PDA

View Full Version : Mattia Perrin

Tunguska1907
25.Aralık.2012, 00:17
Biraz geç buldum bu kaleciyi. Ekran görüntüsü almak için de kariyer açmak istemedim. Genç ve iyi bir kaleci. Eğer alternatif bir kaleciniz yoksa ya da yedek kaleciniz kötüyse bunu takımda tutabilirsiniz. 1 buçuk sezon hiçbir maçta oynamamasına rağmen ses çıkarmadı. 130b €'ya aldım. Şu an as kalecim sakat ve onu oynatıyorum 2 aydır. Gayet başarılı performansı var. Hatta as kalecimden daha iyi performans sergiliyor. Bonservisi Genoa'da fakat Pescara'da kiralık olarak oynuyor oyunun başında.

http://imgim.com/2012-12-20_00004.jpg

Edit: Başlığı yanlış yazmışım.

urwrdskkn
25.Aralık.2012, 14:23
Güzel Bir Kaleci Gelişmeye Açık Biri Zaten PSV Eindoven dan Böyle Oyuncuların Çıkması Doğal :)

Tunguska1907
25.Aralık.2012, 20:06
Güzel Bir Kaleci Gelişmeye Açık Biri Zaten PSV Eindoven dan Böyle Oyuncuların Çıkması Doğal :)

Sezon başında Genoa'da hocam fakat Pescara'da kiralık olarak oynuyor. Ben yedek olarak aldım fakat Tyton sakatlandığından beri kalede çok iyi işler başarıyor diyebilirim.

urwrdskkn
25.Aralık.2012, 21:50
Sezon başında Genoa'da hocam fakat Pescara'da kiralık olarak oynuyor. Ben yedek olarak aldım fakat Tyton sakatlandığından beri kalede çok iyi işler başarıyor diyebilirim.
Denemeye Değer Bence :)