PDA

View Full Version : Ben oyundan her çıkışımda windows hata alıyorum

Erdal_Erkan
14.Ocak.2013, 17:05
Oyunu oynayıp çıktığımda hata alıyorum. gir çık olmuyor ama oyunda ilerle ve kaydet çık anında exe hatası oluyor ama ekranda bir şey gözükmüyor...windows güvenilirlik geçmişinde görüntüleniyor...acaba bu herkeste varmı yoksa sadece bende olan birşey mi ? Antivirüs ve güvenlik duvarında fm' ayrıcalık eklesemde normal olarak bıraksamda bu sorunu almaya devam ediyorum.. Bu konuda diğer arkadaşların yorumlarını varsada çözümlerini bekliyorum tşkler.

TeNaciOUS MidFieLdeR
14.Ocak.2013, 17:12
ayni durum bende de var ama bir zararini gormedim, cozumu hakkindaki fikirleri de merak ediyorum. hic olmasa daha iyi olur (:

Erdal_Erkan
14.Ocak.2013, 17:23
Bu durumdan dolayı bende bir zarar görmedim oynayışta ama sürekli hergün hata bölmesinde fm yi görmek canımı sıkmaya başladı.Merağım sadece bizde mi var yoksa diğer arkadaşlarda da varda onlar bizim kadar dikkatili değiller mi ???

Erdal_Erkan
18.Ocak.2013, 15:34
Bu konuda hiç kimsenin bir mesaj yazmaması ilginç . Adminlerin yardımını bekliyoruz bu sorunlarla karşılaşan başka arkadaşlarda varsa onlardanda bilgi gelirse en azından ingilizcesi iyi olan br arkadaş Sigames e mesaj yazabilir...

lakin1907
18.Ocak.2013, 19:38
Bende de oluyor, şu ana kadar hiç oyun içinde hata almadım hep çıktıktan sonra oluyor.

Erdal_Erkan
18.Ocak.2013, 23:19
Hoş geldin :D sonunda bir kişi daha bizle aynı hatayı alıyor.Buna sevineceğim aklıma gelmezdi.FM aleminde bir bizemi oluyor diye düşünmeye başlamıştım ki sen geldin başka arkadaşlarda da oluyormu merak ve varsa bunun bir çözümü ? Lütfen diğer arkadaşlar da katkılarını sunup bu hata ile ilgili bizleri bilgilendirirse ozaman Sİ yetkililerimiz olaya el koyabilir..

Erdal_Erkan
21.Ocak.2013, 12:34
Pek konuya ilgi yok galiba en azından bizimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar sistemleri hakkında bilgi versinlerde bulabilirsek kendi içimizde çözüm arayalım....

benim sistem win7 ult 64 bit tüm güncellemeler yüklü antivirüs ms essentials vallahi bir mühendis olarakta söylüyüm tüm sistem stabil çalışıyor.Bu FM hatasının exe ile alakalı olduğunu düşünmeye başladım.Si ile iletişim kurabilen arkadaşlar bu durumu Sİ'ye bildirebilirse onlar ne diyecek merak etmektediyim.