PDA

View Full Version : Format ardından Oyunu Kurma

alparikan
15.Ocak.2013, 00:36
Arkadaşlar benim bilgisayarımda orijinal fm 2013 yüklü ben bilgisayarıma format atıcam bunun için önce steamden kaldırıp mı format atmam gerekiyor formattan sonra aynı key ile oyunu tekrar yükleyebilir miyim veya bunun doğrusu nedir açıklarsanız sevinirim

Smal
15.Ocak.2013, 16:21
format attıktan sonra steam hesabından tekrar indirebilirsin

alparikan
15.Ocak.2013, 20:11
Format öncesinde kaldırmama gerek varmı yani ?

Smal
15.Ocak.2013, 23:37
Format öncesinde kaldırmama gerek varmı yani ?

hayır, istediğin gibi kurabilirsin, istersen önce kaldır, sonra tekrar yükle, sil, format at farketmez

oyun steam hesabına ekleniyor, ordan istediğin kadar indirebilirsin.

alparikan
15.Ocak.2013, 23:53
Peki dostum son bir soru daha ben steam'den oyunu kaldırırsam key boşa çıkar mı yani ben hesabımdan silersem eğer başka bir bilgisayara yüklenebilir mi ?

Smal
17.Ocak.2013, 02:12
Peki dostum son bir soru daha ben steam'den oyunu kaldırırsam key boşa çıkar mı yani ben hesabımdan silersem eğer başka bir bilgisayara yüklenebilir mi ?

evet, ayrıca aynı anda online olmadığın sürece birden çok bilgisayara da yükleyebilirsin (aynı key ile)

pappi
22.Ocak.2013, 20:31
hayır! öyle birşey mümkün değil.oyunu kaldırdıktan sonra key'in boşa çıkması diye birşey söz konusu değil.oyun hesabında ömür boyu kayıtlı olarak kalacak artık.başka bir hesaba devretme de söz konusu değil.başkasının da oynamasını istersen hesap bilgilerini vereceksin,senin hesabında girecek steam'e oyunu yükleyecek oynayacak. aynı anda online olmadan bu şekilde oynanabilir.

formattan önce oyunun dosyalarını yedeklersen formattan sonra internetten indirme yapmana gerek kalmaz.