PDA

View Full Version : Takım Önerileri

ToRoSKaPLaNı
18.Aralık.2012, 00:10
Arkadaşlar böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum ancak arama yaptım bulamadım.

Yeni bir kariyere başlamak istiyorum.En üst liglerden bir takım almak istemiyorum.Her zaman alt liglerden bir takım alarak başarıya ulaştırmak istemişimdir.Köklü bir kulüp olsun istiyorum.Ancak İngiltere liglerinden olmasın.Çalışma izniyle filan uğraşmak istemiyorum.Yardımcı olur musunuz?

Qu3
18.Aralık.2012, 00:21
Inter kariyeri zevkli geçiyor bu sene. Takım borç içinde, transfer yapman ilk sezon çok zor ve elde bulunan oyuncular istenileni verememek için can atıyor. Sadece adı var kısaca bu sezon. Ama takımı borç içinden kurtarmak, başarı yakalamak filan alt liglerden 1. lige takım çıkarmak kadar zor. 3 4 sene sefilleri oynayıp başarı yakalamaya çalışıyorsun.

Fransa'dan FC Sochaux-Montbéliard ve Montpellier var. Takımdaki oyuncular iyi ama rakipler zorlu. PSG, Lyon, Marsilya gibi rakiplerinle uğraşıyorsun ek olarak Avrupa'da başarı tabiki. Hem Fransız ekiplerinin alt yapısından çok sağlam regenler çıkıyor. PSG kariyerimde gençlik tesisim üst düzey değilken, antrenörlerim kötüyken 4 tane sağlam regen çıkmıştı 2. sezon. Yetiştirim satarsın filan.

Bunlar üst liglerden. Alt liglerden ise yine Fransa Monaco. İngiltere düşünmemişsin ama kararın değişirse Nottingham Forest. İtalya alt liginden Sassauolo ile güzel kariyerler oluyor.

antiochia
18.Aralık.2012, 00:47
Fransa 3.Liginden Metz, Almanya 3.Liginden Karsuhe bir dene istersen...

futureless
18.Aralık.2012, 00:57
Köklü bir kulüp değil, ama eğlenceli olacağından eminim. İsviçre 2'den Vaduz. Vaduz Lihtenştayn takımı, ligleri olmadığı için burada yer alıyor. Gerçekte Lihtenştayn kupası var, onu alan Avrupa Ligi'ne katılır. Oyunda böyle bir şey yapmayıp, her sezon otomatik olarak Vaduz'u Avrupa Ligi'ne yolluyorlar. Bu yönden zevkli.

ToRoSKaPLaNı
18.Aralık.2012, 20:09
İncelemeye aldım arkadaşlar dediğiniz takımları.İçlerinden birini seçip kariyerime başlayacağım.Saolun yorumlar için.

himone
18.Aralık.2012, 21:48
Almanya'dan 1861 Munich, Bochum gibi takımlar var. Fransa'dan Lens, Auxerre gibi takımlar alınabilir. İspanya'dan uzak dur derim. 2. lig takımları çok kötü. Veya Skandinav ülkelerinden bir takımı alıp Avrupada başarı hedeflenebilir.

Ravenholm
20.Aralık.2012, 23:15
İngiltereden düşüşte olan Liverpool ve Arsenali tercih edebilirsin.

Tunguska1907
20.Aralık.2012, 23:21
İtalya'dan Pescara'yı öneririm. Capuano ve Vukusic gayet iyi. Bir de kaleye Perrin'i aldığın zaman gayet güzel işler başarabilirsin.

tosyalinl
21.Aralık.2012, 00:55
Glasgow Rangers iyi bir örnek, geçtigimiz sezon maddi sebeblerden Iskoçya 3. ligine düsürüldüler. Yeniden 1. lige çikip Celtic'e meydan okuyabilirsiniz.

Onun haricinde Rusya'dan Rubin Kazan'i tavsiye ederim, güçlü kadrosuna ragmen Zenit, Anzhi, CSKA, Spartak gibi takimlarla basetmesi zor. Maddi durumda pek iç açici degil, Avrupa olmadan çok zarar ediyor, ugrastiriyor adami.
Italya'dan Napoli ile Juventus'a meydan okuyabilirsin, ama bu digerlerinden daha kolay olacaktir, bir kaleci ve defans takviyesi ile rahatlikla sampiyonluk gelebilir. Ama aklinda bulunsun.
Sampdoria ise 2012'deki kariyerlerimde Italya'da devlesiyordu, bu oyundada devlesebilir, o yüzden onlarla büyük kulüplere meydan okuyabilirsin

Türkiye'den ise Altay'i tavsiye ederim, oyun baslangicinda nasildir bilmiyorum ama ileriki yillarda inanilmaz bir alt yapisi oluyor, ben oyunumda 2018 yilinda Altay'in basina geçtim alt yapisi harikaydi, çok güzel gençler çikiyordu.

Arkadaslarin dedigi gibi Iskandinav(Isveç) alt liglerinden bir takimda alabilirsin, veya Irlanda'dan Drogheda.

Hollanda'nin köklül kulüplerinden Feyenoord ile ligin tartismasiz en iyisi olan PSV, ve diger güçlü takimlar Ajax, Twente, AZ Alkmaar, ve Gürcü baskani sayesinde yeni yeni kendini gösteren Vitesse'yle mücadele edebilirsin.

Neyse aklima gelenler simdilik bunlar :D

OrcunFB
21.Aralık.2012, 01:35
Beyler yeni bir taktik deniyeceğim. :D İki AMC olcak ve ilerde iki hızlı forvet olacak. :D Bunların olduğu bir takım biliyor musunuz ? :D

Raheem Lawal.
21.Aralık.2012, 01:46
Adana Demirsporu Al Lawal Var çok kuvvetli :)

Ravenholm
21.Aralık.2012, 22:09
Roma kariyeri oynayan varmı nasıl zor mu kolay mı ?

Aydin
21.Aralık.2012, 22:15
Middlesbrough

MARCO
22.Aralık.2012, 00:01
Fiorentina tavsiyemdir