PDA

View Full Version : Kariyerlerin gidişatı

arrogancee
30.Aralık.2012, 02:36
Yaptığı kariyerlerde sene bazında inişli çıkışlı grafik çizen var mı? Yani mesela 2.senesinde şampiyon olup sonrasında olamayan? Veya 1 üst lige çıktıktan sonra düşen veya düşmekten zor kurtulan? Herkes gittikçe artan bir grafik mi sergiliyor? umarım iniş gösteren de çıkar da uzun bir kariyer için heveslenebilirim :)

Tedesco
31.Aralık.2012, 12:12
Ben bu zamana kadar oyuna Büyük Takımlarla başlamadım hiç.Genelde orta sıra takımları alıp şampiyonluğa felan oynatırdım.Bu oyunda hangi küçük takımı aldıysam en fazla 4. oldum ve sonraki yıllar tekrar başarısız oldum.Kasım ayından beri hiç bi başarı elde edemedim.Ne taktik oturta bildim ne sistem.Kendi taktiklerim ve sitelerde ki tük taktikler de dahil :d Genelde benim grafiğim kardeş hep inişe doğru oldu çıkış nadir oldu anlican :d

Universal
31.Aralık.2012, 13:06
Oldu, onun nedeni ise büyük ihtimalle primlerdir. Türkiye'de büyük bir takım alıp ilk sezon şampiyon yapıp kendimi ispatladıktan sonra sadece Avrupa'yı düşünüyorum. O yüzden ligde bazen ilk üçe son bir kaç maçımı kazanıp girdiğimde olmuştur.

Zavira
31.Aralık.2012, 15:59
Wolfsburg kariyerimle başladım, 13. maçımda kovuldum. Ardından Romayla anlaştım,6 maç namağlup gittikten sonra 2 maçtır yeniliyorum. bakalım sezon sonuna neler olucak..

Deus Dominus
31.Aralık.2012, 16:12
Resme uzaktan baktığımda yukarı yönde hareket eden bir kariyer görüyorum ama yakından baktığımda sezon başı-ortası-sonu değişik zamanlarda bocaladığım, düşüşe geçtiğim olmuş. Eğer sürekli aynı düzeni kullanır, aynı oyun anlayışını benimsersen bir süre sonra işlemez hale geliyor takımın, ya da seni durdurmanın bir yolunu buluyorlar diyelim. İşin eğlenceli kısmı da bu değil mi zaten :) Arcade game gibi pat küt oyna geç tadı olmazdı. Uzun kariyerler güzeldir hakkını vererek önemseyerek oynadığında.

nowayyy
02.Ocak.2013, 15:55
bir süreden sonra taktik işlemez hale geliyor
2.sezonda farklı 3 taktik kullanarak açık ara farkla şampiyon oldum
bu sezon 12. hafta ilk 3 eşit puan gidiyoruz geçen sezon toplam kaybettiğim puanı da neredeyse şimdiden kaybettim ve açıkçası takım geçen sezonki performanstan çok uzak
neler olacak göreceğiz

darkkobal123
02.Ocak.2013, 16:05
İlk sezon herşey çok iyi gidiyor ama diğer sezon ilk haftalar biraz tökezliyorum. Sonradan bir şekilde toparlıyorum.