PDA

View Full Version : FM 12 - Yardim edin lutfen ? 1-2 ufak soru

Lougreth
14.Ocak.2013, 18:37
Belki biraz acemice gelebilir sizlere fakat FM 08 den sonra ilk defa FM ye basladim ve 13deki olumsuz yorumlar yuzunden 12 oynamaya karar verdim fakat soz edilen 1 kac sey hakkinda bilgi almak istiyorum..

Oncelikle antreman tesislerimi nasl gelistirebilirim ? Oyunun hangi menusunde ? Ben aradim biraz fakat bulamadim.

2.si Coachlarima lisans egitimi gibi bi ozellik varmi ? 1-2 yerde okudum ama FM 13 du sanirim onlar, 12 dede boyle bi ozellik varmi ? Varsa nasil ?

Tenezzul edip cevap veren arkadaslara simdiden cok tesekkur ederim..

Dipnot: Queen Park Rangers COMING !!! :)))

jesmatador
14.Ocak.2013, 20:40
Oncelikle antreman tesislerimi nasl gelistirebilirim ? Oyunun hangi menusunde ? Ben aradim biraz fakat bulamadim.

2.si Coachlarima lisans egitimi gibi bi ozellik varmi ? 1-2 yerde okudum ama FM 13 du sanirim onlar, 12 dede boyle bi ozellik varmi ? Varsa nasil ?

Dipnot: Queen Park Rangers COMING !!! :)))

1-
Önce Finansa gir. Ordan Yönetimle konuş'a bas. Ordan en altta Tesisler bölümü vardır. Ona basın ve Antreman tesislerine tıklayın. Antreman Tesisleriniz iyi ise o seçeneğe basamazsınız. Yani Gerek yoktur.

2-
Yok.

Lougreth
15.Ocak.2013, 14:57
1-
Önce Finansa gir. Ordan Yönetimle konuş'a bas. Ordan en altta Tesisler bölümü vardır. Ona basın ve Antreman tesislerine tıklayın. Antreman Tesisleriniz iyi ise o seçeneğe basamazsınız. Yani Gerek yoktur.

2-
Yok.

Cok tesekkur ederim. peki oyunu oynamaya devam ederken, nasil lig ekleyebiliyoruz acaba ?