PDA

View Full Version : Mehmet Ali Birand Vefat Etti

ReaList
17.Ocak.2013, 12:38
Vefat eden Galatasaray bağımsız yönetim kurulu yöneticisi Mehmet Ali Birand'a Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diliyorum.
Not: Ajansların hepsi son dakika geçti ama...

Mehmet Ali Birand ‏@mabirand32gun
Ben Umur Birand, babam halen yogun bakimda. İyilesmesi icin dua ediyoruz. Gosterdiginiz sicak ilgi icin cok tesekkurler.

byariff
17.Ocak.2013, 15:44
medya yine rezil oldu bu kadar kotu bir medya gormedim.

europeanconquer
17.Ocak.2013, 15:45
Adamı ölmeden öldürdüler ya başka bir şey demiyorum.Allah şifa versin,umarım en yakın zamanda düzelir.

darkkobal123
17.Ocak.2013, 16:48
Allah yardımcısı olsun. Durumu ciddi gözüküyor, bir an önce ayağa kalkar umarım.

Corpus
17.Ocak.2013, 20:48
Birand hayatını kaybetti haberleri var...

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi :

Hastamız Mehmet Ali Birand, safra yollarına yönelik geçirdiği girişimi izleyen dönemde gelişen kardiyak yetmezlik sonrasında yapılan tüm müdahalelere cevap vermemiş ve saat 18:29'da kaybedilmiştir.

Allah rahmet eylesin.

Walter Sakana
17.Ocak.2013, 20:49
Mehmet Ali Birand hayatını kaybetmiş. Bu sefer maalesef doğru haber. Allah rahmet eylesin.

byariff
17.Ocak.2013, 20:50
mekani cennet olsun buyuk galatasarayli birand...

zeck17
17.Ocak.2013, 20:51
100 yıllık sevdayla hatırlayacağız seni birand mekanın cennet olsun

Nedvedmania
17.Ocak.2013, 20:53
Hastane açıkladı :(

europeanconquer
17.Ocak.2013, 20:53
Mekanı cennet olsun,Allah rahmet eylesin.

footballer33
17.Ocak.2013, 21:05
Üzüldüm. :( Allah rahmet eylesin, Allah taksiratlarını affetsin.

Suicider
17.Ocak.2013, 21:17
Haydaaaa Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.

Gncl1905
17.Ocak.2013, 21:31
Allah rahmet eylesin.

darkkobal123
17.Ocak.2013, 21:37
Üzüldüm, Allah rahmet eylesin.

Ralph
17.Ocak.2013, 21:54
Işıklar içerisinde yat güler yüzlü adam.

Kaka Leite
17.Ocak.2013, 22:06
Açık konuşayım halen şaşkınım sanki TV'de halen haber sunacak gibime geliyor.

Ölecek gibi bişey aklımın ucundan geçmezdi. Twitter da öyle yorumlar okuyorum ki ölüm ile sınamasın allah kimseyi ama bazı insanlar yaşamadan anlamayacaklar sanırım.

Mekanın cennet olsun.

Night_Mare17
17.Ocak.2013, 22:10
Çok moralim bozuldu , Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Ben her gün görmeye alışmıştım Mehmet Ali Birand'ı şimdi çok boş olacak haberler , televizyon.

Homer J.S
17.Ocak.2013, 22:37
Üzücü bir haber, doğrusunu söylemek gerekirse önüne gelenin kalemini alıp yazabildiği bi ülkede nispeten daha çok yazacak şeyi vardı.

Huzur içinde yatsın

Escochae
17.Ocak.2013, 22:45
Kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olur sözü şuan ki durumu anlatır. O kadar masum olduğuna hiç bir zaman inanmadığım bir adamdı. Yinede toprağı bol olsun ..

Önder HOCA
17.Ocak.2013, 22:49
keşke bu konuda sizin kadar iyi niyetli olabilsem

William Rookwood
17.Ocak.2013, 22:52
Çok üzücü bir haber büyük Galatasaraylıydı büyük bir haberciydi çok büyük kayıp çok........

Börk
17.Ocak.2013, 22:57
Ahmet Kaya'da ve diğer onlarca kişide yaptığınız gibi yine şaşırtmadınız.Allah rahmet eylesin ne yapmış ne etmiş nasıl birisi bilemeyiz ama ölünün ardından bunları yinelemek yakışmıyor.Şu anda hiç kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olura uygun bir durum yok herkes kötülemekle uğraşıyor Birand'ı.

zeck17
17.Ocak.2013, 23:07
Büyük ve saygın bir gazeteciydi Habercilik de devrim yaptı kimsenin konuşmadığı adamlarla konuştu ve onlarca türk ve yabancı saygın devlet adamlarıyla röportajlar yaptı.Düşüncüleri kimseyi ilgilendirmez ondan bu ülke de kimse onun düşünce sistemiyle ilgili yorum yapmasın çünkü biz daha yorum yapmayı bilmeyen bir ülkeyiz karşımızdakiyle düşüncemiz örtüşmüyorsa bu hiç bir şey bilmiyor cahil diyip karşımızdakine zerre saygı duymuyoruz ondan dolayı bu zamanın ötesinde biridir Mehmet Ali Birand..

