdakılerı ucuza getirebilirsin yani rotasyon sistemine bak once

LaKe
08.Haziran.2006, 21:18
İbrahimoviç'e karşılık çok ünlü 2 tane oyuncunu verirsen gelir. :D ben öyle almıştım.

gookhan
08.Haziran.2006, 21:22
İbrahimoviç'e karşılık çok ünlü 2 tane oyuncunu verirsen gelir. :D ben öyle almıştım.benim takaslarim kımı werırsem werııım kabul olmuo kımlerı werdın?

cüneyt11
08.Haziran.2006, 21:46
o da doğru da.bi de aylık taksit vermeyi dene.ondan sora senle pazarlık yapıyolar.ama yine de alıoysun yıldız adamları.

LaKe
08.Haziran.2006, 21:49
benim takaslarim kımı werırsem werııım kabul olmuo kımlerı werdın?

Ben GS'deyken Ümit Karan(2.sezonuydu Altın Ayak ödülü + Dünya Kupasının en iyi forveti) + Fabio Grosso(1 sezonda 40 asist, Dünya Kupası asist kralı, en iyi orta saha oyuncusu, avrupanın en iyi orta sahası :D ) + 3 MN Sterlin.;;) karşılığındada İbrahimoviç'i aldım.

SezaiAbi
08.Haziran.2006, 23:55
Ben GS'deyken Ümit Karan(2.sezonuydu Altın Ayak ödülü + Dünya Kupasının en iyi forveti) + Fabio Grosso(1 sezonda 40 asist, Dünya Kupası asist kralı, en iyi orta saha oyuncusu, avrupanın en iyi orta sahası :D ) + 3 MN Sterlin.;;) karşılığındada İbrahimoviç'i aldım.
bi de kendini ekleseymişin takasa da tam olsaymış:):):):D:D:D

hakanmaya18
09.Haziran.2006, 00:35
valla ıbrahımovıc ıcın deger, 3-4 dunya yıldızı dahı verırım,super bır forvet..kuluple anlasıyorum adama haftalık 150 verıyorum daha fazla ıstıyor daha ne verıcem yaa,en ıyısı yıldız yetıstırmek

katil_gfb
09.Haziran.2006, 11:30
36 yaşında sol cambell'i alabilmiştim.
Ancak bu yaşında alabildim 6 ay oynadı bossman kurallarına göre ayrıldı deli oldum 36'lıkı felan ama çok sağlamdı bi de medyadan sürekli eleştri geliyordu.

dnz498
09.Haziran.2006, 12:29
gerçekten yıldız oyuncu alması çok zor birde türkiye'ye gelince değerleri düşmüyormu deli oluyorum

RAMBO
09.Haziran.2006, 12:51
evet ya değleri çok düşüyo az filan olsa neysede adama 150 trilyon verdin diyelim adam 25 trilyon oluyo değeri

gookhan
09.Haziran.2006, 16:56
Ben GS'deyken Ümit Karan(2.sezonuydu Altın Ayak ödülü + Dünya Kupasının en iyi forveti) + Fabio Grosso(1 sezonda 40 asist, Dünya Kupası asist kralı, en iyi orta saha oyuncusu, avrupanın en iyi orta sahası :D ) + 3 MN Sterlin.;;) karşılığındada İbrahimoviç'i aldım.o ankı performanslarına gore deemezzmıs bence

Emurafu
09.Haziran.2006, 17:28
KARDES Dedigin oynucuların cogu zaten alınması alınsa bile cok nadir hilesiz almak daha zevkli
bana sorarsan ben yıldız degil yıldızı kendim bulurum arastırırm

Sezo27
09.Haziran.2006, 19:21
Arkadasım cok onemli bir konuya degindin bundan bende sıkayetcıyım ama bu oyunun profesyonelligi kolaya alıncada cok kolay oyuncu alıyorum isin heyecanı kalmıyor diycektik

SaMaNYoLu
09.Haziran.2006, 21:59
wallahi turk takımındaysan büyük yıldız transfer etmek imkansız gibi birşey. yaşları ilerleyince anca... o kadar genç ismi duyulmamıs yıldız varki onlar yerıne genclerı al yetiştir kendın yıldız yap iyi paraya sat. ohh miss daha zevkli oluyor. boş ver şöhretli futbolcuları ,:)

atlantis_fb
10.Haziran.2006, 04:00
türkiye ye zlatan gibi veya adriano gibi adamları getirmek imkansıza çok yakın:D
ama diğer liglerde (diğer liglerden kastım ing-italya-spain) 2-3 sezonda falan alınabilio

ms1907
10.Haziran.2006, 15:20
türkiyede fenere crespo ile caçapa'yı aldım.Bide bilmem biliyomusunuz bi kod var o kod bi tek chelsea için açık istediiniz takımı açıp başkanınızı abramoviç gibi yapabliyonuz yani yıldız alması kolay oluyo

SYLaR
10.Haziran.2006, 15:24
senin dediğin olay sugar daddy muhabbeti
ewet bu chelseada war
abramovic her sene yıldız istiyo sen almasan o almaya kalkışıyo ama çoğu zaman başarısız oluyor

ihsan1987
10.Haziran.2006, 15:47
Şuan 4 üncü sezonu oynayacağım ronaldinyo bide joquim real betis te oynuyo galiba adını tam yazamadım.Bu oyunculara teklif yapacağım bakalım alabilekmiyim.

