PDA

View Full Version : Bilinmeyen Hata

Rais
07.Ocak.2013, 20:41
az önce oyunu açmak istedim steam kendi kendini güncelledi daha sonra oyunu açamadı ve şu ekran çıktı.

http://i.imgur.com/7dj7A.png

Yardım Masası Hatası
Belirtilen madde mevcut değil veya onu görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Rais
07.Ocak.2013, 21:15
yardımcı olabilecek biri var mı ? . oyunu sildim tekrar kurdum işe yaramadı .

Rais
07.Ocak.2013, 23:01
yok mu hiç bi fikri olan önerisi olan ya ortada kaldım :(...

Rais
08.Ocak.2013, 13:42
vay arkadaş orjinal oyun aldık rezil olduk ya.Ne bir yardım ne bir düzelme oldu oyunda.

ben kendimce yine 2-3 adım uyguladım.

sistemi geri yükledim . steam offline mod yaptım ki güncelleme yapmasın.Bu sefer oyun açıldı ve oyunum ilerledi ama ilk maçımdan sonra oyun kendini 1 sn de kendini kapatıyor bu sefer.Yani maç bitiminde DEVAM ET dediğimde oyun sorgu sualsiz kendini kapatıyor.Yeni bir oyun açtım onda da aynı hatayı veriyor. Kısacası ; 13.2.1 kuruluyken oyuna giriyor maçtan sonra atıyor 13.2.2 de ise hiç oyuna giremiyor.Oyunu komple kaldırdım . C de ve Belgelerimde ki klasörleri sildim tekrar kurdum nafile :(.

bana hiç mi yardım edebilecek birisi yok.

Rais
08.Ocak.2013, 15:58
nasıl oldu ettim bi şekilde 13.2.2 şeklinde oyunu açtım.Bu sefer ekran görüntüsü sorunu yaşıyorum.Oyun da yazılar var ama arka fonda hiç bir resim yok.Buna yardımcı olabilecek var mı ?

cache klasörünü sildim yine düzelmedi.Başka bi skin yükledim yine aynı.

manager725
08.Ocak.2013, 16:06
Bence oyunu PC'den steam ve gizli klasörler dahil her şeyiyle sil.Sonra başka bir PC'ye yükle.Sonra gel tekrar kendi PC'ni yükle.Ciddiyim.

Addolorato
08.Ocak.2013, 16:24
Banada bazen olmuştu. Steam'i kapatıp tekrar açtığımda düzeliyordu.

Rais
08.Ocak.2013, 16:29
şimdi oyunu açılmama sorununu bi şekilde hallettim.bİlmiyorum.

şimdi tek sorunum oyunda arka planların hiç biri gözükmüyor.Acaba bu konuda yardımı olabilecek birileri var mı ?.

@manager şuan elimde tek bi pc var onun için o dediğini yapamıyorum.

@addolorato steam aç kapa oyunu sil yeniden yükle geri dönüşüm yaptım olmadı.yukarıda dediğim noktaya geldim.