Aynı zamanda aileden biridir stattan biridir yönetimden biridir zaferlerimiz de yanımızda olan biridir 100 yıllık sevda unutulmaz maçlar gibi güzel belgeseller yapmıştır keşke vefat etmeseydi güzel günleri tekrar beraber görebilseydik

Escochae
17.Ocak.2013, 23:14
Ahmet Kaya'da ve diğer onlarca kişide yaptığınız gibi yine şaşırtmadınız.Allah rahmet eylesin ne yapmış ne etmiş nasıl birisi bilemeyiz ama ölünün ardından bunları yinelemek yakışmıyor.Şu anda hiç kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olura uygun bir durum yok herkes kötülemekle uğraşıyor Birand'ı.

Ölünün arkasından konuşmak yasak mı günah mı ? İşte biz en büyük hatayı burda yapıyoruz. Atatürk'üme sövülen bir ülkede bunlar düşünce özgürlüğüne giriyorsa kusura bakmayın ölü veya diri herkese ister küfür ederim ister laf söylerim bu kimseyi ilgilendirmez.

Night_Mare17
17.Ocak.2013, 23:18
Ölünün arkasından konuşmak yasak mı günah mı ? İşte biz en büyük hatayı burda yapıyoruz. Atatürk'üme sövülen bir ülkede bunlar düşünce özgürlüğüne giriyorsa kusura bakmayın ölü veya diri herkese ister küfür ederim ister laf söylerim bu kimseyi ilgilendirmez.

Düşünce özgürlüğü saygısızlık gerektirmez. Ölüye önce bir saygınız olsun kimsenin ne olduğunu bilemezsiniz.

Escochae
17.Ocak.2013, 23:28
Düşünce özgürlüğü saygısızlık gerektirmez. Ölüye önce bir saygınız olsun kimsenin ne olduğunu bilemezsiniz.

Ölüye saygının ne demek olduğunu bilirmisin ki sen ? Ölüye saygı demek onun yaşadığı süre içerisinde ki yaptığı bütün şeyleri onaylamak veya onu yüceltmek demek değildir. Öyle olsa dağdaki ölen teroristler içinde iyi şeyler söylememiz lazım değil mi öldü sonuçta. O yüzden öldü deyip kimsenin hatalarını görmezden gelemem. Gelmemekde lazım ..

europeanconquer
17.Ocak.2013, 23:42
Kırkı çıksın bari,ayıptır.

Nedvedmania
18.Ocak.2013, 00:10
Bari bizim forumda yapılmasın bunlar.

barahir
18.Ocak.2013, 00:15
Beyler şunu anlamak gerek, ölen bir kişiyi herkes iyi hatırlamak zorunda değil. Elbette giden bir candır bunun üzüntüsü vardır. Ancak ölmüş olsa bile geride bıraktığı mirası herkes kendi görüşüne göre yazar çizer, bu da saygısızlık değildir.

Sheriff
18.Ocak.2013, 00:16
Herkes sevmek zorunda değil arkadaşlar sevmiyorsanız yorum yazmaz okumaz geçersiniz. Karşıt görüşlere saygılı olmak lazım.

furkan58
18.Ocak.2013, 01:11
Sevdiğim bir insan değildi sonuçta vefat olayı kötü bir şey sevinmek yanlış olur ancak üzüldüğümü de söyleyemem.

E.Cartman
18.Ocak.2013, 01:16
Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Not: Herkesin düşüncesi kendine isteyen istedğini düşünebilir bu adam hakkında ama yapılması gereken sadece bu; Allah rahmet eylesin diyip susmak, uzatmanın alemi yok.

Nocna Mora
18.Ocak.2013, 01:21
Kendisini takip etmedim, fikirlerini de bilmiyorum. Bir tek çok iyi bir gazeteci olduğunu biliyorum. Onu da geçtim 'insan' olduğunu biliyorum. Bu da üzülmem için yeterli bir sebep zaten. Mekanı cennet olsun.

byariff
18.Ocak.2013, 01:48
Son yillarda soyledikleri utanç vericiydi katiliyorum peki geçmiste yaptiklari ? hangimiz biliyoruz ki nese tekrar allah rahmet eylesin sevsekde sevmesekte.

Sheriff
18.Ocak.2013, 01:59
Arkadaşlar son kez rica ediyorum, sevenler rahmet dilesin, sevmeyenler ister dilesin ister dilemesin ama siyasete kayacak yorumlar yapmasın.