Memoland
14.Haziran.2006, 12:12
ben chelseada oynuyodum ve ronaldoyu alcaktım 36 milyon eurodu amben 55 milyon euroya anc aldım ama adam süper hermaç gol atıo

katil_gfb
14.Haziran.2006, 12:21
Aslında değerinin çok üstünde gitmesi sadece yıldızlarda değil tüm futbolcular da oluyor mesele 7,5 mn ytl'lik Hamit'i 18 mn ytl'ye alamıyorum yani teklif ettiğim rakam 2 katının üstü gibi abartılı bir rakam bence sigames'in bunu gözden geçirmesi lazım.
Yıldızlar da çok pahalı olabilir,ancak ben yıldız futbolcu alamadığım için bilmiyorum piyasasını.
Bi örnek daha verim 3,4 mn ytl'lik Mehmet Polat'a 11 trilyon verdim kabul edilmedi 13 verdim kabul ettiler bu rakamlar çok abartılı,gerçekte bu futbolcu en fazla 1,5 mn ytl olur en fazla...

pessy
14.Haziran.2006, 12:32
beckham ı 35 yaşında almıştım ama en iyi transferim deco ve juninho beşiktaşa bide veron la riquelme..

RAMBO
14.Haziran.2006, 14:19
gs ye 2. sezonda torres i aldım 115 trilyon onu almak için necati ümit vb bazı oyuncuları satmak zorunda kaldım ama değdi tuncay la torres sayesinde şampiyonlar ligini aldım bu arada necati ilk sezon 83 gol attı m.unt a iyi bir fiyata sattım ama kaç olduğunu unuttum

FatalRhymeR_58
14.Haziran.2006, 14:29
al diego. 4-5 senesonra dünyanın enönemli yıldızı yap hayal edemiycein paralara sat

Aslan41
14.Haziran.2006, 14:46
büyük yıldızları transfer etmek imkasızı başarmak gibi bişey;;))))

Silent Island
14.Haziran.2006, 15:14
arkadaşlar yıldız alacaksanız 21-22 yaşında hafiften parlamaya başlayan admaları alın.25-26sında maksimum fiyatına satın.çünkü böyle ünlü oyunculara 80 milyon verdikten sonra maksimum satış fiyatınız 10-20 milyon oluyor.(oyuncunun 25 yaşında geldiğini ve sizde 5 sene oynadığını varsayarsak).Bundan dolayı ekonominizi batırmamak için.Kurun fm scout'ı blun genç yıldızı.Alın maksimum 4-5 milyona.Satın 35-40 milyona ki ekonominiz sürekli artsın.

Selman Ozturk
14.Haziran.2006, 15:18
"Oyuncu Platformu"na taşınmıştır.

ultrasker
14.Haziran.2006, 18:35
sezai abi çok manyak adamsın yaa gülmekten öledüm heeee

katil_gfb
14.Haziran.2006, 18:59
Mesela ben Iaquinta'yı Fener'e 27 mn ytl'ye aldım tam bir yıldız bana göre,özellikle hava topu hakimiyeti süper,bulduğu pozisyonu da affetmeyen bi tip futbol sergiliyor...

notformoney
15.Haziran.2006, 01:18
dostum bence bi fm scout edin ve ordan p.ab. ve c.ab. ı yuksek gençler bul onlara bile 3 dört katı odemek zorundasın ama bu ilk sezon biraz zor olur oyuncular gelmez falanda filan ama yılız istosun ve fiyatı olmuş 50mn ozaman

1.avrupada basarı
2.ranking tablosunda ilk onda olucaksın
3.bunlar oldu ama paran yok :d oyleyse bekliyeceksin ve sozleşmesi bittiğinde kapatacaksın
ama avrupa sart ben simdi gs il oynuyorum song ve mondrgon hariç tum ybancıları sattım guarini aldım ve dani alvesi kiraladım sezon basında gelmeyen mascherano ile aquilani şimdi koşa koşa geliolar ve daha kupa falan almadım ecc de gruptan çıktım sadece bu bi ornek ama ole zlatanı falan ben bi kere aldım oda 28 yasına gelmişti zar zor aldım yani çok zor be ne diyim boswer yıldızı,D: yıldız adayı bul onun yerine

Omerdinho
15.Haziran.2006, 01:35
adriano icin 60 milyon + crespo yu teklif ettim kabul etmediler :D
ibrahimovic icinde 75 milyon verdim kabul etmediler bende etmiyorlar nedense :D