PDA

View Full Version : fm 2013 xml hatası alıyorum

adanasporluyuz
02.Ocak.2013, 23:51
oyunum orjinal oyunu oynarken oyun dondu aniden bilgisayarı düğmeden kapatmak zorunda kaldım sonra bu hatayı verir oldu çözümü varmı

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 01:14
Steam'i aç. Library'e gir. Oyunu bul (football manager 2013). Sağ tıkla, en alttaki "properties" i seç. Yeni bir ekran açılacak. 3. sekme "Local Files" altındaki son seçenek büyük ihtimalle düzeltecektir problemi.
"Verify Integrity of Game Cache..."

Oyun dosyalarını kontrol edecek, hatalı-eksik olanları tekrar indirecek Steam.

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 15:31
Steam'i aç. Library'e gir. Oyunu bul (football manager 2013). Sağ tıkla, en alttaki "properties" i seç. Yeni bir ekran açılacak. 3. sekme "Local Files" altındaki son seçenek büyük ihtimalle düzeltecektir problemi.
"Verify Integrity of Game Cache..."

Oyun dosyalarını kontrol edecek, hatalı-eksik olanları tekrar indirecek Steam.dediğini yaptım aynı şekilde bir şeyler indirdi kurdu denemek için oyunu açtım maça girmeden taktik bölümünde aynı hatayı verdi

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 15:37
Şu cache klasörünü silip dener misin? Hatta komple sil gitsin o football manager 2013 içindeki klasörleri, settings, logs, temporary falan.

Bir de aldığın hata xml parsing error sanırım, o hata görüntüsünü de paylaşman mümkün mü?

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 15:38
hatayı yazmıştım bi kenara hata bu : not well-formed (invalid token) at line 1 of views-v1-fm-team-tactics-views.xml

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 15:43
Söylediğim şeyi bir dene derim, cache klasörünü ve settings klasörünü sil, tekrar dene. Bende şu hatayı aldığın .xml'ye bakayım. Düzelmezse karşılaştıralım problem nerede :)

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 15:46
Söylediğim şeyi bir dene derim, cache klasörünü ve settings klasörünü sil, tekrar dene. Bende şu hatayı aldığın .xml'ye bakayım. Düzelmezse karşılaştıralım problem nerede :)bu cache klasörü nerede dün aradım bulamadım

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 15:53
C:\Documents and Settings\"kullanıcı adı"\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013

application data klasörünü göremiyorsan üstteki menüden araçlar>klasör seçenekleri... 'ne tıkla. Gelen ekranda ikinci sekme 'görünüm' e gelip "gizli dosya ve klasörler" bölümünü bulup göster'i işaretle.

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 16:00
C:\Documents and Settings\"kullanıcı adı"\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013oyun c'ye kurulu ama bende öyle bi dosya yok malesef belgerimde var sadece Sports Interactive klasörü

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 16:04
Sonradan editledim mesajı ama geç kalmışım :) Tekrar bakarsan bir üstteki yazıya, klasörü göreceksin.

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 16:05
onu biliyorum zaten yaptım onu yine yok

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 16:15
Bilemiyorum Windows XP'de klasör burada. Windows Vista ya da 7 kullanıyorsan;

Windows Vista and Windows 7:
1. Click "Start"
2. Click your username on the start Menu
3. Click on “AppData” and then “Roaming”
4. Go into the “Sports Interactive” Folder
5. Go to the “Editor 2012” Folder.
6. Delete the 'cache' Folder found inside here.

Bunu buldum :)

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 16:36
sonunda buldum klasörü dediğin gibi hepsini sildim ama yine aynı değişen bişey olmadı

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 16:54
Bilemedim kusura bakma, aklıma gelen çözüm yolları bunlar. İngilizcen iyiyse bir de şuraya (http://community.sigames.com/forumdisplay.php/295-Crashes-and-Technical-Issues) bildirimde bulun. Neil Brock isimli kişi elinden geldiğince yardımcı olamaya çalışıyor problem yaşayanlara.

adanasporluyuz
03.Ocak.2013, 17:00
yinede saol okadar uğraştın bunu 4-5 foruma sordum bir kişi ilgilenen olmadı

dmr55
08.Ağustos.2013, 01:01
Ya beyler bende cache dosyası bile yok ama aynı hatayı veriyor? Çıldırcam steam üzerinden oynuyorum ondan mı yok acaba?

Mirif
08.Ağustos.2013, 16:11
Tema kullanıyorsanız temadan oluyor bende de olmuştu bi ara temayı silip baştan yükleyin.